Par somām - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Par somām

Sveikas meitenes, zinu, ka kaut kas līdzīgs jau ir bijis apspriešanai, bet 

Meitenes, interesē kāda stila, brenda, kvalitātes somas izvēlaties un kas ir noteicošais faktors - cena, kvalitāte, vārds, dizains? Ko izvēlēties?  Padalieties pieredzē!

25.10.2013 14:33

Исправлено 28.10.2013 09:03

sveikas mekleeju somas maijnai!!! skatīties vēlmēs! ;) ;)

25.10.2013 14:42

Man nav svarigs,vai brends vai ne,ja patik soma,dizains,tas krasa un kvalitate,tad nemshu

25.10.2013 14:43

es vnm kka perku somas zara,bet man vaka pec gariginas kalpo ari ilgi,jo man ir vizmaz 10 somas,taka  mainu,nav tikaij 1 kuru dienu diena dragaju tik,tad jau ari firmas soma atri izjukax :D man patik zaras kvalitate un galvenaijs tas dizains:)

Man ar Zaru gan nav veicies. Bija tāda ietilpīgā soma zeltā un zelts lēnām berzās nost.. :(

Ar vien vairāk saprotu, ka pamatīga materiāla (īsta āda), forma ir ļoti būtiska. 

Summa, ja pērkat somu uz pāris gadiem - cik būtu gatavas tērēt? Es, laikam, noteikti varētu ap 150ls.. 

26.10.2013 13:07

Man ir svarīgi, lai soma būtu gana universāla un piestāvētu pie lielākās daļas garderobes, jo nevaru atļauties katru rītu saskaņot apģērbu ar apaviem un somiņu. Dažas šādas somas man arī ir, bet to atrašana/iegāde nav bijusi ātra  ;) Katrā ziņā visas manas esošās somas ir Uzticamās Līdzgaitnieces :) 

Vai kādai ir arī somas no šī brenda un vai uzskatāt, ka tā ir adekvāta cena? Kvalitāte un dizains, protams, tām ir lielākoties lielisks.. bet, ja tās maksātu uz pusi? 

http://www.elkor.lv/lat/bags-and-boots/somas?manufacturer=9812

11 - 16 с 16