nesaprotu dažas labas "pardevejas" - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

nesaprotu dažas labas "pardevejas"

Tik tiešām nesaprotu tās "pārdevējas", kuras liek sludinājumus, bet kad uzdod jautājumu par preci-neatbild!Vēstule izlasīta, ok saprotu, ka iespējams ir bijis laiks tikai izlasīt, bet atbildes nav pat nakamājā dienā!KliedzošsVai tiešām man kā potenciālajam pircējam jāskrien pakaļ un jālūdzas?!

Nesaku, ka ir daudzas, bet ar nelielu skaitu esmu saskārusies.


8 Ответы


Man ari nesen tads gadijums bija. Sakuma man atbildeja par izmeru,bet tad kad saku jautat par satiksanas vietam,tad izlasija un neatbildeja un es aizsutiju vairakas vestules,lai ta ari pasaka,ka negrib pardot,bet neka. Tikai izlasa un izliekas,ka neko nezina :@ Dusmas,ka tada attieksme :/ Interesanti ka vinam pasam patiktu.


Pilnīgi piekrītu,tas ir kaitinoši,ka neatbild,bet pārdot grib,itkā.


No augusta"bombardēju"ar vēstulēm kādu pārdevēju.Neatlaidīgi katru dienu,līdz šai dienai,sūtu vienu un to pašu jautājumu!Viņa tik pat neatlaidīgi izlasa un neatbild!:)


> lelders12

Laba pacietiba :) Es atmetu ar roku,zel jau,jo gribejas tas bikses,bet nu cerams atradisu vel labakas :)


Man arī šis fakts vnk izasauc dusmas un kritiku! :(


Es, piemēram, sastapos ar problēmu, ka no mobilā telefona nevaru atvērt vēstules. Vienreiz sanāca, bet nosūtīt neko nespēju. Līdz ar ko varu atbildēt tikai esot pie datora. Nezinu, kādēļ tā ir. Vai kādai nav gadījies līdzīgi?


Vairāk kaitina tās pārevējas-neatbildētājas,kuras pie preces apraksta vai profila informācijā ir norādījušas,ka droši var rakstīt,jautāt mērus utt.Bet kad pajautā,atbildi nesagaidīt.

Piektdien apavu sadaļā tika ielikti uz pārdošanu botiljoni.Pārdevēja no tās pašas pilsētas no kuras es.Nedomājot uzrakstīju,Svētdien saņēmu atbildi,ka botiljoni ir pieejami un varu dabūt.Kad pajautāju kur un cikos tiekamies,viņa vēstuli izlasīja un tas arī viss.


> lelders12

Nopietni :D, nu bet atsauksmes no citiem pircējiem viņai ir, vvienkārši interesanti ir kāds, kuram ir izdevies sazināties? :)

P.S Pamodināji ''sievišķo zinātkāri'' kurš ir tas nenotveramais? :)

1 - 8 с 8