Tām, kurām ir auskari... - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Tām, kurām ir auskari...

Sveikas dāmas, šodien izdūru sev ausīs caurumiņus, kaut kā salonā piemirsās uzdod sev intereseejošos jautājumus, pajautàju tikai to cik reizes dienā un ar kādu līdzekli jātīra, bet man ir vēl jautājumi un priecātos, ja kāda no jums būtu  zinoša un spētu atbildēt ))) Tātad, vai man jau ar šodienu jāsāk tīrīt, ja caurumi tikko izdurti, vai ari tikai riit? Vai es varu apmeklēt solāriju, kamēr caurumiņi nav sadzījuši? Kā tīrīt, ir jāņem auskari laukā, vai ari jaatira ar to borspirtu apkart, nevis ņemot auskaru laukaa? 

13 Ответы

Noteikti auskari jāņrm arā,(lai tiritu) un arī auskariņi jāaptīra!))

šis man liekas jociigi, kad lasiiju internetaa par piirsingiem, tad visur rakstiits, ka kategoriski aizliegts ņemt aaraa - uff. kaa lai zinu kaa ir pareizi

un kur tad sleepjas iemesls tam, kaadeelj nedriikst mainit uz citiem auskariem tos, kurus iešaava?  nu ja jau drikst nemt aaraa 

Исправлено 29.06.2016 20:36

Iešautos auskarus neņem ārā līdz caurums sadzijis, tikai groza un tīra visapkārt. Kad sadzijis, tad var mainīt uz citiem.

Исправлено 29.06.2016 20:38

:D nu dari, kā Tev liekas pareizi, tikai tad dzīs ilgāk un sāpīgāk...

Ir jāņem laukā un jāizīta gan izdurtie caurumiņi, gan auskari ar kliņģerīšu tinktūru.

P.s. iešautos auskarus var manīt tikai tad, kad caurumiņi ausīs ir sadzijuši.

Auskarus ārā neņem vismaz pirmo nedēļu točna, lai neiekļūtu infekcija, bet tīra tikai apkārt.

Vēlāk, kad apdzijis, vari izņemt, bet vispār tīra apkārt, jo auskars ir izdurts sterils un visas infekcijas, kas var iekļūt, iekļūst tikai tad, ja tiek pie cauruma klāt un iekšā. Var nedaudz pagrozīt ik pa laikam, bet ārā ņemt neieteiktu.

Pirmie auskariņi ir ar lielāku diametru un no ķirurģiskā metāla, tāpēc nav ieteicams mainīt uz citiem, kas var izsaukt alerģiju un ievazāt mikrobus..

kaadas mulkjiibas juus staastaat meitenei,kas tikko kaa izduurusi!vismaz meenesi ausis dziis,ja iznjemsi tagad,Tev sasulos,nevareesi vairs ielikt,tur tachu veel viss jeels! patiiriit var tikai apkaart caurumam,nenjemot aaraa!

> rolipoli

kaadas mulkjiibas juus staastaat meitenei,kas tikko kaa izduurusi!vismaz meenesi ausis dziis,ja iznjemsi tagad,Tev sasulos,nevareesi vairs ielikt,tur tachu veel viss jeels! patiiriit var tikai apkaart caurumam,nenjemot aaraa!

O,jā, atceros,ka suloja, fui. Dēļ šitā man tante lika ņemt ārā, domāja, ka nedzīst kā vajag un alerģija...dabūju otrreiz durt (tad vairs nebraucu pie "gudrās" tantes).

1 - 10 с 13