Skapis pret Andeli mandeli - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Skapis pret Andeli mandeli

Jautājums tām, kas pārdod- jūs savas lietas tirgojat arī Andelē mandelē?

Ja jā, tad kuram tirgum vairāk dodat priekšroku?

43 Ответы

> Bella

Par pieteikumu andele  nav ta ka dauzi to uztver,  tiesi sis ir andeles lielais minuss ko administracija nevelas labot,  pirceji tikai uzdodot jautajumu par perli , bet automatiski tiek pieteikti perlei , tadel pieteikumu daudz bet realu pirceju ne!

Statistika andele ir pilnigi nepreciza,) ta netiek atjaunota , paverojiet lidz tekosas dienas plkst 24.00 un pec ,nakamaja diena

Istu tiesam kvalitativu perlu andele diemzel  maz..parsvara HM, zara un tamlidzigi

Pilnīgi Jums piekrītu! To jau arī vēlējos pateikt, tās, kas netirgojās pašas, pieteikumu var uztvert par pērles pārdošanu (ierauga ka viens pieteikums stāv un jaunu netaisa), kā es savulaik domāju, lai gan tas nemaz tā nav :( un sludinājums strauji slīd lejā un palaižam garām potenciālās pircējas.

Statistika ir neprecīza, bet pārskatāma, var redzēt gan jaunās pērles, gan pārdotās, tik tas skaits neatbilst.

Par pērlēm runājot, ko kura uztver par pērli, man galvenais, lai patīk, neesmu brendu medniece, visi, kas man ir, ir māsas vai vīra gādāti :)

Lai vai kā, cik cilvēku, tik viedokļu un visam ir savi plusi un mīnusi, un milzīga laime, ka pašas varam pieņemt savus lēmumus.

Un liels PALDIES abu portālu veidotājiem!!!!

Veiksmi visām turpmākajās pērļu medībās!!!   Un jauku vakaru!!!! :)))

Adelē arī netrūks pircēju kuras pajautā "vai pieejams" un pazūd, vai tiekat jau līdz konta nr un arī pazūd. Tas ir gan šeit , gan andelē. Man jau 3 pircējas 4 dienu laikā ir interesējušās par mēteli , bet beigā pazūd lai gan tiekam līdz konta nr. :/ Tracina nedaudz. 

man labak patik skapis :) varu vismaz ielikt simboliski kaut ko, nevis ka andele, kur pieprasijums ir tikai pec brendiem 

41 - 43 с 43