Par portālu - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Par portālu

Esmu sajūsmā par atverskapi- lieliska ideja un labs izpildījums. Bet ļoti vēlētos redzēt portālā iespēju šķirot piedāvātās preces arī pēc materiāla- kokvilna/ zīds/ vilna/ sintētika/ dabīgā āda/ mākslīgā  āda utt. 

28 Ответы

> Bella

Vairakums pardevejas tapat materjala sastavu  liktu neprecizi  ka paslaik liek krasu un izmeru

+ turklat, ja esi parpircis apģērbu un nav birkas, ko tas rakstīt vajadzētu? :D turklat ir ari jauktie audumi, ko tad vajadzētu atzīmēt? :o

> Ieva

mums visaam ljoti patiktu daudz kas no taa, kas  staav aizvadiitaa gada rudens jaunumos

Kur te tos jaunumus var redzēt?:) man tāda sadaļa vispār neradās... (

> Zangmo

> Ieva

mums visaam ljoti patiktu daudz kas no taa, kas  staav aizvadiitaa gada rudens jaunumos

http://www.atverskapi.lv/lv/forums/temas/komentari.html?ft=28978

> Fashion Research Boutique

Es jau trīs mēnešus meklēju apģērbā krāsas salikumu - balts, sarkans, zils. varbūt kādai ir)))?

Ir kleita šadās krāsās

Исправлено 04.04.2016 22:25

> Parfait

> Fashion Research Boutique

Es jau trīs mēnešus meklēju apģērbā krāsas salikumu - balts, sarkans, zils. varbūt kādai ir)))?

Ir kleita šadās krāsās

Man ir francijas karogs lol :) ir šallite šādas krāsās ,) un bikses vasarai kuru foto skapi,)

> Ieva

> Zangmo

> Ieva

http://www.atverskapi.lv/lv/forums/temas/komentari.html?ft=28978

Paldies !:)

Kopš ir andelemandele,no tā laika skapī nav uzlabojumu,diemžēl! Tā jau no rudens gaidam. 

Man atverskapis pēc uzlabojumiem lēni straadaa...Un jums?

Исправлено 04.09.2016 18:10

> Sana

Man atverskapis pēc uzlabojumiem lēni straadaa...Un jums?

Ir nedaudz lēnāks, bet ne tik traki.

Pamēģini iztīrīt browser cache un pārrestartē pašu interneta pārlūku vai ierīci - varbūt paliek labāk ;)

Bet piekrītu, ik pa laikam ir tā, ka iebremzē tā kārtīgāk.

Исправлено 04.09.2016 19:00

Bēdīgi, bet šobrīd portāls velkas tik traki, ka nav pacietības to lietot:( 

Katra lapa, darbība "velkās" apmēram 30 sek lidz 1 min. Nekas nelīdz, lai no tā "gliemeza" tiktu vaļā. 

Es tiešām ceru, ka tas nav uz palikšanu, un tas tiks labots. 

Šobrīd šā "jaunuma" dēļ, nav iespējams te uzturēties...

11 - 20 с 28