dīvainītes - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

dīvainītes

Jā, jā, tēma bezjēdzīga, bet gribas pacepties, nervi netur atsevišķus eksemplārus. :D 

Viena prasa bezmaksas sūtīšanu precei pa 3 eur (turklāt nevis prasa, bet pilnīgi liek),  otra prasa mērus, lai arī tie ir aprakstā, trešā vai var pievest uz otru Rīgas galu, vēl kāda katru dienu ar maiņu uzbāžas, vēl kāda bez jebkāda ievada "atsūti man vēl 10 bildes no visām pusēm". Viena uzraksta kurpēm pa 10 eur "es ņemu par 5 ar visu sūtīšanu" un pieraksta pakomatu. Pārgriezu acis unneatbildu, pēc divām dienām vēstule "man kurpes nav atnākušas. :D :D :D es nesaprotu, tās dāmas troļļi vai kas. Es te pa retam pāris lietas salieku, nezinu, kā iztur tās kam pāris desmiti sludinājumu.

Un tajā pašā laikā protams pilns ar burvīgām, pieklājīgam meitenēm, ar kurām jauki kontaktēties, kuras ir gan jaukas pircējas, gan pārdevējas. Paldies. :) es nefokusejos uz slikto, bet tagad apnika, mby kāda izlasīs un sapratīs, lai gan šaubos.

53 Ответы

Varbūt tas tādēļ, ka Jums ir norādīts, ka cena runājama, Jums raksta -  Jums nepieņemamas cenas. Es tādēļ vienmēr norādu cenu, kādu vēlētos saņemt, bet arī tā nav akmenī kalta, it īpaši, ja tas attiecas uz regulārajām godīgajām pircējām :)

Par dīvainītēm, jā, piekrītu. Ir atsevišķi eksemplāri, kas piedāvā maiņu regulāri. Es pat dažreiz atbalstu maiņu, taču pats interesentākais sākas tur, ka, brīdī, kad izvēlos preci, tā kļūst par draudzeņu, sievasmāšu, u.c. indivīdu preci. Tas reāli kaitina. Laikam iedomājušies, ka tiks no sū...vaļā. Kāpēc, common, man būtu jādod 1 x vilkta kleita pret to, kas reāli nav vajadzīgs un nesaista. Kāpēc vispār cilvēki dažreiz nesaprot, ka otrs nevēlas mainīties tikai mainīšanās dēļ? Un kad tu pārdomā ( gadās), tad apvainojas, it kā tu būtu puspasauli parādā. Nu sacepos! Šodien vnk tāds gadījums sanāca, ka es paliku vainīga pie tā, ka man tika piedāvāta maiņa...

Vēl reāli riebjas, kad prasa nobildēt no visiem rakursiem, aizsūti bildes, bet otrā galā neuzskata par vajadzību pat atbildēt. Un kad prece tiek pārdota citiem, tad pēkšņi atdzīvojas, kāpēc tā blā blā blā....Elementāra pieklājība!

Dažreiz šķiet, ka te liela daļa salasījušās mazgadīgas meitenes - skolnieces, studentes, kas domā, ka tiks vaļā no visādām lupatām, kas lielai daļai sieviešu nu vispār nepiesaista. It īpaši tas tiek realizēts ar bartera starpniecību!

Paldies visām tām jaukajām un godīgajām pārdevējām, ar kurām esmu sadarbojusies un noteikti sadarbošos vēl...tas nav par Jums! Nokautrējies

Bet tev jau lietam ir uzrakstits "cena runajama". Tas manuprat tada gadijuma ir normali,ja raksta savu cenu. 

Man vairak tracina varianti,ka uzradi,ka izmers ir STABILS vai rezerve un nekad neko nenem..

