Uzmanību, dāmas! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Uzmanību, dāmas!

Sveikas!

Lūgums nereaģēt uz šo sludinaajumu!

Sazinoties pa šo telefona numuru, sieviete neko nezin par jakas tirgošanu un pati nav ielikusi sludinaajumu. Taa, kaa nobloķēt es nevaru  ierakstu, man ir lūgums neatsaukties uz šī profila sludinaajumu http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=55833

Paldies, jauku dienu!

7 Ответы

Kāpēc lai neuzrakstīt privāti? Cilvēks tik šodien te ir bijis! Bet telefona numurā vienkārši varēja kļūdīties. Un kāpēc tāds baigais lūgums neatsaukties uz svešu sludinājumu? - Kas tik globāli nelabojams notiks, ja arī atsauksies? Kāds sakars te bloķēšanai vispār?

Tev ar nerviem viss kārtībā? Varbūt vīgriežus vērts ir padzert?

Zane, bet Jūs pamēģinājāt uzrakstīt, nevis zvanīt? Varbūt numurā vienkārši ir kļūda, bet meitene par to pat nezin?

Lūgums ir nereaģēt uz telefona numuru, jo cilvēks, ko šorīt sazvanīju bija izmisumā. Es cenšos vienkārši palīdzēt. Pašlaik šis ir vienīgais veids, kā to varu izdarīt.   Un man ar galvu viss ir kārtībā!!

> Margueritte

Kāpēc lai neuzrakstīt privāti? Cilvēks tik šodien te ir bijis! Bet telefona numurā vienkārši varēja kļūdīties. Un kāpēc tāds baigais lūgums neatsaukties uz svešu sludinājumu? - Kas tik globāli nelabojams notiks, ja arī atsauksies? Kāds sakars te bloķēšanai vispār?

Ka vienmer negativu pilns komentars

Tiešām smuka jacina ,) dīvaini ka vēlas atdot pa velti un vēl telefons nepareizs, citadi būtu forši )

@zangmo vai ne :)

> Margueritte

Starpcitu, šis cilvēks vēstules izlasa, bet neatbild. Neredzu jēgu, lai izgāstu uz meiteni tik daudz negatīva par to, ka pabrīdināja citus. ;)

1 - 7 с 7