Par portālu - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Par portālu

Esmu sajūsmā par atverskapi- lieliska ideja un labs izpildījums. Bet ļoti vēlētos redzēt portālā iespēju šķirot piedāvātās preces arī pēc materiāla- kokvilna/ zīds/ vilna/ sintētika/ dabīgā āda/ mākslīgā  āda utt. 

28 Ответы

Es domāju, ka varam sagaidīt daudz labu uzlabojumu, kas ļaus atverskapi atkal būt tādam, kāds tas bija pirms 2-3 gadiem, kad viss "gāja no rokas". Protams, ar Andelemandele atvēršanos ir daudz kā mainījies, bet šis portāls tik un tā kalpo kā ne-brendu tirgošanās vietne (vairāk vai mazāk), bet tādēļ tam nevajadzētu palikt novārtā. Gaidīsim uzlabojumus!

Labdien!

Šķiet, ka beidzot esam novērsuši problēmas ar portāla Atverskapi.lv ātrumu. Vai es varētu saņemt jūsu atsauksmi par to, vai arī jums ir viss kārtībā - fon Raabe , SanaInky - izdevīgi - ieskaties! :) ?

Исправлено 06.09.2016 10:39

> Edgars Dāvidsons

Labdien!

Šķiet, ka beidzot esam novērsuši problēmas ar portāla Atverskapi.lv ātrumu. Vai es varētu saņemt jūsu atsauksmi par to, vai arī jums ir viss kārtībā - fon Raabe , SanaInky - izdevīgi - ieskaties! :) ?

restartēju ,ir labaak )

Исправлено 06.09.2016 17:25

> Edgars Dāvidsons

Pirmkārt, Paldies par portālu  kā tādu, tas noteikti ir cilvēkiem vajadzīgs un noderīgs.

Otkārt, patiess prieks, ka jaunie īpašnieki ir ieineresēti  portāla saglabāšanā un uzlabošanā ;) 

Ar ātrumu viss šobrīd ir kārtībā, viss ir kā iepriekš, proti - ir  labi ;) .

Lūgums, kas varbūt ir iespējams un realizējams. 

Vai nevar atvērt sadaļu - Mājas tekstils. Tas aŗi pēc būtības ir "lupatu" tēma, un daudzi daudz ko var piedāvāt un gribētu atrast un nopirkt. Tagad šis priedāvājum praktiski te nedarbojas. 

Katrs savu vienu, divas "lupatas" piedāvā forumā, ver vaļā jaunu tēmu... diezgan bezjēdzīgi, gan tā ko pārdot, gan atrast , lai nopirktu. 

Atsevišķa sadaļa tam visam būtu īstā vieta. 

Arī sadaļa - Trauki un suvenīri arī nebūtu slikti, jo tieši  tas pats stāsts ;) 

Piekrītu par šādu sadaļu izveidi :)

Kaut kas nav kārtībā. Gan ielogojoties portālā, gan pievienojot sludinājumus favorītiem, nospiežot pogas, visuzāli nekas nenotiek, bet patiesībā nostrādā. Piedevām, pievienojot sludinājumus favorītiem, kad vizuālais efekts ar lapas pārlādi nostrādā, tas atver sākumlapu ar uzrakstu "sludinājums netika atrasts". Ielogojies mēdz aizmest uz lapu ar uzrakstu "{"type":"success","message":"","location":"http:\/\/atverskapi.delfi.lv\/lv\/"}", kas agrāk notika tikai pa retam un telefonā.
Uz telefona lapa arī palikusi gļukaināka, pēc tam, kad 2x pārlādēju lapu un joprojām nespēju dzēst sludinājumu (atkal nulle reakcijas uz pogām), padevos līdz tiku līdz datoram.

