Omniva taisa brīnumus - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Omniva taisa brīnumus

Sveikas, kada pieredze jums ar omniva ir, ieprieks redzeju lidzigu diskusiju, bet par cik nav meklesanas nevaru atrast vairs - vardsakot, ceru, ka viss bus labi - bet ir tada lieta, nodevu pacinu omniva pakomata - izdeva vienu maksajuma kviti un otru nevis kur butu izsekosanas numurs bet gan tas, kas domats kurjeram - panika sakas jo nav ta izsekosanas numuru, vai ari tas pa lielam neko nemaina? Un ja nu kaut kas ar pacinu notiek, vai bus iespejams atrast bez tracking numbera virsu?

3 Ответы

Jā,tas nav nekas! ja arī pacinai gadās pazust,var uzzvanīt uz omnivas to info centru un noteikti nosaucot tel.nr. jums visu izstāstīs! :) Pacina galā nonāks arī bez tā čeka,uzraukumam nav pamata! :)

Jā, viss būs kārtībā. :) Laigan nezinu kā ir ja izdrukājas kurjeram domāta kvīts, bet man ne vienmēr izsekošanas numurs ir izdots, kā arī citreiz nemaz to nepaņemu ja steidzos ļoti.

Reiz man bija tā, ka paciņa aizceļoja uz citas pilsētas pakomātu nekā biju norādijusi.. Pazvaniju uz Omnivu un man vinu pārsūtija uz pareizo adresi. Bija nepieciešams tikai atbildēt vai nummurs no kā zvanu ir saņēmējs, vai sūtītājs.. un tad pajautāja uz kuru no pakomātiem bija nepieciešams nogādāt lai labotu kļūdu. 

Tā ka ja kas, droši zvani no sava numura un pajautā vai ir iespējams noskaidrot kas ar paciņu noticis un vai galamērķis ir saglabājies pareizs - vai viss ir kārtībā. :)

Paldies meitenes, nomierinajat :) es ka steiga visu dariju, ta tikai tagad majas skatos, ka kaut kas nav ka vajag :)

1 - 3 с 3