dīvainītes - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

dīvainītes

Jā, jā, tēma bezjēdzīga, bet gribas pacepties, nervi netur atsevišķus eksemplārus. :D 

Viena prasa bezmaksas sūtīšanu precei pa 3 eur (turklāt nevis prasa, bet pilnīgi liek),  otra prasa mērus, lai arī tie ir aprakstā, trešā vai var pievest uz otru Rīgas galu, vēl kāda katru dienu ar maiņu uzbāžas, vēl kāda bez jebkāda ievada "atsūti man vēl 10 bildes no visām pusēm". Viena uzraksta kurpēm pa 10 eur "es ņemu par 5 ar visu sūtīšanu" un pieraksta pakomatu. Pārgriezu acis unneatbildu, pēc divām dienām vēstule "man kurpes nav atnākušas. :D :D :D es nesaprotu, tās dāmas troļļi vai kas. Es te pa retam pāris lietas salieku, nezinu, kā iztur tās kam pāris desmiti sludinājumu.

Un tajā pašā laikā protams pilns ar burvīgām, pieklājīgam meitenēm, ar kurām jauki kontaktēties, kuras ir gan jaukas pircējas, gan pārdevējas. Paldies. :) es nefokusejos uz slikto, bet tagad apnika, mby kāda izlasīs un sapratīs, lai gan šaubos.

53 Ответы

:D ah,es laimīgā, tā kā mans skapis tāds patukšš,tad neuzbāžas man tādi brīnumi! Pati prasu nomērīt,ja kas interesē un norādīts izm no xs-m :D un esmu arī piedāvājusi savu cenu kādai lietai,kas interesē, bet (pieskaitot sūtīšanu) cena liekas par lielu.un arī esmu dabūjusi super izdevīgi(pavisam nesen labu  ziemas kombi un zābakus bērnam).. pati esmu saņemusi tādas vēstules, bet neatceros,ka piedāvātā cena būtu adekvāta.vienreiz (baidoties no sliktas atsauksmes par aliexpress preci) uzdāvināju meitenei bikses :D jo mani tās kaitināja (nu tas,ka neder un izskatījās man slikti, bet meitene teica,ka der lieliski)... šis ir jautrs portāls, es teiktu nestresot, bet uztvert pozitīvi ;D var jau te ar reizēm forumā pasmieties

Labākais kas bijis ir- vai es nevaru atdot svārus (10-,) gribot uz 1.septembri uzvilkt :D likās mīļi no vienas puses, jo likās, ka meitenīte, bet nē, uz skatu profilā, visa 12.klase :D

man bija mantina pa 4 eiro, uzrakstija vai sutisana ieklauta?

Man ar nekādi brīnumi nav gadījušies. Pa laimi :D

Man laikam 89%  ir pozitīva pieredze. Es maksimāli visu, ko pati gribētu zināt, norādu sludinājumā. Otrs- uz mani ļoti nostrādā, "labdien", "sveiki" un citas sasveicināšanās frāzes.

Vienmēr atbildu operatīvi. Toties man, kad pirmā rakstu, reti kad kāda to dara laicīgi. Citreiz neatbildu vairs, jo nav aktuāli. Pec nedelas.

Vienīgais interesantais gadījums- meitene ludz rezervet kleitu. Tocno nems. Visu sarunajam. Ari liekas kados 23 atnak sms- varam to kleitu sarunat, ka perku pa tik un tik, ja jau esmu rezervejusu vinai.. Es saku- nee. Vinja man- nu tad lai tiek citai. Lieki piebilst, ka sarakste bija 50+ vestules. Un man jau intuicija prieksa teica- nav riktiga.

Kauleties var pieklajigi, es neesmu kategoriska, lai gan pati ta nedaru. Izskatu mainjas iespejaas.  Vispar daudz ko nosaka pirmais iespaids. Vai ir tas "Sveiki" ar lielo burtu, komatiem vai ari vestule sakas ar " var pa 5i?" ... Uz tam otrajam tikpat pieklajigi atbildu. Vai ari ne. :)

Bet vispar man nav te liela pieredze, jo tirgoju savas "resnaas " mantas, bet sajuta, ka apkart vienas skalu vaveres tik. Reali nav ar ko mainities.

