dīvainītes - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

dīvainītes

Jā, jā, tēma bezjēdzīga, bet gribas pacepties, nervi netur atsevišķus eksemplārus. :D 

Viena prasa bezmaksas sūtīšanu precei pa 3 eur (turklāt nevis prasa, bet pilnīgi liek),  otra prasa mērus, lai arī tie ir aprakstā, trešā vai var pievest uz otru Rīgas galu, vēl kāda katru dienu ar maiņu uzbāžas, vēl kāda bez jebkāda ievada "atsūti man vēl 10 bildes no visām pusēm". Viena uzraksta kurpēm pa 10 eur "es ņemu par 5 ar visu sūtīšanu" un pieraksta pakomatu. Pārgriezu acis unneatbildu, pēc divām dienām vēstule "man kurpes nav atnākušas. :D :D :D es nesaprotu, tās dāmas troļļi vai kas. Es te pa retam pāris lietas salieku, nezinu, kā iztur tās kam pāris desmiti sludinājumu.

Un tajā pašā laikā protams pilns ar burvīgām, pieklājīgam meitenēm, ar kurām jauki kontaktēties, kuras ir gan jaukas pircējas, gan pārdevējas. Paldies. :) es nefokusejos uz slikto, bet tagad apnika, mby kāda izlasīs un sapratīs, lai gan šaubos.

53 Ответы

mjaa,teema veca un apalja,kaa pasaule :d

man reiz ss.lv bija- paardevu kuoma zaabakus pa 8 eiro,man atsuuta,ka vajadzees pa omnivu,bet naudu ieskaita apaljus 8 eiro,bet,ko tad,ja zaabju cena buutu 5chuks?tipa zaabaki 2.50 eiro,jo otra puse,tak es pati sedzu?

toreiz aizrakstiiju,ka nesuutiishu,kameer nesagaidiishu omnivas naudu kontaa.

Loti daudzi te tadi ir :-) :-) :-)bet ir meitenes kas ir loooti laipnas.

man tiesi tapat, ieskaita naudu a sutisanu nepieskaita , bet tad pec briza telo mulkus, ai aizmirsu pieskaitit k man tagad darit? peksni nemak vairs trukstoso ieskaitit, cilveki bezkaunigi, lidz tadai pakapei ka riebjas runat

Man arī  bija, ka uzraksta, ka krēmu, kas maksā 5.00, pērk pa 3.00 :D Arī tā.. interesanti. Varēja vismaz kādu ievaniņu, vai var\etu sarunāt atlaidīti. :D

... bet ir veel taadas, kuras rezerveee preci un tad tik parliek un parliek datumu.

Tiešām ļoti gaidu, kad būs opcija nobloķēt atsevišķos eksemplārus, lai vairāk neraksta.

Krājkasītē no svaigākā:

1. Preces cena 10 eiro, vēlas pa pastu. Prece smaga un trausla, vajag kasti, kopā sanāk par sūtīšanu 3,80. Apskaidroju to, raksta - cik tad man kopā būs jāmaksā, atbildu - 10 prece, 3,80 sūtīšana, jautā - cik tad kopā???? Nu labi, nemāki skaitīt, aizsūtīju summu, ok, viss derot, drīz pārskaitīšot. Pēc 3 dienām redzu pārskaitījumu - 13 eiro. Uzreiz sākas vēstules ar vienu vārdu katra - kad?????????????? un kur???????????????? Atbildēju, ka saņemta nepilna summa, kamēr nesaņemšu pilno, nesūtīšu. Ilgi tēloja un stulbi jautāja, kas par summu u.c. Beigu beigās sākās uzbraucieni: ko, tev žēl 0,80 eiro, man nav, sakrāju tikai tik! Atskaitīju atpakaļ naudu, šo brīnumu sūtīju lapās. Tiešām nav tā summa, dēļ kuras nevarētu piekāpties, taču bezkaunība mani piebeidza

2. Pārdodu bērnu bodiju iepakojumu. Jauns, slēgts. Interese liela, bet katra gandrīz vai pieprasa izvilkt vienu bodiju ārā un veikt visvisādas bildes un mērus. Atbildu, ka iepakojums ir CIET, turpina: nu kaut kā akurāti vai tad nevar atvērt? Nu paņem nopērc un akurāti vai neakurāti atver kā vēlies, pēc tam pārdod izdragāto, kāpēc iznes smadzenes man?

