Tām, kurām ir auskari... - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Tām, kurām ir auskari...

Sveikas dāmas, šodien izdūru sev ausīs caurumiņus, kaut kā salonā piemirsās uzdod sev intereseejošos jautājumus, pajautàju tikai to cik reizes dienā un ar kādu līdzekli jātīra, bet man ir vēl jautājumi un priecātos, ja kāda no jums būtu  zinoša un spētu atbildēt ))) Tātad, vai man jau ar šodienu jāsāk tīrīt, ja caurumi tikko izdurti, vai ari tikai riit? Vai es varu apmeklēt solāriju, kamēr caurumiņi nav sadzījuši? Kā tīrīt, ir jāņem auskari laukā, vai ari jaatira ar to borspirtu apkart, nevis ņemot auskaru laukaa? 

13 Ответы

neņem ārā auskarus vēl! aptīri apkārt un pasusini ar kādu līdzekli,piemēram, to pašu kliņģerīšu tinktūru. un tā katru dienu,tikai pēc kādām 2nedēļām,manuprāt,izņēmu pirmo reizi.

Tieši tā! 
Neņem auskarus ārā, mēnesi - noteikti NĒ. Es pati turēju, mēnesi un kādu nedēļu, BET  kliņģerīša tinktūru katru rītu, vakaru uz caurumiņa iepilināju. Dažkārt dienas vidu, uzpilini uz auskariņa jeb tuvāk pie caurumiņa tā lai no abām pusītēm būtu šķidrumiņš ticis, pagrozi, uz priekšu atpakaļ, bet neņem ārā. 
Godīgi sakot, es pat nēsāju arī pēc izņemšanas viņus, jo kad ieliku auskarus pēc 5nedēļām man ausis nepieņēma viņus, un turpināju nēsāt ārstnieciskos un pilināju kliņģerīša tinktūru :) Ar laiku sapratīsi kas un kā. Sākumā domāju arī, šausmas. Pašai auskari jau pus otru gadu tikai :)

Gaidi kamēr dzīst, un galvenais katru dienu pilini kliņģerīša tinktūru :) 

taa jau man likaas, ka nevajag ņemt aaraa, paldies meitenes, piezvanijubuz to pasu salonu pajautaaju un man ari pateica to, ka jaatira apkaart, nevis izņemot :) :)

11 - 13 с 13