Par somām - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Par somām

Sveikas meitenes, zinu, ka kaut kas līdzīgs jau ir bijis apspriešanai, bet 

Meitenes, interesē kāda stila, brenda, kvalitātes somas izvēlaties un kas ir noteicošais faktors - cena, kvalitāte, vārds, dizains? Ko izvēlēties?  Padalieties pieredzē!

Kvalitāte un dizains. Cena ir pēc tam. Vārds man nav īpaši svarīgs.

21.10.2013 22:48

Исправлено 21.10.2013 22:50

Man svarīgākais ir tilpums (lai var ielikt gan visas mantas, gan vēl 1.5l ūdens pudeli), kvalitāte (lai to visu varētu izturēt, viegli nenobružātos), tad cena, un tad vēl šo to no dizaina var pieciest ;D Somu, starpcitu, vēl neesmu atradusi, kas visas funkcijas pildītu..

Brendiem gan nekādu uzmanību nepievēršu, jo neuzskatu, ka par to būtu vērts maksāt lielu naudu. It īpaši tāpēc, ka neesmu ļoti uzmanīga ar daudzām lietām, tā skaita somām, jo nav pacietības visu darīt lēnām un uzmanīgi, pārdzīvojot, ka tikai kaut kas somiņai nenotiekas :D Esmu ūdensvīrs - radošais bērnišķais gars - nav spēka domāt par tādiem sīkumiem :p

21.10.2013 23:02

Pats galvenais priekš manis ir dizains, - ja tas pieklibo, brends vai lieliska kvalitāte tomēr neizglābs. Otrais, ko noteikti ievērošu, būs tā pati kvalitāte, jo man arī patīk ikdienā piekraut somu ar visādām lietām - ūdens pudelēm, līdzņemamām pusdienām, grāmatām, ko palasīt kādā brīvā brīdī u.c. Katrā ziņā man patīk universālas un ērtas somas, - ko var saskaņot ar dažādiem ikdienas apģērbiem, krāsām un ērti lietot braucot pārpildītos autobusos katru dienu. :)

22.10.2013 11:18

Man nav svarīgs brends, galvenais ir ērtums - lai var uzlikt arī plecā, neesmu no rokassomu cienītājām un tad izkats, un cena. Diezgan bieži lietoju auduma somas - tašas ar garām lencēm- ērtas lietošanai.

22.10.2013 12:31

Исправлено 22.10.2013 12:32

Pirmām kārtām - praktiskums. Man vajag lai soma ir ar daudziem nodalījumiem kuriem viegli var piekļūt, āra kabatām, kur sabāzt telefonus u.c. sīkumus. Manā gadījumā praktiskums un dizains  iet roku rokā, jo tāpat nepirkšu smuku, bet nepraktisku vai praktisku, bet nesmuku somu.. 

Par kvalitāti - ir bijušas gan dizaina, gan parastas somas. Priekš manas ikdienas - neviena ilgāk par 2 gadiem nekalpo. 

Kvalitate,tilpums,krasa un brend, lai soma nav no tirgus. Pats galvenais,lai ir labas kvalitates un brenda soma un kurpes.. Tad uzskaties kopta. Aksesuari ir pats galvenais, vari katri dienu vilkt vienas un tas pasas bikse vai krklinu, bet ja bus kvaliativa soma, aksesuars to pat nemanis!! Pec manam domam kartigai sieviete ir jabut skapi Viss maz VIENA KVALITATIVA brenda somai Un kurpem.

22.10.2013 14:01

> 70% atlaide! ir drebes lietotas un no veikala ! rakstiet !

Ja tā brenda lieta ir nedaudz nobružājusies vai ir kāds pleķītis,tad cilvēks joprojām izskatās kopts?

22.10.2013 15:41

Viennozīmīgi kvalitāte un ja brends, tad tikai oriģināls! Meitenes, ja pērkat viltojumus, tad vispirms izgooglējiet cik maksā oriģināls! Citādi stāvēt troleibusa pieturā ar Hermes Birkin bag somiņu rokā ir tas pats, kas stāvēt ar milzu uzrakstu uz pieres "man ir viltojums". Tas, kurš var atļauties somu par vismaz Ls 5000, pilnīgi noteikti ikdienā nepārvietojas ar sabiedrisko transportu! ;) Var taču izvēlieties pieticīgāku brendu! :)

> Lenii

Ea rakstiju KVALITATIVA- tas nozime bez plekiem un kur,td vel nobruzajusiies.. Jus ar parastu ,nefirmas somu staigajat kura ir netira un nobruzajusies!! Ta jau ir katras meitenes izvele sraigat ar kvaliativu somu vai netiru un nobruzajusos brenda..

tur nav sarpiba brenda vai nebrenda- ka mantam jabut ,labam,koptam!!

22.10.2013 15:54

> 70% atlaide! ir drebes lietotas un no veikala ! rakstiet !

Nē,es nestaigāju tāda! Tikai vēlējos piekasīties Jūsu "Pats galvenais,lai ir labas kvalitates un brenda soma un kurpes.. Tad uzskaties kopta." Manuprāt,kopts cilvēks var būt arī ar "nebrenda" štātēm.

1 - 10 с 16