kur var ziedot drēbes labdarībai? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

kur var ziedot drēbes labdarībai?

man tāds jautājums, kur lai ziedo dažas vēl labas drēbes un lietas, lai noder citiem cilvēkiem, kam grūtī klājas.  ir dzirdēti visādi nelāgi stāsti par labdarības organizāciju nejauko attieksmi. gribētos, lai atdotās lietas tiešām nonāk pie cilvēkiem, kam tas vajadzīgs, nevis tiek kkur nomētātas, pārdotas, vai sadalīts labākais starp labdarības organizāciju darbiniekiem. 

39 Ответы

Krizes grutniecibas centra uz vietas:) es zinu,ka viniem tur vajag:) vari uzzvanit un apjautaties

Es nesu uz sarkano krustu.

zinu,ka H&M veikalā- viņi tad tālāk nodod labdarībai pretī izsniedzot atlaižu kuponiņus.

ok, paldies Jums par ieteikumiem :)

http://otraelpa.lv/

Trūcīgo atbalsta biedrība "Dace".Pieņemšanas punkts atrodas Burtnieku iela 26.

es ari uz sarkano krustu nesu lietas, kas nav vajadzigas1Kas nenoder mums, varbuut ir loti nepieciesams kadam citam :)

Es arī atnesu veselu 2 lielas maisus ar drēbēm un apaviem Sarkanā Krusta, jo gribēju atdod mantas, kas man vairs negribas nest cilvēkiem, kuriem tas tiešam ir vajadzīgs, ir taču daudz ģimenes, kuri nevar sev atļauties nopirkt drēbēs, man bija ļoti daudz bērnu drēbēs. BET kad es atnesu mantas sarkana krusta, es biju šokēta mazliet. Uz turieni var atnākt jebkurš, pat es un apskatīt mantas un paņemt sev ko vien vēlos. Līdz ar to man rodas lielas šaubas vai lietas, kuri tiek atnesti uz sarkanu krustu patiešām nonāk tiem cilvēkiem, kuriem vienkārši nav, ko nesat un ir ļoti vajadzīgi drēbēs. Jo es tur redzēju pensionārus, kuri nemaz neizskatījās, ka viņam tas drēbēs ir vajadzīgi.

Man gadījās savas noziedotās drēbes uziet ss.lv sludinājumos... :D 

Kam negadās arī tādi piedzīvojumi :D Tādi nu ir tie cilvēki, ko nu viņiem padarīsi, a?

1 - 10 с 39