Rīta serums/krēms pēc pamošanās! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Rīta serums/krēms pēc pamošanās!

Sveikas!

vai lietojat un kādu serumu vai citu "brīnumlīdzekli" lietojat no rīta pēc pamošanās, lai arī seja pamostos?

Avoni/Oriflame un  tml nederēs šoreiz! :)

paaaldies!!!

7 Ответы

Iesaku Amway:)

Lietoju tikai šo produkciju.

Man ļoti patīk Siberikā nopērkamais micelārais ūdens no ECO laboratorie. Uz pudelītes attēlota rozā ūdensroze(maksā pie 4eur). 

Turu (tāpat kā krēmus. Kosmetoloģe ieteica) ledusskapī un -super! No rīta pamostos, notīru seju un kaklu ar šo ūdeni, un tad jau tālāk visi krēmi(kāds nu kuram vecums. Man jau šo to nākas likt). 

Ļoti atsvaidzina! Arī kad ienākam ar mazo no āra pastaigas,kad bijusi liela saule - abas notīram sejas, uzreiz žirgtums un vēsums. Ļoti labs ūdens! Es, goda vārds, neko labāku neesmu atklājusi. Bet varbūt kadam arī neder, nezinu:))

vēl kādas idejas? šorīt pārgulēju savu gulēšanas laiku ( sīkais ilgi  necēlās augšā no rīta) un vēljoprojām seja nav pamodusies :D

varbūt kkas no Douglas/Kolonnas plauktiem?

sasaldēti kumelīšu tējas gabaliņi lieliski atsvaidzina un tonizē ādu Aci miedzošs pēc tam ikdienas mitrinošs krēms

Noetiekti iesaku faberlic neredzamo acu konsilieri.

Ātrs efekts: gluda āda un jauns skatiens! Ļauj vienā mirklī nomaskēt visas ādas nepilnības maksimāli dabiski.Īpašības

• Acumirklī padara acu zonas ādu līdzenu, kā arī atbrīvo no nelielām mīmiskajām krunciņām.
  • Aizsargā maigo ādu ap acīm no mitruma zaudēšanas, padara to matētu un samtainu.
  • Konsīlerim piemīt caurspīdīga un viegla tekstūra.
  • To var lietot kā bāzi zem grima
  • Vecuma kategorija: 20+
  • Var lietot jebkurā gadalaikā.
  • Piemērots jebkuram ādas tipam.

ARTISTRY HYDRA-V™ FRESH TONER atsvaidzinošs toniks.

Piemērots visiem ādas tipiem (arī jutīgam), ARTISTRY HYDRA-V Fresh Toner ir atsvaidzinošs toniks bez alkohola sastāvā.

Tonizēšana ir svarīga daļa no ikdienas ādas kopšanas režīma – toniks palīdz nomierināt, barot un mitrināt ādu, līdzsvarojot arī tās krāsu. Taču Fresh Toner paveic vēl daudz vairāk – tas atsvaidzina un nostiprina ādu, turklāt nomierinošās sastāvdaļas un maigā līdzekļa formula, kurā nav izmantots alkohols, gādā par patīkamu, nomierinātu un gludu ādu. 

• Tūlītēja apūdeņošana. Ādas apūdeņošanas līmenis nekavējoties pieaug par 211%.
1 - 7 с 7