AliExpress naudas atgūšana - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

AliExpress naudas atgūšana

Sveikas meitenes! Gribēju uzzināt vai kādai ir bijusi tāda situācija, ka pasūta preci un no konta jau noskaita naudu, bet pārdevējs izdzēš profilu? Es nezinu ko man šādā brīdī darīt, jo laikam sanāk, ka tas Buyer Protection šajā gadījumā nedarbosies un naudu nevarēs atgūt, ja pārdevējs pazudis. Pasūtīju apavus 22,90 euro vērtībā un nauda zudumā. :( Pirmo reizi esmu šādā situācijā un tādēļ vēršos pēc palīdzības vai ir iespējams kaut kā naudu atgriest?

29 Ответы

> AAA

> Janeta

> AAA

> lyoon

> Margueritte

Nu cik stulba zoss! Tev cilvēki 100 reizes jau paskaidroja - no konta naudu noņem Ali!!!!!!!!!!! Un patur pie sevis, kamēr tu neapstiprini, ka prece saņemta, tad tikai pārskaita naudu pārdevējam. Tu debila esi galīgi, vai? Nesaproti starpību starp bankas rezervāciju un iesaldēšanu turpmākajos norēķinos starp Ali un tur esošajiem pārdevējiem? Ko tad lien Inetā iepirkties, zoss, ja tik vienkāršas lietas tev nav iespējams ieskaidrot? Vāks kaut kāds!

Jūs vienmēr visos komentāros atbildat kā prasts zirga deķis? Ja nevarat normāli uzrakstīt bez apsaukāšanas, tad labāk vienkārši paklusēt. Citas meitenes jauki un skaidri paskaidroja bez uzbraucieniem un visu jau sapratu kas un kā. Tāpēc izveidoju šo diskusiju, lai lūgtu palīdzību ne vis, lai saņemtu apvainojumus. Jauku Jums vakaru!;)

Labots: šodien, 21:55

Kaut kur taču dusmas jaizgaž! :D kur tad vel, ja ne ineta :D ne pirmo reizi no shi profila nak negativa plusma. Nav verts pat nemt galva sho komentaru, ko nu padarisi, ja cilvekam gimene problemas un nav kur likt dusmas :) Lai veicas! Naudiņu noteikti atgriezīsiet atpakaļ! :))

Kā Tu zini,ka cilvēkam ir ģimenē problēmas?  

Labots: šodien, 23:18

nezinu vai cilveks, kuram viss ok, taa rakstitu un pietam tik rupji. ;)

Es piekrītu,ka var bez rupjībām,bet uzstādot otram diagnozes un ģimenes lietas,pārvēršas par to,ka dari tieši to pašu un atkal no tā var izvilkt,ka arī Tev ģimenē ir problēmas. Stulbi sanāk,jo esmu pārliecināta,ka gan Tev viss ir super,gan otrai dāmai. Jāsadzīvo!! :) 

> saulite

Lyoon neuztraucaties pa vinas komentaru. Ja cilveks pajauta cilveciski ko darit un ir soka kad kkas notics tads un ludz atbildi palidzibu nevajg brukt virsu tadien launiem arhumentiem. Kaitina sadi cilveki kas mak rupji uzdirst komentatos. Nu tada ta jaunatne mak tik ta runat lyoon ceru kad jums visu atgriezis un bus ok velu jums veiksmi.

Nevajag nemt galva so damu,jo sava laika par rupjibam neta,TV-3 Bez Tabu bija raidijums taisni par so lietotaju! Un no 5santimi.lv vinu izmeta tiesi par to pasu! Ta ka,dama jau ir ar zinamu"bagazu".

> Hortenzija

> saulite

Lyoon neuztraucaties pa vinas komentaru. Ja cilveks pajauta cilveciski ko darit un ir soka kad kkas notics tads un ludz atbildi palidzibu nevajg brukt virsu tadien launiem arhumentiem. Kaitina sadi cilveki kas mak rupji uzdirst komentatos. Nu tada ta jaunatne mak tik ta runat lyoon ceru kad jums visu atgriezis un bus ok velu jums veiksmi.

Nevajag nemt galva so damu,jo sava laika par rupjibam neta,TV-3 Bez Tabu bija raidijums taisni par so lietotaju! Un no 5santimi.lv vinu izmeta tiesi par to pasu! Ta ka,dama jau ir ar zinamu"bagazu".

Pat līdz BezTabu tika? Oho Smejošs To vēl var atrast un noskatīties?

MEITENES,PAPILDINU ŠO TĒMU- 

kā būs man ar naudas atgriešanu,ja es pirms mazāk kā mēneša veicu aliexpresa pasūtījumu un tad uzspiedu ''cancel order'' un tā kā nepasūtīju beigās precīti,bet nauda jau bija noņemta no konta.

neesmu vēl atpakaļ neko saņēmusi.. 15 eiro :(

vai tad tur nav iespējams open dispute atvērt ? 

> ATLAIDES

MEITENES,PAPILDINU ŠO TĒMU- 

kā būs man ar naudas atgriešanu,ja es pirms mazāk kā mēneša veicu aliexpresa pasūtījumu un tad uzspiedu ''cancel order'' un tā kā nepasūtīju beigās precīti,bet nauda jau bija noņemta no konta.

neesmu vēl atpakaļ neko saņēmusi.. 15 eiro :(

Nu man šobrīd ir tieši tāda pati situācija. Pasūtīju, pēctam nospiedu cancel order, bet nauda no konta ir noņemta. Manā gadījumā nav opcija open dispute, jo pārdevējs izdzēsās.

veel ir help centre un customer support. 

Autorei palīdzēt nevaru , jo neesmu iepirkusies internetā. ;) Bet ir labi, ka ir cilvēki, kas to to ir darījuši un laipni padalās ar padomiem kā vajadzētu rīkoties attiecīgajā situācijā. Ceru, ka naudu izdosies atgūt.  :)

Autorei par negatīvo komentāru - Nesaprotu kāpēc vispār kaut ko rakstīt, ja nevari cilvēkam ne palīdzēt, ne atbalstīt. Bet viņan nav vienīgā šajā portālā. 

Исправлено 28.05.2016 19:28

Paldies meitenēm par atbalstu, man viss beidzās veiksmīgi, naudiņu atgrieza atpakaļ! :)

Ja kādai gadās tāpat kā man, tad vienkārši vaig nospiest ''cancel order'', pēc dažām dienām uz e-pastu atnāks ziņa ''Order has been closed'' un vēl pēc dažām dienām naudiņa ir atpakaļ kontā.

21 - 29 с 29