Skapis pret Andeli mandeli - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Skapis pret Andeli mandeli

Jautājums tām, kas pārdod- jūs savas lietas tirgojat arī Andelē mandelē?

Ja jā, tad kuram tirgum vairāk dodat priekšroku?

43 Ответы

Исправлено 15.03.2016 08:29

Priekšroku noteikti dodu skapim gan kā pircēja, gan kā pārdevēja. Andelē nepatīk, ka par

katru ievietoto sludinājumu jāmaksā, šeit tas ir bez maksas. Andelē kā pircējai man

nepatīk tā rezervēšanas sistēma, arī tas, ka pārdotās lietas tiek atstātas sludinājumu

sadaļā, kas tikai traucē.

Tirgojos tikai šeit :)

Patīk te! Un dodu priekšroku skapim! Vēsais 

Andele noteikti ne:

Parspileti augsta cena

Neertas komunikacijas iespejas, 

Tehniski zemā līmenī

Vienigais + bilžu izmērs 

Tirgoju gan te, gan Andelē.. 

Skapis laikam labāks, jo nav pārspīlētu cenu, un nav jāmaksā par sludinājumu (KATRU) tas nedaudz kaitina, jo maksas ir palielas.

Šeit esmu nesen, pārsvarā tirgojos Andelē, varbūt tāpēc Andelei dodu priekšroku, tur viss pārskatāmāks, nenotiek tik lielas krāpšanas kā šeit, un kas ir PATS svarīgākais - tur netirgo tik daudz lupatas vārda tiešākajā nozīmē!!!

šeit trīs reizes esmu sūtījusi un ŠOKĀ par to, ko tirgo, tādas kvalitātes drēbes pat uz Sarkano Krustu nenesu!!! Un vēl lielāku šoku sagādā tas, ka visām ir ap 40 pozitīvu vērtējumu un neviena negatīva.... kā???

Andelē mīnuss tas, ka katrs sludinājums maksā no 0.35-0.5 un termiņš 45 dienas, varbūt tāpēc tur ir daudz daudz kvalitatīvākas lietas un nav LUPATU

Atverskapi ideja laba, vaina tikai negodīgajās pārdevējās

Man abi patīk,vienīgi Andeles sludinājumu cenas nepatīk,toties pērk labāk,vismaz man tā ir. Lietas,kas te stāvēja mēnešiem,tur nopirka tajā pašā dienā. Kā pircējai tur pieredze arī laba. Nepatīk varbūt vēl tā pieteikumu sistēma un arī komunikācijas veids.

Skapis arī ir labs,tikai pozitīva pieredze,viss patīk un pluss sludinājumi bezmaksas. 

Piekritu rumpumpulei,šeit ir daudz lupatu un krāpšanas,jo bezmaksas,ja te būtu samērā neliela maksa par sludinājumiem piem. 10-15 centi,tad te arī būu mazāk krāpšanas un LUPATAS!!!!!!

Gan šeit,gan andel€ un piefiks€ju jau ka lielākā daļa no šejienes ir arī tur.

Krāpšanās nav tikai šeit,andelē lasu,ka arī daudz krāpšanas gadījumi,tie ir un būs visur.princips jau visur viens un tas pats,tikai andel€ viss par maksu,arī ļoti daudz tiešām labu,nekur neredzētu pērļu.

AM plusi un mīnusi:

1. Vieglāk atrast vajadzīgo preci, jo var vienlaikus atķeksēt vairākus izmērus un krāsas.

2. Manuprāt pārāk augsta maksa par sludinājumu ievietošanu. (pat ss.lv ir lētāk).

AS plusi un mīnusi:

1. Ja vēlies ko nopirkt, tad zemas cenas un piedāvājums daudz lielāks.

2. Bezmaksas sludinājumu ievietošana.

3. Neparocīga preču meklēšana, jo jāiet vienā un tajā pašā sadaļā vairākas reizes, ja piemēram gribi atrast dažādas krāsas vai izmērus vienlaicīgi.

Исправлено 15.03.2016 11:27

> Pārsla

Piekritu rumpumpulei,šeit ir daudz lupatu un krāpšanas,jo bezmaksas,ja te būtu samērā neliela maksa par sludinājumiem piem. 10-15 centi,tad te arī būu mazāk krāpšanas un LUPATAS!!!!!!

Diez vai tas vai sludinājums ir par vai bez maksas nosaka to, vai tirgo lupatas. Drīzāk tas vairāk motivē un piesaista zināma līmeņa auditoriju un arī moderatoru darbs. 

Šeit ir grūti parādīt vai lieta ir tiešām laba, ļoti mazlietota vai lietota un kāda stavokli, ir tikai 3 foto un komentāros foto papildus pievienot nevar. Un arī maz tiek meklētas savas lietiņas salīdzinoši ar andele. Piemēram un grupa sarafan daudz ko no ta ko šeit nevar pārdot par 20-30 eiro, ātri vien nopērk par 2 un 3 x lielāku cenu. Tad ir auditorijas un kopējās gaisotnes drīzāk dēl, jo seit var ievietot jebko, un ko un par cik tas jau katrā pašā ziņā :) Dazreiz rodas iespaids ka seit lielaka dala ieperk tikai lupatas :)

1 - 10 с 43