Kā rīkoties šādā situācijā? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Kā rīkoties šādā situācijā?

Sveikas! Vēlējos padalīties savā negatīvajā pieredzē, lai vēl kāda neuzķertos. 

27.aprīlī no pārdevējas Elīnas Auniņas (http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=47616) iegādājos blūzi, kura gan joprojām ir pieejama pārdošanai (http://www.atverskapi.lv/lv/sludinajumi/sludinajums.html?id=1338046&filter=users).

Sarunājām, ka nākamajā dienā paka tiks izsūtīta, bet kad 29.aprīlī nebija nekādas ziņas no Omnivas, sāku satraukties un meitenei jautāju, kas par lietu. Atbilde - "vakar nepaspēju izsūtīt, vēlu beidzu darbu, bet to izdarīju šodien".

Lieki piebilst, ka paciņu, protams, nesaņēmu, arī Omniva man apliecināja, ka uz manu numuru nekas nav nosūtīts. Pirmden meitenei zvanīju. Sākumā, protams, atbildes nebija, bet beigās meitene atbildēja, ka ir izsūtījusi un ka droši vien Omnivas kļūda. Viņa pārbaudīšot un vakarā varēšot atbildēt par situāciju.

Nu jau ir trešdienas pēcpusdienas, manus zvanus un sms meitene ignorē - nav ne sūtījuma, ne naudiņas. Laikam jau šo situāciju nekādi nevar vairs labot?

Skumji, ka tā notiek, vairākus gadus atverskapi.lv biju iepirkusies un viss kārtībā, bet laikam jau vienmēr pienāk tā liktenīgā reize.

25 Ответы

Tāpat arī meitene atverskapi.lv norādījusi, ka ir no Tukuma, kad jautāju par tikšanās iespēju Rīgā - viņa teica, ka Rīgā gandrīz nekad neesot, lai gan kā var atrast viņas FB profilā - strādā skaistumkopšanas salonā tepat Rīgas centrā, šī salona mājaslapa apstiprina, ka tāda persona tur strādā.

Protams, ka sūtīšana ir izdevīgāka - var krāpties, klātienē nekas tāds nesanāks.

Man arī šobrīd ir līdzīga problēma. Sūtīju Latvijas pastā ar pēcmaksu, bet meitenes ārā neņem un atverskapi.lv iekšā arī neiet. Labi- pēc mēneša apavi atgriezīsies, bet sūtīšanas izdevumi un apdrošināšana netiks atgriezta. Lai gan abām bija labas atsauksmes.

ja ir apnemiba, noskaidro atrasanas vietu un  parsteidz meiteni- dzivesvieta vai darba vieta!nezin, cik tad vina labi jutisies!:D

Tāpat arī 2 nedēļas gaidu  pārskaitījumu, lai gan precīte tika izsūtīta vienlaicīgi ar naudas izsūtīšanu. Nedomāju, ka šie cilvēki kļūs bagātāki, bet es nabadzīgāka. Taču par visu šajā dzīvē tā vai šitā ir jāmaksā. Piekrītu, ka tirdzniecībai  jābalstās uz savstarpējo godīgumu, bet sanāk kā sanāk. Ja netiks rasts atrisinājums ar meitenēm, tad publicēšu negodīgo pircēju sarakstā un sūdzības.lv.

Meitenes, degunus augšaa... Naaks lielaaki s... šitie aizmirsīsies! :D 

> SARMA

Tāpat arī 2 nedēļas gaidu  pārskaitījumu, lai gan precīte tika izsūtīta vienlaicīgi ar naudas izsūtīšanu. Nedomāju, ka šie cilvēki kļūs bagātāki, bet es nabadzīgāka. Taču par visu šajā dzīvē tā vai šitā ir jāmaksā. Piekrītu, ka tirdzniecībai  jābalstās uz savstarpējo godīgumu, bet sanāk kā sanāk. Ja netiks rasts atrisinājums ar meitenēm, tad publicēšu negodīgo pircēju sarakstā un sūdzības.lv.

Nelaime tik taada, ka mēs tos sūdzību sarakstus skatamies pēc kaada negadījuma nevis pirms...

> orhideja

> SARMA

Nelaime tik taada, ka mēs tos sūdzību sarakstus skatamies pēc kaada negadījuma nevis pirms...

Tas gan :(

Nedomāju, ka mēģinot sazināties ar krāpnieci caur citiem soc.portāliem naudu izdosies atgūt. Ja ir nodoms krāpties, tad kaut vai caur Marsu vari krāpniecei rakstīt, nauda jau sen būs iztērēta...

Mans ieteikums - ja līdz nedēļas beigām paciņu nesaņem (visticamāk, ka diemžēl arī nesaņemsi) , ar iesniegumu, sarakstes un konta izdruku , bez žēlastības  dodies uz policiju!

Naudiņu atgūsi. Un tikai tā varam ar tādām nekauņām cīnīties!

Lai veicas! Smaidīgs

> Liene

Tāpat arī meitene atverskapi.lv norādījusi, ka ir no Tukuma, kad jautāju par tikšanās iespēju Rīgā - viņa teica, ka Rīgā gandrīz nekad neesot, lai gan kā var atrast viņas FB profilā - strādā skaistumkopšanas salonā tepat Rīgas centrā, šī salona mājaslapa apstiprina, ka tāda persona tur strādā.

Protams, ka sūtīšana ir izdevīgāka - var krāpties, klātienē nekas tāds nesanāks.

lietotaja profilu izdzēsusi.,tatad kartēja krapniece (

Kapec neviens neiet iz policiju?krapnieki sev šeit labi jutas,paraudaja foruma un viss.nekada soda nav var ta rikoties talak.super.

11 - 20 с 25