Jau kopš portāls pārgājis un Delfiem, sludinājumiem, kuriem bilžu nav, drēbju pakaramo vietās (kopējo sludinājumu skatā) rāda šādu attēlu:

Nedēļas nogalē nosūdzēju pāri 20 pārdevējiem, kuri portālā nav ielogojušies vairāk kā 6(!)mēnešus un pāris pat pēdējo reizi manīti 2014. gadā. Tā kā pārdevēju sludinājumi joprojām nav dzēsti, rodas sajūta, ka portālam ir jauna vecā tipa administrācija, kurai par visu ir vienalga, kamēr cilvēki ver vaļā lapu un skatās reklāmas.

Guess what - kopš AS ir Delfu īpašumā, lapu apmklēju ar vien retāk, jo pat forums lēnām piediršās ar bezmaksas maksas tēmām, tēmām, kas ievietotas netabilstošās sadaļās utml, piem., mums jau gandrīz diennakti pie forma noteikumiem kāds meklē "leginsus"
http://atverskapi.delfi.lv/lv/forums/temas/komentari.html?ft=38151

Maigi sakot, par izmaiņām esmu vīlusies.. Joprojām naivi ceru, ka čujs, kas radās pirmo reizi redzot Delfus kā jauno īpašnieku, ka lapa tūlīt noies pa grunti, ir mānīgs zemapziņas protests pret izmaiņām..

> fon Raabe

> Edgars Dāvidsons

Pirmkārt, Paldies par portālu  kā tādu, tas noteikti ir cilvēkiem vajadzīgs un noderīgs.

Otkārt, patiess prieks, ka jaunie īpašnieki ir ieineresēti  portāla saglabāšanā un uzlabošanā ;) 

Ar ātrumu viss šobrīd ir kārtībā, viss ir kā iepriekš, proti - ir  labi ;) .

Lūgums, kas varbūt ir iespējams un realizējams. 

Vai nevar atvērt sadaļu - Mājas tekstils. Tas aŗi pēc būtības ir "lupatu" tēma, un daudzi daudz ko var piedāvāt un gribētu atrast un nopirkt. Tagad šis priedāvājum praktiski te nedarbojas. 

Katrs savu vienu, divas "lupatas" piedāvā forumā, ver vaļā jaunu tēmu... diezgan bezjēdzīgi, gan tā ko pārdot, gan atrast , lai nopirktu. 

Atsevišķa sadaļa tam visam būtu īstā vieta. 

Arī sadaļa - Trauki un suvenīri arī nebūtu slikti, jo tieši  tas pats stāsts ;) 

Labots: vakar, 17:25

Labdien!

Uz dotu momentu mēs vēl uzlabojam portāla ātrumu un veicam tehniskus uzlabojumus. Kā arī pamazam saprotam "iekšējo dzīvi un filozofiju". Tāpēc vēl neesam gatavi domāt/runāt par jaunām precu kategorijām, bet noteikti ņemsim vērā Jūsu komentāru. No savas puses arī varu pateikt ka pēc "ātruma" uzlabojuma mēs fokusēsimies uz mobilas versijas izstrādi. 

Papildinu Agneses Apines teikto:

Esmu sajūsmā par atverskapi- lieliska ideja un labs izpildījums. Bet ļoti vēlētos redzēt portālā iespēju šķirot piedāvātās preces arī pēc materiāla- kokvilna/ zīds/ vilna/ sintētika/ dabīgā āda/ mākslīgā  āda utt. 

No manas puses vēl gribētos ja varētu meklētājā iekļaut vēl papildus vienlaicīgi meklēt uzteiz vairākus izmērus, kā tas jau ir Andelemandele portālā. Tas manuprāt saīsinātu meklēšanas laiku un kvalitāti! Jo šobrīd piemēram ja es meklēju kleitu 38M izmēru tad izejot visam cauri man jāmeklē pa jaunu atkal 40M izmērs! Tas ir ļoti nogurdinoši un aizņem daudz laika! Tas pats meklējot apavus! 

Būtu pateicīga, ja šī funkcija tiktu ieviesta pie iespējas ātrāk! 

Pateicos jau iepriekš!:)

21 - 28 с 28