Apģērbu nolietojums - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Apģērbu nolietojums

Sveikas. 

Naku sudzēties - jauns, mazlietots un lietots - vai bez maz vai tam ir kada nozīme?

Esmu jau diezgan bieži saskarusies, ka rakstīts ka tas ir jauns - palasot sludinajuma tekstu - vilkts paris reizes, citiem vsp nekas nav par to teikts, tad nu tērē savu laiku, lai uzrakstitu katram un parjautatu vai tiešam ir jauns? Tieši tas pats par mazlietotu - mazlietots, nesats vienu sezonu - piedodiet, bet man škiet, ka tas jau ir lietots. 

Pēc manam domam - jauns ir jauns, vai kad ir uzmerits un nav nekur vilkts. 

Mazlietots - ir tad, kad ir 1-2-3 reizes uzvilkts, bet lietots, kad esi lietojis ikdiena. Vai esmu kaut ko nepareizi sapratusi?

Ja noperku ta saucamo jaunu apģērba gabalu, bet saņemu jau paris reizes vilktu, un par to neesmu tikusi bridinata, tad ta jau ir sava veida apkrapsana, ne ta?

Ko jus par to domajiet? Ka jūs savos noradiet visu info?

18 Ответы

Исправлено 14.04.2016 17:04

Es norādu tieši tā kā arī ir, ja tikai uzmērīts tad jauns, ja mazlietots- vilkts 1-2 reizes, ja lietots tad vilkts vairākkārt. Piekrītu autorei. Ja pērk jaunu un izrādās tas ir mazlietots un ja netiek par to informēts, tad tā ir krāpšana. Būsim meitenes godīgas :-) Jauku dienu :-)

o jā:D šo tēmu gribētos nereti pārdevējām parādīt. bet laikam jau jāsamierinās,ka katram ir savi kritēriji, savi standarti. esmu pirkusi nolietotu kā lietotu, lietotu kā mazlietotu. to taču tāpat redz,kad saņem... fui.

un arī, ne vienmēr 1-2-3x vilkts ir arī mazlietots. ja mazgā pēc katras reizes, tad arī atkarībā no auduma jau var redzēt,ka vairs nav tas. mazlietots, bet skats kā stipri lietotam.

Manā izpratnē jauns ir tad, ja atnāk no interneta pasūtīta lieta, kuru uzmērot secinu, ka neder. Tad ar visām birkām lieku atpakaļ kastē un izliekot uz pārdošanu rakstu, ka jauns. Ja precei esmu noplēsusi birku un ielikusi skapī pie pārējā apģērba, tad tas man jau skaitās mazlietots. Ja esmu uzvilkusi un nostaigājusi veselu dienu, tad tas jau skaitās lietots apģērbs. 

Ka jau lielakai daļai-ja ikdiena lietots tad lietots,ja vienu,maksimums divas reizes lietots tad mazlietots,ja jauns ar visu birku vai birka tikai noplesta tad jauns. Daudzam pardevējam pieklipo šī saprašana,nesaku,ka jadoma ka man,bet tomēr ir jaskatas,ko Tu pardot un kada stavokli. Ziema biju saņēmusi jaku,par kuru pardevēja noradija mazlietots,aha,ka tad,jaka bija ta nonēsata un ravējslēdzējs ta izļurkats,ka tadu tikai uz miskasti.

Jauns-ar birku vai vienreiz uzlaikots,mazlietots-2/3 reizes vilkts vai vienreiz izmazgats,lietots-drebe lietota,vilkta vairakas reizes vai vairakas reizes tika izmazgata:)

vajag ari sadaļu-nolietots :D

ka mazlietotas ptreces vieta atsuta - ta nolietots, ka pat nezina kas tas ir par abģērbu bijis :D

katramtas ir individuāli un kā arī ir 101 diskusija par šo pašu tematu

Man'' jauns'' ir precei ,kura nav vilta(tikai piemērīta),

mazlietots-tiešām pāris reizes nedaudz uzvilkta un bez lietošanas pazīmēm lieta,

lietota-ar lietošanas pazīmēm.

Ja ir defekti,tos norādu atsevišķi aprakstā. 

Ļoooti bieži šeit raksta jauns,bet vilkts uz vienu vakaru.Sorry,tas vairāk nav jauns. :D 

Mani mulsina, kad pie apaviem pieraksta - jauni, ļoti ērti. Bet pēc izskata apavi jau ir valkāti. Ja apavi ir jauni, kā var zināt, cik viņi ērti - pārdevēja veikalā izstāstīja? :D

Manās acīs jauna lieta ir veikalā nopirkta, īpašnieces nevalkāta, ar vai bez birkas. Mazlietots - uzvilkts max 3x un tiešām bez nekādām lietojuma pazīmēm. Bet lietots - valkāts biežāk, ar dabīgu nolietojumu, bet bez defektiem. 

1 - 10 с 18