Aktuāli tām, kas meklē un nevar atrast labus, ērtus apavus - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Aktuāli tām, kas meklē un nevar atrast labus, ērtus apavus

Iesaku veikalu "Paaris" Aagenskalnaa Pilsoņu iela 1k-5.

Iepriekš izstaigaaju visu Spici, Molu un taa arī apavus nenopirku. Mērīju gan aadas, gan aadas imitaacijas apavus, neko priekš savaam kaajaam neatradu. Meklēju 38. izmēru, gaišus apavus uz nelielu papēdīti vai pat bez, bet nekaa! Vai nu spieda, vai par lielu, vai modelis nederēja. Pat par 70-100eur nebija nekaa taada, ko patiešaam vēlētos iegaadaaties!

Un tad atcerējos par veikaliņu Aaagenskalnaa. Tur savulaik tiku iegaadaajusies aadas zaabakus, pilnīgi jaunus par smieklīgu cenu. Un arī šoreiz atradu sev kurpes! Viena paara vietaa, iegaadaajos 2! :D Gaišaas kurpes sanaaca nopirkt uz palielu papēdi, bet neticami ērtas, kaut ar papēdi, no īstas aadas. Bet ikdienas "skriešanai" atradu tik ērtas kurpes kaa čībiņas! Neticami, bet par katru kurpju paari samaksaaju tik 8eur un kurpes pilnīgi jaunas!!! Taa kaa iesaku visaam! :) www.veikals-paris.lv

Man patiešaam nav nekaada cita sakara ar šo veikalu kaa tikai tik, cik laimīgai pircējai, kurai beidzot ir tikušas kurpes, kas der kaa uzlietas! :)


2 Ответы


Es pie viņiem nopirku ļoti feinas īsos zābaciņus rudenī.Samaksāju 30 eur.Tā nav āda t.k neteikti ka baigi lēti,bet modelis ļoti smuks.


Исправлено 09.05.2016 20:33

Apakšstaava daargaaki apavi un modernaaki, otrajaa varbūt ne tik moderni vai kaadu laiku jau plauktos pastaavējuši un lētaaki..

 

1 - 2 с 2