kur var ziedot drēbes labdarībai? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

kur var ziedot drēbes labdarībai?

man tāds jautājums, kur lai ziedo dažas vēl labas drēbes un lietas, lai noder citiem cilvēkiem, kam grūtī klājas.  ir dzirdēti visādi nelāgi stāsti par labdarības organizāciju nejauko attieksmi. gribētos, lai atdotās lietas tiešām nonāk pie cilvēkiem, kam tas vajadzīgs, nevis tiek kkur nomētātas, pārdotas, vai sadalīts labākais starp labdarības organizāciju darbiniekiem. 

39 Ответы

specialas internatskolas un bernunami, kur ir  dalejas vai pilnas valsts apgadibas barenji, tie bus priecigi, jo tur ar smotkam ir tiesam svaki. :( zinu no savas pieredzes. nebija ne apavu ne virdrebju, ta ka ara negaju. nemaz nerunajot par personigas higenas precem. tadas jagada pasam par neesosiem lidzekliem. pirmaas dzinsas dabuju ziemisos no skolotajam davanaa. :(

> elza

Es vēlos nodot ne tikai drēbes, bet arī citas lietiņas + mamma arī atrada, ko varētu piedaavaat, bet šeit nu baareņi nederēs. Ir gan apģērbs, gan gultas veļa, gan skolas mantas, apakšveļa jauna utt.

Gribu nodot kkur taa, lai taas mantas pēc tam tiek attiecīgi atdotas tiem, kuriem tiešaam vajag un noderēs, nevis taa, ka dala paliek un dala nē,

nu,kur tad var aiznest Riigas centraa,kur nemetiis atpakalj,jo nebuus super tiiras un sagludinaatas?KUR priecaasies un panjems??mani arii interesee,jo staav daudz dreebes,ko nevelku,bet izmest misenee ,roka neceljaas,lai peecaak redzeetu,kaa vieteejie bomzhi staipa apkaart...:(

Ja gribiet, lai lietas tiešām nonāk līdz tiem, kam tās būtu tiešām nepieciešamas, tad painteresējaties pie saviem lauku radiem vai draugiem, kas nākuši no laukiem, vai nav zināma kāda trūcīga ģimene. noteikti tādas irkatram zināmas, vismaz zinās, kur tādas atrodās un tad ar attiecīgi var kāds nodot tās pakas.

Исправлено 05.08.2013 16:35

pati esmu nesusi uz ziedot.lv filiāli, kas atrodas uz Barona ielas, pie Matīsa ielas tuvumā.

Par cik esmu no Vecās Ģertrūdes baznīcas draudzes, vismaz agrāk lūdza ziedot visu ko, tikai ne drēbes, jo tās esot pār pārēm, atteikt ziedotājiem negrib, bet tālāk kam nodot arī īsti nav, jo tur uz vietas nāk un tās drēbes izvēloties tie, kam vajag, bet kā jau bieži gadās - ņemt jau tikai to krutāko un labāko. Vismaz tā mums mācītājs stāstīja kādā pasēdēšanā, ja to tā var saukt. Kā arī - dod jau tās drēbes draudzes locekļiem, bet kā jau zināms, bieži vien tie ir gados veci cilvēki...

> Sabīne

nu es netaisos veel vest uz laukiem,jo nav sava transporta,te,Riigaa,aizvestu kaut kur ar sabiedrisko...skatos netaa,tikai ziedot,lv,krustu un veel dazhas vietas izmet,man tuvaakaa,sanaak patversme,kur noteikti vairaak vecaakas tantes dziivo...gribeetos tieshaam kaadaam jaunaam meiteneem kriizes centros atdot kaut kaa taa...

Nu, ja netaisies, tad neved. Nav jau spiesta lieta. Es tik atbildēju uz tēmas jautājumu, kā būtu tiešām vajadzīgais rezultāts panākts. Nav jau tev ar pašai jāved, mazums, kāds ir, kas var aizvest...

Ar māsu agrāk bieži vadājām pa lauku miestiem trūcīgākām ģimenēm pakas uz ziemassvētkiem, tieši bērniem, ne vecākiem. Savācās daudz ziedotāju, mums tik bija jāizvadā un no tā ir lielāks gandarījums, nekā vienkārši kaut kur nogrūzt. Tad jau tikpat labi, ja tev tā ērtāk - noliec drēbju maisu pie atkritumu kastes uz ielas, bezpajumtnieki paši sadalīs un sašķiros tavu skapi

> Sabīne

taapeec es jautaaju,kur Riigaa,lai var aizvest savu iespeeju robezhaas.Bet vieteejiem bomzhiem pie maajas izmest,arii negribaas,kaa jau te mineeja,gribaas atdod,kam tieshaam vajag,kaadaa kriizes centraa..

> zaiza

ieraksti google bērnu nami, sociālie dienesti vai kas tml. atkarīgs no tā, kāda veida lietas atdodamas, to iestādi arī meklē. aizved tur. Direktore izšķiros, kas viņai der un viņas bērniem un to, kas neder, atdos tiem, kam it kā tu vedi

> Sabīne

redzi,direktore,te jau izklausaas peec taa,ko staasta,ka aizved un liidz tiem,kam tieshaam vajadzeetu,nemaz nenonaak....taa,ka jautaajums paliek atklaats,kur tieshaam dreebes nonaaks tam,kam vinjas vajag visvairaak,ja uz laukiem vest,pasham nav iespeejas,zheel,ka nav daudz cilveeku ar reaalo pieredzi.

21 - 30 с 39