Skapis pret Andeli mandeli - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Skapis pret Andeli mandeli

Jautājums tām, kas pārdod- jūs savas lietas tirgojat arī Andelē mandelē?

Ja jā, tad kuram tirgum vairāk dodat priekšroku?

43 Ответы

> Bella

Andele noteikti ne:

Parspileti augsta cena

Neertas komunikacijas iespejas, 

Tehniski zemā līmenī

Vienigais + bilžu izmērs 

Andele ir vairaki plusi bet nu ja, ir ari sie minusi un ari tas ka dazi acimredzot ir 'savejie' tur un pārējie ka nu sanāk. Vislabāk man patīk sarafan pasai. Bet nu tā tīri personiski iespaidi.

Man gaja tiri labi andelemandele,pirka uz ura jaunas preces par lielaku summu,lietotas drebes perk labak seit:)

> Dress VIP

Man gaja tiri labi andelemandele,pirka uz ura jaunas preces par lielaku summu,lietotas drebes perk labak seit:)

Lietotas drēbes ir dažādas lol. Ir tādas, ko labak mest ārā, pat ja dotu par velti un ir labas tiesam kvalitativas mantas, kuras, pat nerunājot par cenu, ir tā vērtas, ka vispār tiek pārdotas vai pirktas vai kaut vai atdotas. Bet no otras puses, lietotaju pieredze un ari acimredzot, vajadzibas, nosaka sava zina .... 

Jau kādu brīdi aktīvi esmu pārgājusi uz Andeles lapu,principā ļoti veiksmīgi ik pa laikam var iztirgot visu,papildināt un atkal iztirgot,tur nav nācies uzskriet virsū cilvēkiem,kas grib,lai preci uzdāvini un vēl atmaksā sūtīšanu.Varbūt tikai man tā liekas,bet šeit vairāk plūst cita cenu kategorija. Tur vismaz neliks 20 gadīgu drēbi par neadekvātu summu,jo vienkārši tādi cilvēki neapgrozas,par cik jāmaksā par sludinājumu.Šeit var likt par velti,tad nu arī liks visu,ko atradīs omes skapī.

Pilnīgi piekrītu  Janeta, Andelē maksimus atļaujās pajautāt kādai dārgākai precei, vai cena ir pēdēja, bet tas ir ļoti reti, un ja ņem vairākas lietiņas, tad pajautā atlaidi, bet tas jau ir pašsaprotami :)

Ja šeit sludinājums maksātu kaut vai 0.10 centi, domāju daudzas lupatu tirgotājas atsijātos.

Jā, un arī Andelē daudz tirgo lietotas drēbītes, bet viņām ir kvalitāte!!! Un pilnīgi noteikti neatsūtīs lupatas uz kurām vēl ar pildspalvu uzrakstīta cena un vājprātīga smaka, ka jānes uzreiz uz miseni. Reiz saņēmu šādu paciņu. Šeit 3 reizes ļoti īsā laika periodā iegrābos

> Janeta

Jau kādu brīdi aktīvi esmu pārgājusi uz Andeles lapu,principā ļoti veiksmīgi ik pa laikam var iztirgot visu,papildināt un atkal iztirgot,tur nav nācies uzskriet virsū cilvēkiem,kas grib,lai preci uzdāvini un vēl atmaksā sūtīšanu.Varbūt tikai man tā liekas,bet šeit vairāk plūst cita cenu kategorija. Tur vismaz neliks 20 gadīgu drēbi par neadekvātu summu,jo vienkārši tādi cilvēki neapgrozas,par cik jāmaksā par sludinājumu.Šeit var likt par velti,tad nu arī liks visu,ko atradīs omes skapī.

Piekrītu rumpumpule :) omes skapi tas jau vēl būtu labi lol. Ja omes skapi tad no kurienes tā smaka :d

Исправлено 15.03.2016 17:44

> rumpumpule

Pilnīgi piekrītu  Janeta, Andelē maksimus atļaujās pajautāt kādai dārgākai precei, vai cena ir pēdēja, bet tas ir ļoti reti, un ja ņem vairākas lietiņas, tad pajautā atlaidi, bet tas jau ir pašsaprotami :)

Ja šeit sludinājums maksātu kaut vai 0.10 centi, domāju daudzas lupatu tirgotājas atsijātos.

