Smaržas - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Smaržas

Sveikas, meitenes. :) 

Vēršos pie Jums ar jautājumu, vai kāda ir kādreiz pirkusi smaržas caur 220.lv? Tās ir orģinālās vai kopija? Man manas iet uz beigām, bet pamanīju, ka 220.lv ir atlaides šobrīd. Vai kādai ir bijusi pieredze smaržu jomā caur šo internetveikalu? Paldies, lai Jums jauks vakars.

6 Ответы

Sveika! Esmu reiz pasūtījusu, nekas neliecinaja par kopiju. 

"Atlaides" viniem ir vienmer. Man ka uzticiba ir zudusi sutit no musejiem i veikaliem. Vienreiz nacas gaidit menesi,pasmejas par mani,nedabuju karotas smarzas,vajadzeja citas izveleties un kompensacija nekada. Taka silti iesaku,labak pirkt seit skapi no kadas vai ari sutit no arzemem.

Esmu sūtījusi draugam, viņš teica, ka izskatās orģinālas :) Bet ļoti tam nepievērsu uzmanību, cena iepriecinoša un smaržoja labi. Par piegādi arī nevarētu sūdzēties.

Ieteiktu neiegrābties uz tualetes ūdeņiem, kuru apzīmējums ir EDT (eau de toilette). Tad neturēsies ilgi un cena arī izskatīsies baigi labā un vilinošā...

Bet, ja gribas ko noturīgāku, tad meklējiet EDP (eau de parfum), kas nozīmē smaržūdens, tas noteikti būs noturīgāks, protams ne jau kā Parfum (smaržas), bet labāk jau būs par pirmo variantu :)

Un 220.lv ļoti daudz ir EDT varianti.. meklēju vienas savas favorītsmaržas un diemžēl bija tikai EDT...

Sutiju Roberto Cavalli-bija originalas.

Sveiki,cik esmu pirkusi sev un dāvanăm,tad visas smaržas ir orğināli 220,nav kopija,to visu pat var pārbaudīt pec kodiem uz iepakojumiem un vĕl sīkām niansěm

1 - 6 с 6