dīvainītes - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

dīvainītes

Jā, jā, tēma bezjēdzīga, bet gribas pacepties, nervi netur atsevišķus eksemplārus. :D 

Viena prasa bezmaksas sūtīšanu precei pa 3 eur (turklāt nevis prasa, bet pilnīgi liek),  otra prasa mērus, lai arī tie ir aprakstā, trešā vai var pievest uz otru Rīgas galu, vēl kāda katru dienu ar maiņu uzbāžas, vēl kāda bez jebkāda ievada "atsūti man vēl 10 bildes no visām pusēm". Viena uzraksta kurpēm pa 10 eur "es ņemu par 5 ar visu sūtīšanu" un pieraksta pakomatu. Pārgriezu acis unneatbildu, pēc divām dienām vēstule "man kurpes nav atnākušas. :D :D :D es nesaprotu, tās dāmas troļļi vai kas. Es te pa retam pāris lietas salieku, nezinu, kā iztur tās kam pāris desmiti sludinājumu.

Un tajā pašā laikā protams pilns ar burvīgām, pieklājīgam meitenēm, ar kurām jauki kontaktēties, kuras ir gan jaukas pircējas, gan pārdevējas. Paldies. :) es nefokusejos uz slikto, bet tagad apnika, mby kāda izlasīs un sapratīs, lai gan šaubos.

53 Ответы

Man tikai viena izbesīja,kura regulāri ( un domåju,ka ne man vienai) izsūta sava skapja reklāmu,"tipa" ieskaties!!

Ā,bija arī viens puisis,kurš prasīja,vai kurpes derēs 41.izmēram,vīrišķīgai pēdai.. :D

> beatriska

Tā ir ikdiena,šie neciešamie un pārmēru stulbie jautājumi var novest jebkuru miera miku līdz histērijai.

Tā kā pilnīgi piekrītu tēmas autorei,lai kaut ko nopārdotu ir jābūt totāli stipriem nerviem.Es pilnīgi neciešu un vairs neatbildu uz vēstulēm,ja man liek mērīt bērna drēbei plecu platumu,roku garumu u.tt-vienkārši vairs neatbildu,jo neko tupāku nespēju iedomāties.

Selfiju taisīšana,kurpju bilde uz kājas,protams nekad un nemūžam.

Vakar bija viena meiča,kas lika pirms svārku izsūtīšanas nobildēt manu pasi vai ID karti,atteicos to darīt,paskaidroju paplašināti kāpēc,darījums notika un meitene šodien atrakstīja pateicību par perfektajiem svārkiem.Zināju,ka tā būs un jābūt.

Es tāpēc visus iespējamos mērus sludinājumā sarakstu,jo bieži uz apğērba ir viens izmērs,bet cm neatbilst..

Administrācijai vajadzētu padomāt par tādu opciju -  BLOĶĒT!

> Diāna Ropiņa

Man tikai viena izbesīja,kura regulāri ( un domåju,ka ne man vienai) izsūta sava skapja reklāmu,"tipa" ieskaties!!

Ā,bija arī viens puisis,kurš prasīja,vai kurpes derēs 41.izmēram,vīrišķīgai pēdai.. :D

O jā.

Исправлено 06.07.2016 20:49

Tad atcerējos vēl..tikai citā vietnē.Meitene gribēja pirkt somu no manis.Tad sākās,vai nevaru tur un tur aizvest,un tā soma pa 15..Saku,ka kaut ko jauc.Šī turpina,es ņemšu,brauc tur un tur..un tad turpina,a tā ir tā zaļā soma,es neatceros sludinājumu.. Un tad es sabesījos,un nobloķēju viņu! Un tad šī forumā sūdzējās,kāda es slikta :) Smieklīgākais,ka soma bija melna un cena pavisam cita :D

Es esmu vienīgā, kam ar slimiem un dīvainiem lūgumiem neuzbāžas? ... Es vairāk esmu satricināta par to, ka izlasa un neatbild, vai nenāk iekšā.. Noslēgts

Piekrītu, ka vajadzētu opciju- bloķēt. Taču nav problēmas izdzēt  savu profilu un no jauna sākt savu nodarbi. Man ir divas negatīvas atsauksmes  un abas "pieklājīgās" meitenes pazuda un izdzēsa savus profilus, un droši jau vien reģsitrējās  zem citiem segvārdiem. Tā ir liela un neatrisināma problēma.

> Snowfox

Es esmu vienīgā, kam ar slimiem un dīvainiem lūgumiem neuzbāžas? ... Es vairāk esmu satricināta par to, ka izlasa un neatbild, vai nenāk iekšā.. Noslēgts

Gribi es tev uzrakstīšu? :D

Diāna,man sen jau visi mēri visam ir pierakstīti.Ja uz birkas viens,uzrakstu,kādam atbilst,lai nav vilšanās,ka neder.Bet bērnu drēbes nekad nemēru.

Es vienkārši apbrīnoju meitenes,kuras ar sab.transportu vai auto triecas no viena Rīgas gala uz otru,lai tikai pievestu klāt palaikot

> Ieva

> Snowfox

Gribi es tev uzrakstīšu? :D

Speciāli nevajag ;-) 

11 - 20 с 53