3. SMS vēlā vakarā - vēlos pirkt zābakus, tiekamies rīt tur un tur. Atbildu, ka tur un tur netiekos, lūgums izvēlēties no tiem variantiem, kuri norādīti profilā. Beidzot vienojamies, sagatavoju zābakus rītdienas līdzņemšanai un tad sākas: 45 eiro nedodu, dodu 38 un smaržas vai jebko no sava skapja. Arī esmu beigta no bezkaunības un laika šķērdēšanas talanta, bet nu paskatos - smaržas kaut kāds lēts pakaļdarinājums, pārējais galīgi ne manā izmērā, tā arī pasaku. Sākas SMS - tur ir ļoti labas zeķubikses un kas tik nē, atbildu vēlreiz - nav mans izmērs un vispār, maiņu neplānoju. Atkal kaut ko reklamē no skapja ne manā izmērā. Sāku ignorēt, tad raksta gandrīz vai agresīvi - 38 eiro vai nekas, man citādi naudas ceļam nebūs. Protams, izvēlējos variantu "nekas".

Bet jau par klasiku kļuvušas SMS pēc 23 vakarā darba dienā - pērku, tiekamies rīt pa dienu citā pilsētas pusē! Ne labdien, ne vispār kaut vismazākās aizdomas, ka cilvēks varētu strādāt utt.

Bet nu man cepšanās periods gandrīz pārgājis jau - nu slimi cilvēki, pažēlot vajag. Ja ir noskaņojums - troļļoju pretī, ja nav - ignorēju, nervi un laiks ir dārgāki.

Preces cena - 2.50 eur.

Pircēja vaicā vai var iegādāties preci kopā ar sūtīšanu par 2.50 eur (sūtīšana vien maksā 2.69 eur).

Nofotografēt preci no visiem iespējamajiem leņķiem un iekopēt sludinājuma tekstu vēstulē vēl var, bet šādu bezkaunību es nesaprotu!

Pievienojos, atverskapi publika sak palikt bezkauniga paarmeeru! Ja nevar atlauties pastu apmaksat vai pirkumu tad nevar! Priekskam citiem nest ara smadzenes ar savu nevaresanu

Es,vairāk,esmu pircēja...ceņšos būt godīga un ar stulbiem jautājumiem un baigām cenu nosišanām neaizraujos!Zinu,apmēram,cik kas varētu maksāt...ja ko baigi gribu,mēģinu no otras puses iedomāties vai pārdevēja man panāktu pretīm...ja laba lieta,ticu,ka atlaide arī būs baigi niecīga,tāpēc samierinos,ja liekas,ka drusku pa dārgu un nemaz nejautāju,lai pati nepaliktu kaunā...es,vienkārši,ar savu galvu draudzējos un ar loģiku viss ir ok.Bet ticu un zinu,ka ir meitenes,kurām mazs %logiskās smadzeņu daļas...

Tā ir ikdiena,šie neciešamie un pārmēru stulbie jautājumi var novest jebkuru miera miku līdz histērijai.

Tā kā pilnīgi piekrītu tēmas autorei,lai kaut ko nopārdotu ir jābūt totāli stipriem nerviem.Es pilnīgi neciešu un vairs neatbildu uz vēstulēm,ja man liek mērīt bērna drēbei plecu platumu,roku garumu u.tt-vienkārši vairs neatbildu,jo neko tupāku nespēju iedomāties.

Selfiju taisīšana,kurpju bilde uz kājas,protams nekad un nemūžam.

Vakar bija viena meiča,kas lika pirms svārku izsūtīšanas nobildēt manu pasi vai ID karti,atteicos to darīt,paskaidroju paplašināti kāpēc,darījums notika un meitene šodien atrakstīja pateicību par perfektajiem svārkiem.Zināju,ka tā būs un jābūt.

1 - 10 с 53