Piegāde ebay-cik ilgi? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Piegāde ebay-cik ilgi?

Sveiki!Sākšu ar to,ka nekad neesmu neko pasūtījusi internetveikalos utt,tikai vienu vienīgu reizīti ebay.com un nesaprotu cik ilgi nāk prece :( Bija rakstīts,ka 7 dienu laikā,vēlāk pie pasūtīšanas,ka uz LV nāk 2 nedēļu laikā,bet pēc vairākām dienām  jau viņi rakstīja,ka prece tomēr nav noliktavā un būs jāgaida nevis 2,bet 3 nedēļas!Taču rītdien būs jau precīzi mēnesis un no preces nav ne vēsts :( Vai ir bijis arī tā ka neatnāk vispār?

Pasūtīju gumijniekus,bet kamēr viņi atnāks laikam būs jau ziema :D

39 Ответы

Sveika!

Man ar tas pats,bet es pasūtīju meitiņai 2vuspārus cimdiņus,kā pārbaudījumu,jo kautkā nešķiet nopietni tas viss,pasūtījumu gaidu jau pusotru mēnesi.

Viņi Tevi čakarē,maitas :D

Jā,arī man tieši šomēnes neatnāca ,ja nemaldos, kādas 4 lietas un ka vēl bija uzlikts man tas ierobežojums,vāks.

Es ieteiktu Tev to Case open, saņemsi naudu atpakaļ un miers. Jo tā ir čakarēšana ja saka vienu,pēc tam otru. Man tā nekad nav bijis ka man šitā pasaka :O

man vienreiz bija ta, ka naca 3 menesus sutijums!!! biju dusmiga, loti. kad rakstiju pardevejs, pat neatbildeja...vienigi atbildeja, kad rakstiju pedejo reizi, kadu ndelu pirms atnaca sutijums,kad precei driz jau jabut pasta...

Parasti prece naak 3 nedeeeljas, bet biezhi vien taas aizkaveejas ilgaak. Runa tieshi iet par ebay.com. Jaaskataas arii no kuras valsts piegaadaa preci. No Anglijas parasti naak 2 nedeeljas, no ASV 3-4. Cik esmu lasiijusi internetaa, varbuut vienam cilveekam no 20 nav atnaakusi prece. Bet tas laikam tehnisku iemeslu deelj. Nezinu vai vinjiem bija nauda atgriezta. Bet nu tas ir retums. Kaa arii ja iegaadaajies preci no ebay.com, tad ir jaaskataas uz paardeveeja reitingu un vinja atsauksmeem, no taa ir daudz kas atkariigs. 

Nu man loti biezi pat menesi nak kada prece,tas ir atkarigs no pardeveja ;) 

Man parasti prece atnaak no 3nedēļaam līdz 1,2menesim :)

atkarigs arī no vietas :)

Ievy, kāds Tavam pārdevējam ir reitings? No sākuma mēģini sakontaktēties un noskaidrot, kas par lietu. Man parasti no ķīnas nāk 4. nedēļas, reti kad prece ir atnākusi ātrāk.

Iesaku uzreiz lietu nevērt vaļā, jo pēdējā laikā daudzi pārdevēji (no kuriem esmu sūtījusi) izvairās sūtīt uz Latviju vai arī nav free shippinga, kas iepriekš ir bijis.

Jebkurā gadījumā, ja tiksi apšmaukta vai arī prece tiešām neatnāks, vai nu pats pārdevējs vai arī ebays Tev atgriezīs. :)

> Kafija

Nezinu pat,kur to reitingu skatās :D Pirmo reizi vispār pasūtīju-neko daudz nepētīju! :( Būs jāpaskatās ;)

Ceru,ka tomēr prece atnāks...negribu atpakaļ naudu-gribu gumijniekus! :D

Es parasti gaidu 40 dienas līdz jautāju pārdevējam, ka neesmu preci saņēmusi, parasti paprasa vēl nedēļu pagaidīt. Tad 44. dienā rakstu vēlreiz, jo 45. diena ir pēdējā, kad var atvērt lietu pret pārdevēju.

Pēdējā laikā daudz kas ir nobremzējis un neatnāk..

Vēl, es vairs nepieņemu no pārdevēja piedāvājumu preci vēlreiz izsūtīt. Sāpīga pieredze, ka neatnāk arī otra paciņa 50$ vērtībā.. Labāk samaksāju vēl to naudu, ko zaudēju naudas konvertācijā, nekā visu naudu par precīti, un nopērku pa jaunam.  Pašos eBay lietošanas pirmsākumos, pazaudēju ap 30/35Ls uz zābīšiem no UK, kur pārdevējs lūdza pagaidīt vēl un vēl un beigās sāka ignorēt, jo 45 dienas bija pāri. Nezināju tobrīd, ka no UK nāk 1-2ned, līdz ar to naivi gaidīju..

Ievy, šeit ir redzams pārdevēja reitings, Vari paskatīties cik ir tavējam :)

1 - 10 с 39