Catrice tonālie krēmi - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Catrice tonālie krēmi

Kāda jums ir pieredze ar Catrice tonālajiem, kurš no šiem ir labāks?

KOMBINĒTAI ādai, vidēji sedzošu

13 Ответы

Исправлено 07.07.2016 10:17

up

Esmu šos visus lietojusi. Personīgi man pirmie divi galīgi nepatīk, neturas uz ādas. Šobrīd lietoju '' All matt plus'', pagaidām patīk.

Man ir bijis gan pirmais gan pedejais. Labak patika pedejais. Taka vel neesmu atradusi savu idialo tonalo kremu, tad pagaidam varu teikt,ka pedejais ir labakais,ko esmu lietojusi pedeja laika.

Trešais labs, man arī tagad ir :) Negaidīti  kvalitatīvs priekš tik lētas cenas :) Iesaku :) Catrice Photo finish ir vēl labāks :) Bet sen neesmu redzējusi veikalos :)

catrice photo finish - lietoju jau kādu laiku - labs :) :) pie tam ir 005 tonis, kas ir ļoto gaišs - agraak lietoju to, kas tavaa bildee 1. - normāls, bet jaa noturiiba taada so so

Tikko izlasīju viņu homepage, ka photo finish vairs nav pieejams :(

> M12345

Tikko izlasīju viņu homepage, ka photo finish vairs nav pieejams :(

Tieši labākais no visiem. :D

Catrice All Mat labs pēc sastāva, bet toņa izvēlē kļūdijos- ir pieejams manā skapī, ja kas. Par lētām naudām ;)

Исправлено 31.07.2016 16:49

Mani ir Even skin tone - sedzamība gluži kā bb krēmam - nekāda, derēs sausai ādai, jo kombinētai ļoooti ātri satauko t-zonu. Ļoti patīk Nude Illusion - labākais, ko esmu mēģinājusi budžeta klases piedāvājumā. Galarezultāts matēts un šim gan ir laba sedzamība.

Noteikti pirmais! 

1 - 10 с 13