Frizētava - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Frizētava

Varbūt kāda var ieteikt sakarīgu frizētavu , kur par pieņemamu cenu var aplīdzināt matu galus un nokrāsot garus matus !!! ??? vēlams, Rīgas centrā, bet der arī citur. :)

Skatījos kuponus kkur ap 20 e ir iespēja griezums plus krāsošana, Bet tad uzreiz piezīmes, ja twev ir gari mati plus 7 e , jāpiemaksā, jā man ir gari mati

ja tev ir biezi mati plus 7 e jāpiemaksā, jā man ir biezi mati

un vēl par kko bija jāpiemaksā, tā ka beigās nezinu vai jēga, ka tev ir kkāds atlaižu kupons,.  :D :D 

tad vēl uz vietas vabūt izdomās vēl kādu kritēriju par ko piemaksāt. Ok es saprotu gari mati + 7 e. 

Tātad kādi ieteikumi? :)

7 Ответы

Mācību frizētava. :)

> Rebeka

Mācību frizētava. :)

varētu būt, kā variants, bet pašām ir labas atsauksmes?

Ceru meitene neiebildīs, kad es arī pievienojos meklešanā. Negribeju jaunu tēmu uzsākt.

Man arī aktuāli atrast kādu labu frizieri , lai nav jāmaksā arī tas kosmiskās summas. 

Man ir vidēja garuma mati un pabiezi. Vēlos apgiezt un arī izbalināt gaiši brūnus matus uz blondiem. 

Meklēju Rīgā- centrā , ziepniekkalnā vai tā apvidū kādu labu frizieri. 

Iesaku mācību frizētavu '' Aiva'' 3min attālumā to T/C Alfa.

Iesaku iet tad, kad praktizējas otrais - trešais kurss, pirmajam vēl nav tā pieredzīte. :)

Ļoti lēti + kvalitatīvi.

Uz šo frizētavu gāju tikai tāpēc, ka draudzene tur praktizējās, iepatikās un tā arī sāku tur iet. :)

Eju pie savas frizierītes balinaat šķipsnas, aplīdzinaat galus un ieveidot. Kopaa viss 36eur.  Nokraasot varbūt pat lētaak būtu. Un man ir pusgari mati.

> orhideja

Eju pie savas frizierītes balinaat šķipsnas, aplīdzinaat galus un ieveidot. Kopaa viss 36eur.  Nokraasot varbūt pat lētaak būtu. Un man ir pusgari mati.

36 vēl ir normāla cena, man gan ir pagari mati plus vēl biezi,gan jau būtu dārgāk , bet man veidot nevajag. Kur atrodas šī frizētasva

Исправлено 10.04.2016 09:58

> Laima

Iesaku mācību frizētavu '' Aiva'' 3min attālumā to T/C Alfa.

Iesaku iet tad, kad praktizējas otrais - trešais kurss, pirmajam vēl nav tā pieredzīte. :)

Ļoti lēti + kvalitatīvi.

Uz šo frizētavu gāju tikai tāpēc, ka draudzene tur praktizējās, iepatikās un tā arī sāku tur iet. :)

Jā, bet kā zināt ,kurš kurss šobrīd ir?  :) it kā nekas sarežģīts vienk nokrāsot un pielīdzināt galiņus, bet man svarīgi lai 2cm vietā nenogriež 5cm , kā arī, lai krāsu atrod atbilstošu dabīgajai .. 

jo cik zinu pasniedzējs pienāk klāt beigās un pielabo... , tā teikt atāluj , lai pašas tiek galā, gan jau , ja meitene lūdz palīdzību, tad neatsaka, bet tā, pienāk beigās (es tā dzirdēju). Man paziņai esot apgriezuši priekšā matus par īsu un tad jau vairs neko nevarējis darīt, bijis jāgaida līdz ataug normāli.

1 - 7 с 7