Skropstu pieaudzēšana - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Skropstu pieaudzēšana

Sveikas, meitenes. :) 

Vēlētos dzirdēt atsauksmes no meitenēm, kuras kàdreiz ir pieaudzējušas skropstiņas, apmēram cik ilgi turās? vai ātri skropstas izkrīt?  Un kādas pēc tam paliek mūsu dabīgās skropstas, nav tā ka var palikt vispàr bez savām skropstām? Vienkārši esmu izdomājusi, ka gribētos pieaudzēt, bet kkā nedaudz baidos, jo tas priekš manis ir kas jauns. 

Gaidīšu Jūsu atsauksmes, paldies, lai jauka Jums diena! ☀️

11 Ответы

Man bija, kad tikko uzliek, izskatās skaisti, pēc kādām 2 nedēļām jau tādas paplukušas un katra uz savu pusi.. protams nostaigāt var arī ilgāk.. :)

Esmu piaudzejusi pie Katrinas Talles. Vari FB paskatīties bildes. Man noturējās kaut kādas 3 ned , un pamazām saka krist ara. Bet loti laba kvalitate. :) pēc tam nekas īpašs nepaliek. Ja nu kas, pēc tam vari vienkārši izķemmēt, vai aiziet uz salonu un izņemt ara pārejas. 

Par skropstām man ir bijusi dažāda pieredze,bet varu teikt vienu,ka ja ir laba meistare un profisionāle,tad viss ir-super un kvalitatīvi,bet tas maksā sākot no 22-25€,lětāk nemaz kvalitatīvas skropstas un 1:1,nevar uzlikt,ja nu vng pa blatu vai-ne pārāk kvalitatīvi.Bija pieredze,kad vajadzěja stejdzami un mana meistarīte nevarěja,sarunāju citu,un bija vnk-šausmas,jau pěc 1 h griběju noņemt,līme čupām uz 1 skropstas pa 2,3 makslīgajām,uzrakstīju sūdzību,bet viņa joprojām strādā,piedavām uzlika pa 1 h,kas jau likās,kur tik ātri...Tagad vairs něeju pie visādām,par kurām nezinu..bail,jo skropstas arī tajā reizě sabojāju pamatīgi.Tas gan bija pa 15€ ,un tāds bija rezultāts.Tagad tikai eju pie savas meistares,jo skropstas turās vsm man 1 měnesi,pat ilgāk un liek 1.5-2 h apměram,jo man biezas pašai.Iesaku izvělěties labu-meistarīti!☺

Un věl piebildīšu,ka laba meistare uzreiz piedāvās biezumu,garumu,kāds vislabāk pieměrots skropstām,lai tās izskatās dabiskāk un nebojātu pašu skropstu.Un,lai skropstas turětos ilgāk,parasti meistare attauko un notīra rūpīgi,lai skropsta tīra,tad ilgāk arī turās,nevis vnk ar vati vienu reizi pārslauka un jau liek

Jolanta Rigerte, no kurienes Jūs esat, varbūt varat ieteikt savu meistarīti? Jo man tiešām gribās kvalitatīvas skropstiņas un labu meistarīti.

No Rīgas esmu.Varu privāti jums nr aizsūtīt meistarītes.

Skropstas cilvèkam parasti pilnîbà nomainàs 4 nedèlu laikà. Dažiem ilgàk (man pieaudzetas kosi stàv 3 mènešus un vēl 3 pa kàdai stabili ir). 

ja pieaudzè pareizi (skropstina pie skropstinas) un ar labiem lidzekliem (nelejot to limi sazin cik lielos apmeros). Nesalipina Jusu skropstas pikučos. Izvelas piemerotu materiala biezimu un garumi - nekas ar skropstam nenotiek.

Svariga ari kopsana no Jusu puses. Izkemmet, neberzet acis, negulet uz sejas u.t.t.

Esmu dikti vilusies, ka mana mila meistare vairak netaisa skropstas. Bet vislabakas meistares sobrid ir Dalay Lashes salona. Protams, ekstra klases meistari ar 10+ gadu pieredzi, kas uzliks nevainojami vien 40 minusu laika ari ir dargs pasakums, bet ja laiks ir, tad taja pasa salona var taisit pie jauniem meistariem. Tie nav macekli bez pieredzes, bet viniem vajag ilgaku laiku, lai nevainojami uztaisitu un ari pieredze nav tik liela. Man tas prieks pie jaunas meistares izmaksaja 25€ (taisiju 28.12.15) un man joprojam vel stav, bet tas ir manu skropstu ipatnibas, nevis norma. Pie ekstra klases meistara sads prieks izmaksatu ap 40€.

Ir ari citas tehnikas, 2D, 3D, 4D... pie vienas Jusu skropstas iet klat pikucis ar skropstinam. Ja ir retas skropsats, sis ir super pasakums. Materiali, ko izmanto, ir vieglaki un savas skropstas neboja.

Uzliku bo sakuma patika,tad kad saka birt nost,tad izkatijas sausmigi. Plus skropstas pec tam uz pusi mazakas bija. Varbut neveiksmiga pieredze man bija,nezinu. 

Sveika! Pati esmu plānu un īsu skropstu īpašniece, tāpēc izdomāju pieaudzēt mākslīgās. Pirmās reizes, protams, biju starā, bet laika gaitā mākslīgās skropstas arvien ātrāk sāka krist ārā, berzēties, traucēt, u.c. Liku gan ūdeļu, gan zīda. Sakotnēji turējās pat mēnesi,bet pēc kādiem 2-3 mēnešiem jau otrajā nedēļā pēc uzlikšanas izskatījos pēc spoka. Jo biezākas skropstas uzliek, jo grūtāk ar tām staigāt un ātrāk izkrīt. Pēc skropstu uzlikšanas manējās skropstas vispār pamanīt nevar. Kļuvušas tik plānas un īsas.. Ir daudzi mīnusi skropstu pieaudzēšanai, bet lai vai kā, es labāk staigāju ar pieaudzētām un manas acis var pamanīt, nevis staigāju ar savām dabīgajām un jūtos nekomfortabli. Skaistums prasa upurus! 

Tā skropstu turēšanās ir katram individuāli. Pati pieaudzēju skropstas. Viena sieviete nostaigāja 7nedēļas ar manis liktajām, atnāc uz profilaksi, īsti nebij ko pieaudzēt. Citām meitenēm turas mazāku laiku, vispār normāli ir atjaunot ik pēc 3nedēļam. Skropstas mainās,. Ja pieaudzē kvalitatīvi, tad paša skropstas necieš, viņas nomainas dabīgā ceļā. Nav ieteixams likt daudz biezākas un garākas par dabīgajām, tās gan veido smaguma centru uz skropstu un tās var neizturēt smagumu. 

1 - 10 с 11