Piegāde ebay-cik ilgi? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Piegāde ebay-cik ilgi?

Sveiki!Sākšu ar to,ka nekad neesmu neko pasūtījusi internetveikalos utt,tikai vienu vienīgu reizīti ebay.com un nesaprotu cik ilgi nāk prece :( Bija rakstīts,ka 7 dienu laikā,vēlāk pie pasūtīšanas,ka uz LV nāk 2 nedēļu laikā,bet pēc vairākām dienām  jau viņi rakstīja,ka prece tomēr nav noliktavā un būs jāgaida nevis 2,bet 3 nedēļas!Taču rītdien būs jau precīzi mēnesis un no preces nav ne vēsts :( Vai ir bijis arī tā ka neatnāk vispār?

Pasūtīju gumijniekus,bet kamēr viņi atnāks laikam būs jau ziema :D

39 Ответы

> Kafija

Jā, tā ir, pie viņiem birojā bezmaksas. Bet jārēķina piegādes maksa no UK uz LV tik un tā būs.

Viņu mājas lapā viss sīkāk aprakstīts, ir arī cenas kaukulātors, ja zina aptuveno paku lielumu.

Saprotu, ka šī firma nesen sākusi darbību. Bet es esmu ļoti apmierināta... par katru paciņas soli tiku informēta, tā kā gaidīšana nešķita ilga.

Aizrakstīju uz e-pastu viņiem un atnāca šāda atbilde:

Hi,   As there has been sufficient time for this item to have been delivered to you, we will have to contact the carrier to make a claim, as we can only assume the item has been lost or stolen.   However, we are of course willing to either send you a replacement if the item is in stock, offer you a full refund, or you can select another item from our store. If you can let us know how to proceed.   Kind regards, Rizwana Kam ar angļu valodu tā čābīgāk varu pateikt galveno domu: Mana prece ir pazaudēta vai nozagta un viņi piedāvā vai nu atmaksāt naudu vai izvēlēties preci vietā ;)  Vai Jums tā ir bijis un ja jā,tad kā rīkojāties?Un ja nav bijis kā rīkotos?Es nezinu kā labāk un izdevīgāk :(

> Ievy

ir taa bijis, parasti prasu, lai atgriezh naudu nevis suuta veelreiz preci, man gadijushies jauki paardeveeji un nauda 2-3 dienu laikaa esmu sanjeemusi atpakalj. Tavaa vietaa arii prasiitu atgriezt naudinju :)

tikai, skaties vai Tava kredītkarte var pieņemt to naudu atpakaļ.. to var visa, mastercard nevar..

Исправлено 25.10.2013 21:54

> Sanita

Nu bāc :( Jau aizsūtīju,ka izvēlos saņemt atpakaļ naudu un man nav visa,bet mastercard :(

Ko nu?

Šausmas vistīrākās-šī bija pirmā un noteikti arī pēdējā reize,kad kaut ko no turienes pasūtu!

Ievy, nemet plinti krūmos :)

Saki, ka vēlies,lai atgriež Tev naudu. Man ir mastercard arī un vienmēr esmu saņēmusi atpakaļ savu naudu no visiem internetveikaliem. Pirmo reizi pat dzirdu, ka ir šāda veida problēmas.

Kas zin varbūt zābaciņi beigās atnāk. Domāju, ka viņiem pašiem ir grūti izsekot kur katra paciņa ir aizceļojusi vai nozaudējusies.

> Kafija

Fūūū,Tu mani nomierināji! :) Tad jau sanāk,ka tomēr var uz mastercard atgriezt naudiņu! :)

Es jau uz tiem zābakiem vairs neceru! ;) Tagad galvenais,lai naudu atgriež atpakaļ :) 

Ievy. Domāju, ka atgriezīs, kā jau minēju, nekad nēesmu palikusi gaidot. Pirmkārt viss notiek caur paypal, ja protams norēķinājies caur savu paypal kontu. Tā kā visam jābūt kārtībā. Tikai kādas 2-3 dienas pajiet kāmēr no paypal naudiņa pārskaitās uz Tavu karti.

Ja nu tfu,tfu,tfu kaut kas Jūsu komunikācijā ar pārdevēju neizdodas, vienmēr vari atavērt lietu (case) un izsklāstīt savu problēmu. Ebay šajā gadījumā lietu izskatīs un palīdzēs to atrisināt. :)

Prece no Ebay atnāk 2ned. līdz mēneša laikā no jebkuras valsts.

Man no paypal atnāca šāda vēstule:My1stWish Ltd (sales@my1stwish.co.uk) has issued a full refund for your payment!

,,,

Un vēstule,kas atnāca no paša ebay bija šāda:

Thank you for your message. I can confirm that we have fully refunded you and sent you a mutual closing form through eBay, please accept this.   We apologise for any inconvenience this may have caused and thank you for your patience and understanding.

Pārbaudīju,bet naudas kontā nav! :( Nesaprotu-nauda ienāk vēlāk,bet šīs vēstules viņi izsūta pirms tam?Vai arī vēstules izsūta,kad nauda jau it kā kontā ir ieskaitīta,bet man vnk atkal kaut kas atgadījies tur?

Help!

21 - 30 с 39