Man šobrid bieži  satiekas pirceji, kuri pajauta kontas numuru un pazud. Viss it ka ir sarunats. Gaidu naudu un kur sutit, citas pircejas atteicu tapec ka prece ir it ka nopirkta. Bet neko nesagaidu, ka ari atbildi vajag prece vai vairs ne, es ari nevaru sagaidit. Izlasa un kluse. Var vispar nenakt prifila, bet ta ir nedaudz cita lieta var kaut kas gadaties. Vai vel  pirceji raksta " velos iegadaties" ari pec tam pazud un neatbild.Nesaprotu kapec nepadoma pirms vai vajag prece un kapec ne pabridinat ka vairs neinterese.  :)   

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

Bet tev jau lietam ir uzrakstits "cena runajama". Tas manuprat tada gadijuma ir normali,ja raksta savu cenu. 

Man vairak tracina varianti,ka uzradi,ka izmers ir STABILS vai rezerve un nekad neko nenem..

Tu man? Jā, cena runājama, bet veselais saprāts jāieslēdz vai vismaz pieklājīgi jāpajautā vēlama cena, nevis kā manis aprakstitajos gadījumos.

Pirmais,ko es iedomājos no saviem gadījumiem:

- 2 eur precei prasa,lai apmaksāju sūtīšanu.Protams,kad tiek uzdots jautājums,kādēļ man būtu vēl jāpiemaksā,lai viņa preci paņemtu,atbild ar apvainojumiem.

-piedāvā maiņu,apskatos profilu,piekrītu,izvēlos preces.Kad preces ir izvēlētas,atbild,ka tās mantas nemainīs,lai izvēlos kaut ko citu. :D Kad prasīju,kādēļ tā? Atbilde pavisam vienkārša-par tām es gribu naudu,vari tās nopirkt. :D Labiiiiiii,bet ko tad piedāvā maiņu,ja nemaz negribi maiņu,bet nopelnīt? :D 

Sviests. :)

> Janeta

- 2 eur precei prasa,lai apmaksāju sūtīšanu.Protams,kad tiek uzdots jautājums,kādēļ man būtu vēl jāpiemaksā,lai viņa preci paņemtu,atbild ar apvainojumiem.

-piedāvā maiņu,apskatos profilu,piekrītu,izvēlos preces.Kad preces ir izvēlētas,atbild,ka tās mantas nemainīs,lai izvēlos kaut ko citu. :D Kad prasīju,kādēļ tā? Atbilde pavisam vienkārša-par tām es gribu naudu,vari tās nopirkt. :D Labiiiiiii,bet ko tad piedāvā maiņu,ja nemaz negribi maiņu,bet nopelnīt? :D 

Par maiņu jā, tas tā tracina! Piedāvā maiņu, izvēlas arī ne to lētāko drēbi un kad pretī jautā līdzvērīgu manā skatījumā, tad atcērt, ka tā nav personīgā vai ka nemaina. Un galvenais, tieši to arī nemaina!

Par maiņu runājot, man ir pāris lietotājas, kas regulāri raksta. Saku, ka nekas no iepriekšējās reizes nav mainījies un nevilkšu drēbes krāsās, kas man nepiestāv vai izmēros, kas neder, bet pretī saņemu "bet lūūūdzu, negribi samainīties" :D

Par pircējām, vairs neņemu galvā tās, kurām viss jānomēra, jāsafočē, jārezervē vai saņemts konta nr un nesūta naudu. Man dzīvē ir labākas lietas, par ko uztraukties :p

> Janeta

Man 1.50eiro precei nav kauna paprasit,lai apmaksaju sutisanu......

Vēl, ja meitene sīki un smalki izjautā, kā notiek sūtīšana un apmaksa un kādas ir saņemšanas iespējas un cenas, lielkoties, jo nekad nav sūtījusi, 90% gadījumu arī nepasūtīs.

Jā, un ,ja raksta, ka naudiņa par preci ieskaitīta kontā, bet tur vēl nākamā dienā tukšs, tad ko tas nozīmē..........Vēsais

31 - 40 с 53