smaržas - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

smaržas (oriģinālās)

kuros latvijas interneta veikalos var iegādāties oriģināl smaržas/ testerus?

Varbūt kādai ir pieredze, ieteikumi, komentāri...

8 Ответы

neieteiktu vispar sutit neko LV veikalos, jo sutisana var ieilgt lidz menesim un atbilde bus uj, sorrij. 

vienigi drouglas , pirmajam pirkumam kadreiz bija ari atlaide. 

ja intrese kaut kadas konkretas smarzas, var caur mani pasutit. piegade lidz nedelai 

serenity.lv apstrāde un piegāde līdz 7dienām

cidonija.lv

Es 3x sūtīju interneta veikalā smarzas.lv un vienmēr atnāca laicīgi un bez aizķeršanās! Par to ka nebūtu bijušas orģinālas nekādu pretenziju nav bijis! Tikai kādreiz varēja pie viņiem pasūtīt un uz vietas atbraukt un paņemt, bet tagad tikai pasūtīt caur pakomātiem.

> M.S.

paga,prasiija jau testerus,kur nopirkt,ieskatiijos shajaa,sadaljaa-testeri,nu kur tur ir testerii?cenas un tirlpums taapat liels...

Исправлено 13.05.2016 15:27

> rolipoli

> M.S.

paga,prasiija jau testerus,kur nopirkt,ieskatiijos shajaa,sadaljaa-testeri,nu kur tur ir testerii?cenas un tirlpums taapat liels...

Paga, par testeriem sauc tos smaržu tiplumus, kas oriģināli ir BEZ korķīšiem un jā, lielajos tilumos, jo tiek izvietoti veikalos testēšanai... tad autorei jājautā un jāmeklē paraudziņi, kas lielākoties ir 1,5-2ml tilpumos un tos tirgo magicdeals.lv

Nja, ar testeriem ir ka ir. Kad pati gribeju iegadaties testeri, neviena majaslapa nebija uz vietas. Visi agenti zvanija un teica, ka diemzel neesot. Nacas pirkt parastas. :(

Pati perku 220.lv. Viss apmierina. Orginalas (cik esmu pirkusi). Atra piegade un uz vietas arii forsi apkalpo. :)

Jaa, arii esmu dzirdejusi, ka LV noperkamas smarzas loti atskiras no arzemju. Bet nu tur mes neko nevaram padarit. :D tad jabrauc celojuma vai japasuta draugiem, radiem. :)

1 - 8 с 8