Kā rīkoties šādā situācijā? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Kā rīkoties šādā situācijā?

Sveikas! Vēlējos padalīties savā negatīvajā pieredzē, lai vēl kāda neuzķertos. 

27.aprīlī no pārdevējas Elīnas Auniņas (http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=47616) iegādājos blūzi, kura gan joprojām ir pieejama pārdošanai (http://www.atverskapi.lv/lv/sludinajumi/sludinajums.html?id=1338046&filter=users).

Sarunājām, ka nākamajā dienā paka tiks izsūtīta, bet kad 29.aprīlī nebija nekādas ziņas no Omnivas, sāku satraukties un meitenei jautāju, kas par lietu. Atbilde - "vakar nepaspēju izsūtīt, vēlu beidzu darbu, bet to izdarīju šodien".

Lieki piebilst, ka paciņu, protams, nesaņēmu, arī Omniva man apliecināja, ka uz manu numuru nekas nav nosūtīts. Pirmden meitenei zvanīju. Sākumā, protams, atbildes nebija, bet beigās meitene atbildēja, ka ir izsūtījusi un ka droši vien Omnivas kļūda. Viņa pārbaudīšot un vakarā varēšot atbildēt par situāciju.

Nu jau ir trešdienas pēcpusdienas, manus zvanus un sms meitene ignorē - nav ne sūtījuma, ne naudiņas. Laikam jau šo situāciju nekādi nevar vairs labot?

Skumji, ka tā notiek, vairākus gadus atverskapi.lv biju iepirkusies un viss kārtībā, bet laikam jau vienmēr pienāk tā liktenīgā reize.

25 Ответы

Es nu jau arī vairäkus gadus iepērkos un teju jau saožu, ka drīz gan jau uzķeršos es arī(tik daudz krāpniecības gadījumu lasīti):(

Ja Jūs veicat apmaksu no sava banka uz viņas,tad varat piezvanīt uz savu banku un īsuma izstāstīt situāciju un paprasīt,varbūt viņi varēs palīdzēt atgriezt naudu atpakaļ.

Vienīgais variants sūtīt caur pastu apdrošinot-tu izsūti paku, un tur pienākot pircējs nevar izņemt kamēr pastā nesamaksä tavu summu par kuru apdrošini(preces cena un laikam ari par sutisanas izmaksam vareja-neatceross)un pēc tam naudiņa tiek ieskaitīta no pasta tavä kontā.Es reiz vienu paku pirms gadiem4tä sutiju:)Tij vairāk veidlapu pastä bija järaksta

Nedomāju, ka banka pēc päris dienäm skaitīs atpakaĺ naudu, ja skaitītu tad varbūt tik pirmajās 10min pēc kļūdaina pārskaitijuma.Un gan jau nauda par bluuzi tāpat notērēta jau:(

Banka naudu no klienta konta neatgriež bez klienta piekrišanas, izņemot pieprasījumus no VID un Tiesas. 

Ar pastu var sūtīt, bet ja tajā galā neiziet pakaļ, tad paka atnāk atpakaļ pēc mēneša un sūtišanas izmaksas nosūtītājs ir pazaudējis. Un arī-pakā var ielikt pavisam piem.citu blūzi. Ko tad? 

Ši tirdzniecība pastāv tikai uz godīgumu... diemžēl... Un negatīvas atsauksmes baidamies likt, jo iespējams mums pēc tam ieliks 5 negatīvus komentārus. 

Ja,loti negliti,tas met enu ari uz godigam pardevejam.Ja es kaut kadu iemeslu pec nevaru pacinu nosutit taja pasa diena,tad vienmer pabridinu pirceju.Varu ieteikt tikai vienu-iepirkties pie apstiprinatam lietotajam,ka ari skatities pec atsauksmem-tads ir mans ieteikums.

Banka diemžēl naudu neatgriež. Tam vajag saņemēja (viņas) pirkrišanu un man par to jāmaksā vēl 14.29 EUR  :(

> Santa Medne

Ja,loti negliti,tas met enu ari uz godigam pardevejam.Ja es kaut kadu iemeslu pec nevaru pacinu nosutit taja pasa diena,tad vienmer pabridinu pirceju.Varu ieteikt tikai vienu-iepirkties pie apstiprinatam lietotajam,ka ari skatities pec atsauksmem-tads ir mans ieteikums.

Pilnigi piekritu!!!:)

Kā rīkoties? Meklēt krāpnieci pa portāliem un mēģināt ja ne ar viņu, tad ar draugiem un radiem sakontaktēt. Visticamāk ka nav naudas uz konta (iztērēta) un kad ienāks, lai nosūtītu teiks ka omniva vainīga un vēl sazin kas... 

> Snowfox

Kā rīkoties? Meklēt krāpnieci pa portāliem un mēģināt ja ne ar viņu, tad ar draugiem un radiem sakontaktēt. Visticamāk ka nav naudas uz konta (iztērēta) un kad ienāks, lai nosūtītu teiks ka omniva vainīga un vēl sazin kas... 

Meitenes sociālajos tīklos (Feisbukā) draugi nav redzami, draugos - tikai 2 draugi :D

Zvanīju no dažādiem numuriem, sūtīju SMS no sava numura - neatbild!

Par atsauksmēm - kā redzams, pirms manis viņai bija pozitīvas atsauksmes. Iespējams tas tā speciāli izplānots :(

1 - 10 с 25