Jā, un arī Andelē daudz tirgo lietotas drēbītes, bet viņām ir kvalitāte!!! Un pilnīgi noteikti neatsūtīs lupatas uz kurām vēl ar pildspalvu uzrakstīta cena un vājprātīga smaka, ka jānes uzreiz uz miseni. Reiz saņēmu šādu paciņu. Šeit 3 reizes ļoti īsā laika periodā iegrābos

Ja, fakts. Ja pircēji sagaida par velti un vel lai piemaksa par to ka nem :) tad arī piedāvājums rodas attiecīgs. Sanāk ka nevainīgi no tam cieš tieši normālie pircēji, ka parasti, tie labie cilvēki :) kuri godīgi maksā cenu un vēlas vienkārši saņemt labu nu vismaz normālu kaut cik mantu... žēl ka tā.

Исправлено 15.03.2016 14:11

Pati esmu tikai atverskapi.lv, bet esmu iečekojusi Andeles lapā. Ir ok, foto pārskatāmāki, modernāks apģērbs. Cenas, jā, augstākas.:)

Vienīgais, kas man šķiet liels fuj, redzēju vairākas lietas, kas no mana skapja tika ,,nokaulētas" par pāris eur, tagad tiek pārdotas par padsmit. Principā jau man vienalga, kā saka, ja pārdevi, vairs nav tavs bizness, tikai uzreiz rodas priekšstats, ka arī tur viss nav godīgi un notiek krāpšanās, it sevišķi iekrita acīs viena blūzīte, ko atdevu meitenei dāvanā pie pirkuma un bija lietota, tiesa gan bez defektiem, tagad tā publicēta par padsmit eur. Nu nav tas smuki. Proti, šeit pērc lētas LUPATAS kā viena lietotāja izteicās un tajā portālā tās kļūst par BRENDIEM. :D Viela pārdomām - vai tur viss ir tik labi un šeit slikti. :)

P.S. Zinu, ka mana, jo roku darbs.

Artas skapis neuztver to tik personīgi, neesmu apgalvojusi, ka šeit visas pārdod lupatas, bet tādu ir ļoti daudz, kas to dara, var jau būt, ka tu to neesi pamanījusi......

Jā un arī Andelē ir šādi tādi trūkumi, bet nav tik izteikti kā šeit. Tāpat tur tirgojas meitenes, kas iepērk visu humpalās, bet viņas neatsūtīs netīras,smirdīgas un galīgi novalkātas drēbes, apģērbam būs kvalitāte, un vairums meiteņu taču saprot no kurienes nāk šis apģērbs,galvenais lai ir kvalitatīvs. Un jā, tur priekšroku dod brendiem, bet arī parastas drēbītes pērk, ja ir labas. Man personīgi nav tikai brenda apģērbs, bet interese ir un andelējos.

> rumpumpule

Artas skapis neuztver to tik personīgi, neesmu apgalvojusi, ka šeit visas pārdod lupatas, bet tādu ir ļoti daudz, kas to dara, var jau būt, ka tu to neesi pamanījusi......

Jā un arī Andelē ir šādi tādi trūkumi, bet nav tik izteikti kā šeit. Tāpat tur tirgojas meitenes, kas iepērk visu humpalās, bet viņas neatsūtīs netīras,smirdīgas un galīgi novalkātas drēbes, apģērbam būs kvalitāte, un vairums meiteņu taču saprot no kurienes nāk šis apģērbs,galvenais lai ir kvalitatīvs. Un jā, tur priekšroku dod brendiem, bet arī parastas drēbītes pērk, ja ir labas. Man personīgi nav tikai brenda apģērbs, bet interese ir un andelējos.

Es to nebūt neuztveru personīgi, kādēļ gan? Vienkārši lasot atsauksmes, rodas iespaids, ka tur ir paradīze, bet šeit lupatu kalns. Nav tikai balta un melna krāsa, ir arī pelēka un izteicu savu viedokli. Nekā personīga. :)

11 - 20 с 43