Par portālu - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Par portālu

Esmu sajūsmā par atverskapi- lieliska ideja un labs izpildījums. Bet ļoti vēlētos redzēt portālā iespēju šķirot piedāvātās preces arī pēc materiāla- kokvilna/ zīds/ vilna/ sintētika/ dabīgā āda/ mākslīgā  āda utt. 

28 Ответы

daudzām jau ir problēma pat pēc krāsām sašķirot...

Vairakums pardevejas tapat materjala sastavu  liktu neprecizi  ka paslaik liek krasu un izmeru

Esmu no tām,kam tas galīgi pofig-ne rakstu savos sludinajumos,ne pētu,kas citiem sludinajumos- skatos pašu lietu, ja kādam interesē,tad tikai jo birkas varu sastavu pateikt-neatšķiru pati pec izskata vai taustes.. :D

Tieši tā, daudzas pat krāsas neatšķir. Bet piemēram sintētika arī ir dažāda visādi neoprēni un viskozes un poliesteri. Tāpat jāpārjautā kas tā par sintētiku vai kādu citu audumu.

Man personīgi arī labpatiktos, ja sludinājumos būtu minēts materiāla sastāvs.

Man arī šķiet forši, ja sastaavs noraadīts, bet ne vienmēr tas ir rakstīts un var saprast, kas par sastaavu, kaa arī bieži vien birkas uzreizi tiek nogrieztas nost - kam berž, kam skatu bojaa..

Исправлено 01.04.2016 19:16

> Ronja

daudzām jau ir problēma pat pēc krāsām sašķirot...

tieshi taa!vispirms ,lai iemaacaas kraasas un izmeerus noraadiit,es,piemeeram,daudziem apgjeerbiem nemaz nezinu materiaalu...

Es jau trīs mēnešus meklēju apģērbā krāsas salikumu - balts, sarkans, zils. varbūt kādai ir)))?

Tas tomēr varētu palīdzēt ātrāk un operatīvāk atrast vēlamo... Man patiktu arī iespēja meklēšanā atzīmēt piemēram vairākas krāsas, izmērus, apģērbu veidus 

mums visaam ljoti patiktu daudz kas no taa, kas  staav aizvadiitaa gada rudens jaunumos

1 - 10 с 28