Omniva neizdrukā adrešu karti - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Omniva neizdrukā adrešu karti

Sveikas!

Šodien vēlējos nosūtīt sūtījumu, izmantojot Omnivas pakomātus. Piegāju, samaksāju ar karti uz vietas, kaut kāda skaņa no sistēmas bija, bet adrešu karte nekur neizprintējās, man izmeta tikai čeku, kas apstiprina kartes maksājumu. Zvanīju uz klientu tālruni un man teica, lai vienkārši lieku sūtījumu plauktiņā, neko neskenējot. Tā arī izdarīju, bet joprojām nesaprotu, vai tad tā var darīt? Uz kastes nekur nebija nevienas adreses, kā kurjers zinās, uz kurieni sūtīt? Tas kaut kur sistēmā parādās vai arī viņš pats uzlīmē šo uzlīmi? Varbūt kādai ir līdzīga pieredze? 

22 Ответы

Kadreiz gribeju nosutit paku caur omnivu bet kad atnacu tur jau staveja sievete ar lielu maisu, viņai bija ļoti daudz sutijumu un viņa atļauja man nosutit savejo lai es iligi negaiditu. Es saku sutit ka parasti at kodu, uzlimi, čeku, bet ta sieviete izradijas kada internet veikala ipašniece un viņa teica ka var nelimet šo uzlimi un var to neskanet, vienkarši vajag ielikt to skapiti un paņemt pedejo čeku kur rakstits sutjuma numurs un talr. numuru sutitaja un saņemeja. Tagad vienmer tikai uzlimeju uzlimi bet ne ko neskaneju, visi pirceji sutijumu saņēm.)

Man reiz bija tieši tāpat. Zvanīju uz Omnivu un viņi teica, ka kurjers pats izdrukās adrešu karti un uzlīmēs virsū, ka visa informācija, ko esmu ievadījusi saglabājās sistēmā. Meitene savu paciņu veiksmīgi saņēma. :) Vienkārši viņiem bija beidzies papīrs. Ir bijis tā arī kad čekus neizdrukā un nezini sūtījuma numuru. Tad gan ir grūtāk pierādīt, ka esi kaut ko licis un sūtījis. Bet pagaidām viss veiksmīgi aizgājis. Ceru, ka tā arī būs turpmāk. :)

21 - 22 с 22