AliExpress naudas atgūšana - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

AliExpress naudas atgūšana

Sveikas meitenes! Gribēju uzzināt vai kādai ir bijusi tāda situācija, ka pasūta preci un no konta jau noskaita naudu, bet pārdevējs izdzēš profilu? Es nezinu ko man šādā brīdī darīt, jo laikam sanāk, ka tas Buyer Protection šajā gadījumā nedarbosies un naudu nevarēs atgūt, ja pārdevējs pazudis. Pasūtīju apavus 22,90 euro vērtībā un nauda zudumā. :( Pirmo reizi esmu šādā situācijā un tādēļ vēršos pēc palīdzības vai ir iespējams kaut kā naudu atgriest?

29 Ответы

Vai jau ir pagājis Buyer Protection laiks?

Jus nesutat naudu pardevejam ,bet saitam, pardeveji  sanem naudu tikai pec protection izbeigšanai

> Emilija Mare

Vai jau ir pagājis Buyer Protection laiks?

Cik ilgs ir šis laiks? Es to tiešām nezinu, jo nav bijusi ar to darīšana. Tikai vakar pasūtīju, bet nobijos dēļ tā, ka pārdevējs izdzēsās un nesaprotu, kas man tagad jādara, lai atgūtu naudu, jo ir skaidrs, ka neviens neko nesūtīs.

7-30 dienam naudu atgriež

Pie order jābūt iespējai atcelt pasūtījumu, nauda tiks atskaitīta atpakaļ.

Исправлено 21.05.2016 11:40

> Emilija Mare

Nospiedu ''Cancel order'' un tagad rādās Awaiting Cancellation. Sanāk, ka jāgaida kamēr viņi apstiprinās atcelšanu un pēc tā laika jāgaida, kad naudu atsūtīs atpakaļ?

> lyoon

> Emilija Mare

Nospiedu ''Cancel order'' un tagad rādās Awaiting Cancellation. Sanāk, ka jāgaida kamēr viņi apstiprinās atcelšanu un pēc tā laika jāgaida, kad naudu atsūtīs atpakaļ? 

jaa

Sirds mierīgāka. Iepriekš to nezināju, tāpēc liels paldies par palīdzību meitenes! :)

naudu jau saakumaa 'iesaldee'' novelk tikai tad,kad uzspied,ka sanjeemi.

> rolipoli

naudu jau saakumaa 'iesaldee'' novelk tikai tad,kad uzspied,ka sanjeemi.

Sākumā man internetbankā rādījās ka rezervēts un pēctam no konta noņēma preces summu 22,90

1 - 10 с 29