Apģērbu nolietojums - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Apģērbu nolietojums

Sveikas. 

Naku sudzēties - jauns, mazlietots un lietots - vai bez maz vai tam ir kada nozīme?

Esmu jau diezgan bieži saskarusies, ka rakstīts ka tas ir jauns - palasot sludinajuma tekstu - vilkts paris reizes, citiem vsp nekas nav par to teikts, tad nu tērē savu laiku, lai uzrakstitu katram un parjautatu vai tiešam ir jauns? Tieši tas pats par mazlietotu - mazlietots, nesats vienu sezonu - piedodiet, bet man škiet, ka tas jau ir lietots. 

Pēc manam domam - jauns ir jauns, vai kad ir uzmerits un nav nekur vilkts. 

Mazlietots - ir tad, kad ir 1-2-3 reizes uzvilkts, bet lietots, kad esi lietojis ikdiena. Vai esmu kaut ko nepareizi sapratusi?

Ja noperku ta saucamo jaunu apģērba gabalu, bet saņemu jau paris reizes vilktu, un par to neesmu tikusi bridinata, tad ta jau ir sava veida apkrapsana, ne ta?

Ko jus par to domajiet? Ka jūs savos noradiet visu info?

18 Ответы

par jaunu vel manuprat var nosaukt, ja ir uzvilkts uz foto sesju (t.i. 1-2h) vai kurpes majas uzvilktas,lai saprastu lai der uz kadu stundu un to nevar praktiski redzet, bet uzskatu,ka tapat tas ir janorada, kaut vai teksta! 

mazlietots - kaut kas pa vidu starp lietotu un jaunu (bez defektem)

lietots - ja ir defekts, ir vienkarsi lietota, nav vairs svaiga un jauna. :) 

Veikala vienu drebi piemera desmitiem cilveku,  bet to tomer noperk ka jaunu :-D

Jauns mana skatijuma var but  ari merits

Mazlietots  bez defektiem

Lietots jau ar lietosanas pazimem,  defektiem

> Bella

Veikala vienu drebi piemera desmitiem cilveku,  bet to tomer noperk ka jaunu :-D

+1 nu un mazlietots t.i., vairak kas tads, kas loti reti, nu dažas reizes, kadreiz, uzvilkts, vai pat jauns bet bez birkas un skapi stav. Bez jebkādām lietošanas pazīmēm vai ar loti minimālām,bet tas būtu janorada. Defekti var būt arī jaunai lietai. Tas butu atsevišķi un janorada, kadi. Ne visi ir saistiti ar to ka daudz lietots vai nolietots. Bet lietots būtu tas, kas tiesam vilkts,nesats, lietots. Nevis kadreiz uz 1-2 h kaut kur uzvilkts. Nolietots būtu atsevišķa kategorijā vispār.  Jo lietots nenozime nolietots. ))

Piekrītu autorei par kritērijiem jauns, mazlietots un lietots. Taču dažkaart publicējot sludinaajumu, punktiņa paarlikšana no jauns uz mazlietots vai lietots paslīd garaam. Pati savos sludinaajumos sevi esmu pieķērusi un pēc tam paarlaboju.Jo automaatiski, tas ir ielikts pie "jauns".

Vēl ir gadījies, ka bildes ir taa uzlabotas, ka priekšstats par paardodamo lietu ir pilnīgi savaadaaks nekaa reaalaa īstenība.. Pat kraasas savaadaakas. Bet tas jau uz katra sirdsapziņas.

Nolietots jaaliek maisiņaa un uz tuvaako H&M prom! :D Te nevajag taadas sadaļas... Katrs taču pats savaa maajaa var atrast lupatiņas priekš remonta vai uzkopšanai! :)

> Bella

Piekritu visa,iznemot to,ka "lietots"ir ar defektiem,mana skapi ta noteikti nav,es ari domaju,ka vajadzetu atsevisku sadalu"nolietots",kur ir drebes ar defektiem.

> Santa Medne

> Bella

Piekritu visa,iznemot to,ka "lietots"ir ar defektiem,mana skapi ta noteikti nav,es ari domaju,ka vajadzetu atsevisku sadalu"nolietots",kur ir drebes ar defektiem.

Tad jau labaak nevis nolietots, bet ar defektiem...

shitaa teema ir ,bija un buus....kaadreiz automaatiski neiekjekseejot,palika- jauns un kraasa- balta :d

es nezinu,ja reiz pievieno sludinaajumu,vai tieshaam tik gruuti iekjekseet atbilstoshu izmeeru,kraasu,e.t.c 

> rolipoli

shitaa teema ir ,bija un buus....kaadreiz automaatiski neiekjekseejot,palika- jauns un kraasa- balta :d

es nezinu,ja reiz pievieno sludinaajumu,vai tieshaam tik gruuti iekjekseet atbilstoshu izmeeru,kraasu,e.t.c 

Taa var gadīties, ja vienaa reizē publicē daudz lietu. Taapat kaa rakstot, garumzīme neuzliekas, kaa neuzmanības kļūda.

11 - 18 с 18