Drēbju nodošana H&M veikalos - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Drēbju nodošana H&M veikalos

Sveikas! 

Vakar tieši biju veikalā un pārdevēja ieminējās par šādu opciju, bet es neieklausījos informācijā par to, kas tiek dots pretīm (noteikti tie ir atlaižu kuponi). Ir sakrājies pārāk daudz drēbju, arī tās, kuras ir šeit, gribētos atbrīvot vietu skapī. 

Varbūt kāda zin precīzāku info? Varētu jau vēlreiz ieiet veikalā un pajautāt, bet šajās dienās nesanāks uz to pusi doties. :)

24 Ответы

> PIEDĀVĀ SAVU CENU

cik ilgi buus shii akcija?

Kuponiem ir derīguma termiņš, bet pašai akcijai nav termiņa, viņiem ir plāns to atstāt vienmēr, tā man plazas H&M veikalā teica. :)

Man ļoti patīk šī sistēma! Vakar nopirku citronkraasas jaciņu un saņēmu 15% atlaidi par kuponu. Ietaupījums it kaa neliels tik 1,50eur, bet taapat patīkami! :)

Vakar aizvedu uz H&M veikalu vienu lielo Maximas maisu ar drēbēm un dabūju 2 kuponus, katrs 15% atlaide vienai precei. Kupona derīguma termiņš līdz augustam. Šī akcija kad par vienu maisu dod 2 kuponus būs līdz šīs nedēļas beigām. Taču arī tupmāk varat nest! Bet tad dabūsiet tikai 1 kuponu Par vienu maisu! 

> ladylatvia

Vakar aizvedu uz H&M veikalu vienu lielo Maximas maisu ar drēbēm un dabūju 2 kuponus, katrs 15% atlaide vienai precei. Kupona derīguma termiņš līdz augustam. Šī akcija kad par vienu maisu dod 2 kuponus būs līdz šīs nedēļas beigām. Taču arī tupmāk varat nest! Bet tad dabūsiet tikai 1 kuponu Par vienu maisu! 

tieshi taa,2 kuponus deva tikai pagaajusho nedeelj,bet turpmaak arii var nest- 1 maisisnjsh= 1 kupons ar 15% atlaidi,deriigs liidz augustam.

21 - 24 с 24