kas tās par pārdevējām, kas neko negrib pārdot?! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

kas tās par pārdevējām, kas neko negrib pārdot?!

Pēdējā laikā esmu saskārusies ar tādām meitenēm, kas patiesībā laikam neko nemaz negrib pārdot. Ja reiz tu esi ielikusi kādu sludinājumu, nu tad korekti atbildi uz potenciālā pārdevēja jautājumiem, nevis ignorēt. Redzu, ka vēstulīte izlasīta, bet atbildes nav. Vai tad tiešām grūti vienu teikumu uzrakstīt!

NU BŪSIM KOREKTAS PRET PĀRĒJĀM MEITENĒM, NEVIS IGNORĒSIM.

40 Ответы

Pilnībā piekrītu Tikai bērniem-suga!

Un tas ir regulāri.

> Bella

saskaros ar tadu pardeveju ( 40 pozitivi vertejumi)

pieteicos velejos uzmerit, pardevejai nav laika, atstaju talr. lai zvana kad bus laiks, piebrauksu,

2 nedelas nogaidu rakstu atkal( prece joprojam pardodas) pec 2 dienam atbild ka prece pardota:D

Sadam damam noteikti lieku atsauksmi, jo pilnigi nav saprotama motivacija sadam darbibam,

iespejams preces ir ar defektiem , ertak ir nosutit preci citai pircejai kura neredz defektu , nevis tai kura skatisies klatiene

Kādēļ?Es arī izvairos no mērīšanas,bet vai tādēļ man būtu jāliek par to slikta atsauksme? Ir labākas lietas,ko darīt,kā braukt izklaidēties pa atejām,lai mērītu un tad domātu. It sevišķi,ja zinu,ka drēbe ir labā stāvoklī.Kas gribēs,nopirks tāpat. 

> Drupatiņa

Man tā nav gadījies, bet ir tādas pircējas kas piesakās, rezervēju palūdz vēl bildes, laikam gaida atlaides kad došu un lūgšos lai nopērk, bet es tā jau drēbes ļoti lēti pārdodu. Varētu padomāt, ka šeit pērk vienalga ko ka tik pa lētāku cenu. :D

Man arī liekas tas dīvaini. Viena meitene 3 reizes rakstīja par vienu un to pašu mēteli. Izmeru un foto papildus nosutiju 2 reizes uz vinas e pastu. Vel uz mobilo jo vina interesejas ka uz auguma. Es vinai teicu jau ka pardodu jo man isti neder tas metelus bet nu ok aizsutiju ari tas. Beigu beigās vienk atkal pazuda tāpat kā pirms tam. Es domāju vai cilvēks tiešām neatceras ka par šo pašu jau 2 reizes interesējas ? :)

> iterlunam

Ko nozīmē "piebraukt"? Uzprasīties pie pārdevēja mājās, lai pielaikotu apģērba gabalu? Ne jau visi grib pie sevis svešiniekus aicināt.

Labots: šodien, 10:49

Vai ne?Cik bieži man prasa vai var nākt pie manis mājā iekšā. Nu nevar nākt! 

Исправлено 14.03.2016 13:42

> Janeta

> iterlunam

Ko nozīmē "piebraukt"? Uzprasīties pie pārdevēja mājās, lai pielaikotu apģērba gabalu? Ne jau visi grib pie sevis svešiniekus aicināt.

Labots: šodien, 10:49

Vai ne?Cik bieži man prasa vai var nākt pie manis mājā iekšā. Nu nevar nākt! 

Man jau nu pasai nepatiktu nemaz iet citā mājā kaut ko laikot un tad vēl rezultātā nepirkt ?:) tas drusku pa traku. Prieks tam taču ir izmēri un arī pārdevējs var apraksta vēl papilditat vai izmeram atbilst vai ne vai lielāks vai mazāks nedaudz. Un protams ka var jautāt mērus ,)

Mjaaa,man arii ir ta bijis un veljoprojam gaidu atbildi par vienu sominju,,,loti iepatikas sominja un rakstu vinjai kas un kaa,bec dazam dienam izlasija vestuli,neatbildeja,tad atbildeja pec nedelas uzrakstiju vinjai un neatbild jau kkur 2nedelas,jocigi kapec tad liek skapii uz pardosanu ja neatbild un ignore,un taa nav pirma reize ir vel gadijumi,saprotu ir godigas meitenes kas ieraksta datuminju no kura lidz kuram datumam varbut nebus pieejamas,,,un vel ir sad tad kad kkas iepatikas un es ieeju ta cilveka profila un paskatos pedejoreizi manits 2014gada,nesaprotu kapec neizdoma tadu lietu kad ja nav tik ilgi bijis cilveks vnkarsi neizdzes araa vinju,tadu lietu gan vaidzetu!...

Pievienojos pilnībā - vēstule izlasīta, esmu gatava iegādāties, lūdzu konta nr., lai var pārskaitīt naudu  - atbilde zero, pēc  kāda laika sludinājums izņemts. Nu kāda mārrutka pēc vispār likt pārdot tad...gribēju atstāt negatīvu atsauksmi, bet atturējos, jo tas sabojātu vēl vairāk noskaņojumu gan man, gan "pārdevējai".

Un atrunas, ka "sen nebiju iegājusi šeit"nedarbojas, jo par katru vēstuli utml nāk ziņojumi uz epastu. Grrr !!!!

Pievienojos pilnībā - vēstule izlasīta, esmu gatava iegādāties, lūdzu konta nr., lai var pārskaitīt naudu  - atbilde zero, pēc  kāda laika sludinājums izņemts. Nu kāda mārrutka pēc vispār likt pārdot tad...gribēju atstāt negatīvu atsauksmi, bet atturējos, jo tas sabojātu vēl vairāk noskaņojumu gan man, gan "pārdevējai".

Un atrunas, ka "sen nebiju iegājusi šeit"nedarbojas, jo par katru vēstuli utml nāk ziņojumi uz epastu. Grrr !!!!

Исправлено 14.03.2016 14:14

> Putninjsh

Nu sorry, bet man arī šī lapa neliekas tiiik svariga,lai izmantotu savu "ikdienas' epastu, bet gan speciālu spamam paredzēto.. līdz ar to tur ieeju labi ja reizi menesī un ari te gadās kāds ilgāks pārtraukums..nu nav ko kert uzreiz kreņki.man ati ir gadijies,ka kko noskatu un meitene nenāk te,pēc 2 mēn uzjautā-vai vēl interesē, sorry-atradu ko citu-nē. Un netaisos dzest visus sludiķus tik tapec,ka zinu,ka neieiesu te kādu nedēlu vai ilgāk. Bet nu jā,es arī neko tādu netirgoju un vispār te kkā vairāk nopērku,kā pārdodu.

Kad ari te labu laiku nebiju nākusi un bija atsūtītas vestules-izlasiju un atļāvos neatbildēt, jo man tas likās smieklīgi...

> Tanja

Man arī reiz tā ir gadījies,uz žetona vakaru noskatījos kleitu,palūdzu lai atsūta mērus.

Atbidēja ka vakarā nomērīs un atsūtīs.Nu gaidu veijoprojam jau no 18.janvāra.

Pārdevējai preču daudz,bildes skaistas tikai kāds mums labums no tā.

Uzskatu ka cilvēks nenopietns.

+++ 

31 - 40 с 40