Drēbju nodošana H&M veikalos - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Drēbju nodošana H&M veikalos

Sveikas! 

Vakar tieši biju veikalā un pārdevēja ieminējās par šādu opciju, bet es neieklausījos informācijā par to, kas tiek dots pretīm (noteikti tie ir atlaižu kuponi). Ir sakrājies pārāk daudz drēbju, arī tās, kuras ir šeit, gribētos atbrīvot vietu skapī. 

Varbūt kāda zin precīzāku info? Varētu jau vēlreiz ieiet veikalā un pajautāt, bet šajās dienās nesanāks uz to pusi doties. :)

24 Ответы

Nu, trakums, ko es te lasu - ko es saņemšu pretī... Es visu atdodu labdarībai un jūtos daudz labāk kā būtu kuponus dabūjusi. Bet nu ok:)

Jā, HM jau vairāk kā gadu izmantoju šo iespēju! Viņi drēbes tālākl nodod uz otreizējo pārstrādi, un pārstrādātais apģērbs ir ar tām zaļajām zīmēm!

> zaiza

pati neesmu ne reizi aiznesusi,liekas -a ja nu par maz tajaa maisaa man vai maiss par mazu,e.t.c bet iepeerkos beerniem diez gan biezhi shai veicii.

Neskatās man lekas cik liels maiss. :) es aiznesu divus maisiņus , kas nebija Rimi, pilnus gan, bet meitene nepievērsa uzmanību vienk paņēma un iedeva kuponus. ja iepērcies, tad noteikti aiznes lieko, es tagad mēģināšu izlietot šos un tad jau vēl kko varēs aizstiept, savādāk nepaspēšu izlietot kuponus.

> Mistērija

Nu, trakums, ko es te lasu - ko es saņemšu pretī... Es visu atdodu labdarībai un jūtos daudz labāk kā būtu kuponus dabūjusi. Bet nu ok:)

Viņi arī, cik man veikalā pastāstīja, labāko nosūta labdarībai. 

Izlasīju šo diskusiju vakar un man kā reiz bija savākti 3 lielie Rimi maisi ar drēbēm. Bik škrobe, ka pat neieskatījās, kas iekšā, jo visas drēbes bija tīras, un vairāk kā puse gandrīz nelietotas vispār! :D Bet arī ne tādas, kuras tirgot te vai andelē, jo pamatā topiņi un blūzītes, džinsas  (tad būs gads jātirgo, un tam nav ne laika, ne vēlmes). Saņēmu 6 kuponus , no kuriem jau 2 uzreiz arī liku lietā. Forši!

Šodien aiznesu maisu un pretim iedeva 2 kuponus. Ta parasti dod tikai 1. Tas derīgs tikai 1 precei, nevis pirkumam. 

Labdarībai var nodot vēl velkamu apģērbu, bet HM pieņem ar traipiem, saplestu... nu jebkādu. 

cik liela atlaide ir ?

cik ilgi buus shii akcija?

Исправлено 21.04.2016 00:33

> PIEDĀVĀ SAVU CENU

cik ilgi buus shii akcija?

šķiet naw konkrēts termiņš līdz kuram,jo šāda akcija jau darbojas kādu laiku :)

> SIMBA

cik liela atlaide ir ?

15%

11 - 20 с 24