Bikšu krāsošana. Sos!!! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Bikšu krāsošana. Sos!!!

mīļās dāmas..

kāda ko zin par melnu bikšu krāsošanu? māsa ielika žāvētājā melnas legingutipa, džinsu bikses. Diemžēl manas :D tagad viņas izskatās kā 8gadi velkātas. Ar pabalējušiem pleķiem :( pārāk mīļas un dārgas, lai atmestu cerības, kā to labot.

paldies par uzmanību, ceru uz kādiem

ieteikumiem :)

12 Ответы

palasi,varbūt noder ;)

http://www.la.lv/ka-parkrasot-iemiloto-kleitu/

Paldies, palasīšu.

Ir taadas kaa batika kraasas, kuras nav jaavara, bet izmanto veļasmašiinaa - es taa esmu kraasojusi savasdreebes, tikai neatceros kur pirku, tomer ja pameklesi, tad internwtaa  vai tados veikalos kaa hobbyset visdrizaak ari atradisi

Sirena, paldies Tev, pameklesu hobbyset!

> sirena

Ir taadas kaa batika kraasas, kuras nav jaavara, bet izmanto veļasmašiinaa - es taa esmu kraasojusi savasdreebes, tikai neatceros kur pirku, tomer ja pameklesi, tad internwtaa  vai tados veikalos kaa hobbyset visdrizaak ari atradisi

Abakhanā arī atrodamas. Bet manus mīļākos džinsus nenokrāsoja, minimāli krāsa pieķērās. :(

man nokraasoja perfekti - nu tiesaam taa, ka nebiju gaidijusi tik intensivi melnu toni :) :)  uz paciņas bija rakstits kaut kas vāciski, balta kastiite ar melniem uzrakstiem, zel ka neatceros kur pirku

Es krāsoju ar šādu.

Es piekrītu IngunaS, šī krāsa ir perfekta-cik pabalējušu drēbju neesmu pārkrāsojusi.Ideāli.

green rose un IngunaS, kur Jus iegadajaties krasu? :)

1 - 10 с 12