Palīdziet. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Palīdziet.

Sveikas.Nesen biju Rīgā pie zobārsta lai saņemtu ārstēšanas plāna sastādījumu.Saņēmu to pēc nedēļas un izbrīnījos par katra zoba izcenojumu.Cenas nesakrita ar mājas lapas norādītajām.Sanāk tā,ka viena zoba virsma man izmaksā 86Eur,bet divas 92Eur.(Tas ir viens zobs)Viena zoba kanāla ārstēšana 292Eur. :( Esmu nolēmusi meklēt citu zobārstniecību un ticu,ka šeit Rīgā šie pakalpojumi būs par zemākām naudiņām (Saprāta robežās).Vēlos iet uz "Denta",bet internetā atsauksmes sliktas.Jums ir kādi piedāvājumi?Domāju,ka zobu var salabot arī par 40 līdz 50Eur.

10 Ответы

dental.lv Dace Pinka, rinda būs mēnesi uz priekšu, bet ir tā vērts! Cenas un attieksme - super!

dental.lv Dace Pinka, rinda būs mēnesi uz priekšu, bet ir tā vērts! Cenas un attieksme - super!

> MansSkapis

Paldies.Ņemšu veraa :)

Es eju uz Deltal Barona ielā pie daktera Māra, sūdzēties nevaru, lai gan man zobi ļoti slikti :( 

Parasti nemaz tik ilgi negaidu apm 2 ned laikā var tikt nu plus mīnus, gadās ilgāk gaidīt.

ES ieteiktu zobārsti Baložos- gēla plomba bija tikai 30EURO

Es eju pie Aijas Jurģeles (privātā zobārstniecība ar vairākiem dakteriem). Cenas salīdzinoši pat ļoti labas. Zoba labošana izmaksāja 40€ ar rentgenu, zobu kakliņus apsedzu pa 40€/gab. Pieraksts gan gandrīz 2 menešus uz priekšu.

Vienam kakliņam gan plombe mistiski nokrita, bet to bez maksas pielika pa jaunu. Vizuālajā ziņā ideāli gan kakliņi, gan plombe - sākumā, kad salaboto zobu rādīja, domāju, ka runā par blakus zobu, jo neizskatījās, ka tur vispār caurums bijis :D

Wow kādas cenas! Raudulīgais Mums Rēzeknē tādas cenas tikai privātajās zobārstniecībās! 

Sana El 

67567398

Cenas ir adekvatas un kvalitate laba. Iesaku, jo pati tur taisiju.

1 - 10 с 10