kur var ziedot drēbes labdarībai? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

kur var ziedot drēbes labdarībai?

man tāds jautājums, kur lai ziedo dažas vēl labas drēbes un lietas, lai noder citiem cilvēkiem, kam grūtī klājas.  ir dzirdēti visādi nelāgi stāsti par labdarības organizāciju nejauko attieksmi. gribētos, lai atdotās lietas tiešām nonāk pie cilvēkiem, kam tas vajadzīgs, nevis tiek kkur nomētātas, pārdotas, vai sadalīts labākais starp labdarības organizāciju darbiniekiem. 

39 Ответы

sveikas,arī es neko labu par Sarkano + pateikt nevaru,kādu laiku atpakaļ zvanīju,piedāvāju divus maisus ar drēbēm,preilene ieziņoja,ka drēbēm jābūt jaunām,ar visām birkām,vēlams pazīstamu zīmolu :D

grūtnieču krīzes centrā paskaidroja,ka vajadzīgas tikai bērnu drēbītes. tad draudzene ieteica "Daci". mēģināšu tur. 

rodas iespaids,ka tie,kuriem tās mantas tiešām vajag,nemaz pie viņām netieks,jo starpniekiem šis rūpals ir gana ienesīgs :(

H&M veikals nodod tālāk uzņēmumam, kas tās pārstrādā, tā kā labas un kvalitatīvas drēbes tur nenest, jo nenonāks labdarībai :) 

Es ari uz "Daci" esmu vedusi. Atsaucigi cilveki tur.

Mateja baznīcā , Rīgā pie Ziedoņdārza, Matīsa ielā.

Otrā Elpa un Sarkanais Krusts. Tuvākās adreses palūko i-netā ;)

Es piemēram nesu uz bērnu namu, kas ir netālu no manas mājas :)

Pati esmu nesusi arī uz Vecās Svētās Ģertrūdes baznīcu Rīgas centrā. (Vismaz agrāk tur pieņēma). ;)

Man arī gribas aiznest kkur, izņemot uz Sarkano krustu. Tik kur centraa ir un kaada? Lasīju par vienu vietu, bet vasaraa tur nevar nodot mantas. Un mekleeju vietu, kur vislabaak to ir izdarīt brīvdienaa :)

11 - 20 с 39