Neizņem sūtījumu - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Neizņem sūtījumu

Ko darīt, ja ir nosūtīta prece caur pakomātu, tā ir pienākusi pareizajā vietā, taču pircēja preci neizņem?
Cik saprotu, pēc 7 dienām prece tiek sūtīta atpkaļ un man ir jāsedz glabāšanas un atpakaļ sūtīšanas izmaksas? Un laikam jāgaida negatīva atsauksme? :D
Komunikācija ar pircēju ir reta un nesaprotu- vai kodu ir saņēmusi, varbūt kļūda ar telefona numuru... Vēstuli izlasīja, bet neatbildēja.

11 Ответы

paku ieliki pakomata, kada vel uzglabasanas maksa? :D 

tas ir pircejas problemas, lai ari tiek gala ar to, jo paka ka ieliki pakomata automatiski ir vinas, jo vina par to ir samaksajusi! 

tas ka neiznema, ir vinas problema, un vinas intereses butu sazinaties ar pakomatu firmu, un segt izdevumus ja tadi bus, lai sanemtu atpakal! 

man lidziga situacija, bet sliktaka neka tev. omniva pakomats apmaldijies sava datu baze un jau no pirma janvara pirceja cinas ar viniem, ielot paku pakomata, ierakstot PAREIZU numuru un nosutot ceka kopiju pircejai, tas vairs nav manas problemas, kas notika.

protams, meginaju ari kaut ko noskaidrot, bet tas ir bezgaligi, jo kompensacijas naudu vini parliek no menesa uz menesi. 

vienigi tur kur tu vareji kludities, ir ievadot nepareizu telefona numuru, parbaudi vai sakrit ar to ko nosutijusi pirceja. 

Es pat nezinu- izlasīju, ka ja neizņem paku, tad itkā sūtot atpakaļ sūtītājam, kuram jāapmaksājot radušies izdevumi.

Nē, nummurs ir pareizs- tads kāds bija saņemts vēstulē. Tad jau laikam neiespringšu- vēstuli uzrakstīju, sms arī uzrakstīju, tad lai skatās pati.
Sliktākajā gadījumā samaksāšu tos izdevumus un pārdošu kādam citam preci- lai segtu radušos izdevumus. :D

Es pat nezinu- izlasīju, ka ja neizņem paku, tad itkā sūtot atpakaļ sūtītājam, kuram jāapmaksājot radušies izdevumi.

Nē, nummurs ir pareizs- tads kāds bija saņemts vēstulē. Tad jau laikam neiespringšu- vēstuli uzrakstīju, sms arī uzrakstīju, tad lai skatās pati.
Sliktākajā gadījumā samaksāšu tos izdevumus un pārdošu kādam citam preci- lai segtu radušos izdevumus. :D

Ja tiek atlikta kompensācijas naudas izmaksa, tad jāraksta ofiliāls iesniegums uz firmas vārda un jāsūta ierakstītas vēstules sūtījumā. Un tas viņiem jāizskata Patērētāju tiesību aizsardzības likuma noteiktajā kārtībā. Ja netiek panākta vienošanās, tad pēc tam jāraksta iesniegums Patērētāju tiesību aizsardzības centrā, jo sūtīšana ir pakalpojums un, ja  to uzņemas, tad neizpildes gadījumā ir jāatbild.

Pēc 10 dienām it kā sūta atpakaļ,ja saņēmējs neizņem.Ik pēc 3 dienām viņam sūta sms.

Man ir bijuši šādi gadījumi aptuveni 10,es vienmēr sekoju līdzi čekiem un pārbaudu,kura izņēmusi u.tt.

Ja 7 dienās nav izņemta paka,sūtu meitenei sms,lai izņem paku.

Man arī reiz neizņēma paciņu,samaksāju,lai es pati viņu atpakaļ izņemtu.Nu neko,meitene uz vēstulēm neatbildēja vairs,kaut bija samaksājusi par preci,naudu atpakaļ nesūtīju,ja reiz neliekas ne zinis un nevajag ne preci,ne naudu.

Interesanti.. man pedējās reizēs uzglabāšanu norāda tik 2dienas.. tas gan laikam tikai ps ne omnivai. Atkarībà no preces vērtības darītu kā Janeta,ja maza vērtība,tad atstātu-lai meitene pati tiek galā...

TA IR LATVIJA AR SAVIEM NE LIDZ GALAM PILNVEIDOTAJIEM LIKUMIEM. 

Viena iestade suta pie citas, rakstu iesniegumus visu esmu aizsutijusi, jo tiesam paka bija vertigas lietas, zvanos skadirojos bezsakars, bija divas vai 10 dienas, kad vini izskata manu iesniegumu par pazaudto paku, atnak vestule pagarinam lidz menesim, nu un tatalak,.... un tads cakars, ka man tam nebija laika, untas jau ir 4 menesus, ... 

Viss beidzās veiksmīgi! Paciņa izņemta, pirkums derot kā uzliets. :)

1 - 10 с 11