Jā,jā ir šeit dīvainas meitenes.

Man bēsī,kad raksta vēstules bez "Labdien;paldies;varētu lūdzu",kad raksta 1000 vēstules ar dīvainiem vai bezjēdzīgiem jautājumiem,vai prasa maiņu (par kuru neesmu ieinteresēta),kad prasa par preces rezervāciju un pēc tām viņem nekas nav vajadzīgs,vai pazūd,kad prasa pievest tur un tur,viņiem izdevīgāka laika,kad ignorē faktu (par kuru es vienmēr rakstu) ka man ir mazs bērns un nevaru izbraukt vajadzīga viņiem laikā.Visvairāk bēsī,kad sarunājam par tikšanam (mēģinu kaut-kā iet prētīm pircēja vajadzībam),bet kad jau esmu ceļā vairs nekas nav vajadzīgs un cilvēks pārdomāja (SUPER!!!).Un pēc tam prasa,lai atsūtu savu konta numuru.Ka tomēr ņems un pazūd.Stulbums!Par sūtīšanu- ir vispār anekdote.

Nevaru saprast ar ko vispār dauzdie doma.

Ja ievietoju sludinājumu ar jaunu kleitu vai biksēm, kurā rakstu, ka nopirku internetā un par mazu, tādēļ pārdodu, tad man pajautā vairākas personas pēc kārtas - lai atsūtu foto kā uz auguma izskatās. Es atvainojos, bet ja es varētu tās drēbes uzvilkt - es taču viņas nepārdotu:D

> beatriska

Diāna,man sen jau visi mēri visam ir pierakstīti.Ja uz birkas viens,uzrakstu,kādam atbilst,lai nav vilšanās,ka neder.Bet bērnu drēbes nekad nemēru.

Es vienkārši apbrīnoju meitenes,kuras ar sab.transportu vai auto triecas no viena Rīgas gala uz otru,lai tikai pievestu klāt palaikot

Nu ja preces cena ir pietiekoši liela un brauciens pa ceļam, tad labāk, lai pamēra, nevis saņem pastā jūtas neapmierināta un sākas tracis par naudas atgriezšanu. ;) Protams, maiciņai pa 1 eiro nekas atatmaksājas, arī sūtīt pa pastu nē. :)

> green_rose

Ja ievietoju sludinājumu ar jaunu kleitu vai biksēm, kurā rakstu, ka nopirku internetā un par mazu, tādēļ pārdodu, tad man pajautā vairākas personas pēc kārtas - lai atsūtu foto kā uz auguma izskatās. Es atvainojos, bet ja es varētu tās drēbes uzvilkt - es taču viņas nepārdotu:D

:D :) 

Man bija viena pircēja, ar kuru nekādi nevarējām vienoties, kur un kad varam tikties. No sērijas, būšu Rīgā, zvanīšu. Varētu padomāt, ka visi rīdzinieki tusē pa Origo, un nav ne darbu, ne savas dzīves. Atteicu, ka tas nederēs, jo man saplīsis telefons. Beigās tā arī neizdevās vienoties un mani pasūtīja d... un nosauca par bomzeni, kas nevar nopirkt jaunu telefonu :D 

Tad bija viena, kas gribēja pirkt zābakus, sarunājām 6dien tikties, no rīta centrā. Agri modos, gatava triekties uz centru, tomēr intuīcija nostrādāja. Aizsūtīju sms- tad tiekamies? Klusums. Labi, ka nekur neaizbraucu, skuķene atbildēja pēc 3 stundām: es jau vakar nopirku! Ibiorio, tad gan biju nikna. Pabrīdināt laikus nevarēja?! 

21 - 30 с 53