Drēbju nodošana H&M veikalos - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Drēbju nodošana H&M veikalos

Sveikas! 

Vakar tieši biju veikalā un pārdevēja ieminējās par šādu opciju, bet es neieklausījos informācijā par to, kas tiek dots pretīm (noteikti tie ir atlaižu kuponi). Ir sakrājies pārāk daudz drēbju, arī tās, kuras ir šeit, gribētos atbrīvot vietu skapī. 

Varbūt kāda zin precīzāku info? Varētu jau vēlreiz ieiet veikalā un pajautāt, bet šajās dienās nesanāks uz to pusi doties. :)

24 Ответы

es vakar Plazā atdevu divus maisinju, pretī 2 kuponi ar 15% atlaidi, atlaidi nevar dabūt precēm, kurām jau ir atlaide un tā.... var izmantot līdz 31.08.2016. tātad nav jāsteidzas kad kko vajadzēs ieiešu un tur kkas iepatiksies tad arī kko ņemšu (ja cena apmierinās).  jo nevarētu teikt, ka bieži kko pērku H&M. 

Par vecaaam džinsaam dod 20% atlaidi, ja  pērk jaunas. Nezinu, vai vairs šī atlaide darbojaas.:)

shodien biju h&m(bez maisiem) un noprasiiju siikaak:

no 18.apriilja nedeelju pret vienu maisinju(tip kaa Rimii maiss),doshot 2 kuponus pretii!

par to,kas iekshaa- da jebkas!lietots,bet labs aizieshot labdariibai,lietots -caurs,plekjains,=paarstraadei!

> zaiza

no 18.apriilja nedeelju pret vienu maisinju(tip kaa Rimii maiss),doshot 2 kuponus pretii!

par to,kas iekshaa- da jebkas!lietots,bet labs aizieshot labdariibai,lietots -caurs,plekjains,=paarstraadei!

:D Tad aju es par ātru aiznesu savus divus maisus , :D dabūtu 4 kuponus. 

mmm es kkā plaķainas un cauras lietas metu ārā, kkā neērti ..   Bet ja piem tu pērc kkādu maicinju piem pa 5 eur, tad atlaide būs 75 centi, tas viens maisiņš būs bijsi vērts, ja kko dārgāku, tad lielāka vērtība sanāk. :)

Bet vēl no laukiem domāju būs vismaz 2 maisi . :D bet vēl neesmu izvēlējusies neko par šiem kuponiem.

> euuva

> zaiza

:D Tad aju es par ātru aiznesu savus divus maisus , :D dabūtu 4 kuponus. 

mmm es kkā plaķainas un cauras lietas metu ārā, kkā neērti ..   Bet ja piem tu pērc kkādu maicinju piem pa 5 eur, tad atlaide būs 75 centi, tas viens maisiņš būs bijsi vērts, ja kko dārgāku, tad lielāka vērtība sanāk. :)

Bet vēl no laukiem domāju būs vismaz 2 maisi . :D bet vēl neesmu izvēlējusies neko par šiem kuponiem.

nu man arii kaut kaa neerti nest,piemeeram vecus aizkarus vai plekjainas lupatas....bet,vinju politika esot taada,ka- lai mazaak izmet nelietderiigi misenee,labaak paarstraadaa un izveido,piemeeram,shkjiedru lupatinjas vai veel labo- notirgo labdariibas bodees.

pati neesmu ne reizi aiznesusi,liekas -a ja nu par maz tajaa maisaa man vai maiss par mazu,e.t.c bet iepeerkos beerniem diez gan biezhi shai veicii.

Viens kupons ir izmantojams vienas preces atlaidei , vai viena pirkuma atlaidei ? Ja pērku vairākas lietas vienā pirkumā , vai atlaide būs uz visu , vai tikai uz vienu preci ?

> Maija saule

Viens kupons ir izmantojams vienas preces atlaidei , vai viena pirkuma atlaidei ? Ja pērku vairākas lietas vienā pirkumā , vai atlaide būs uz visu , vai tikai uz vienu preci ?

uz vienu preci

1 - 10 с 24