dīvainītes - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

dīvainītes

Jā, jā, tēma bezjēdzīga, bet gribas pacepties, nervi netur atsevišķus eksemplārus. :D 

Viena prasa bezmaksas sūtīšanu precei pa 3 eur (turklāt nevis prasa, bet pilnīgi liek),  otra prasa mērus, lai arī tie ir aprakstā, trešā vai var pievest uz otru Rīgas galu, vēl kāda katru dienu ar maiņu uzbāžas, vēl kāda bez jebkāda ievada "atsūti man vēl 10 bildes no visām pusēm". Viena uzraksta kurpēm pa 10 eur "es ņemu par 5 ar visu sūtīšanu" un pieraksta pakomatu. Pārgriezu acis unneatbildu, pēc divām dienām vēstule "man kurpes nav atnākušas. :D :D :D es nesaprotu, tās dāmas troļļi vai kas. Es te pa retam pāris lietas salieku, nezinu, kā iztur tās kam pāris desmiti sludinājumu.

Un tajā pašā laikā protams pilns ar burvīgām, pieklājīgam meitenēm, ar kurām jauki kontaktēties, kuras ir gan jaukas pircējas, gan pārdevējas. Paldies. :) es nefokusejos uz slikto, bet tagad apnika, mby kāda izlasīs un sapratīs, lai gan šaubos.

53 Ответы

Исправлено 08.07.2016 09:07

Visādi dīvaini gadījumi bijuši, daži, kas nāk pirmie prātā:

1. Pērku bikses, sarunājam tikšanos. Meitene piekodina, lai iepriekšējā dienā atgādinot par tikšanos. Tā arī daru, uzrakstu vēstulīti ar atgādinājumu. Tikšanās dienas rītā saņemu niknu vēstuli, kādēļ neesot uz telefonu sūtījusi atgādinājumu, bet šeit rakstījusi. Bikšu neesot līdzi. Vārdsakot es biju vainīga, ka viņa aizmirsusi. Laiki piebilst, ka pārgāja vēlme kaut ko pirkt no viņas.

2. Bija pircēja, kas 3 reizes pēdējā brīdī pārcēla tikšanos. Viena no tām bija, kad jau biju ceļā uz satikšanās vietu. Beigās vairs nereaģēju uz viņas vēstulēm.

3. Jā,un te jau minēja, ka nerīdzenieces uzskata, ka visi rīdzinieki tusē ap Origo un var tikties tur jebkurā diennakts laikā.

Исправлено 08.07.2016 13:51

Un meitenes,  lūdzu, sagatavojiet  precīzu naudu pirms tikšanās. ... Man nav laika skriet ar jums pa Origo  vai cita vieta meklēt bankomātu lai jūs noņem naudiņu,  un man nav jādomā ka jums noņemt 12 eiro no 14 eiro  kartiņā.  Kā arī man nav  ko izdod no 50  eiro lai jūs samaksa par preci 8 eiro. Liekas, ka summas nav zināmas iepriekš lai vienkārši  sagatavot un apmaksāt...Dīvaini.

Par Origo runāt,  arī man nerīdzinieces teica, ka kad viņi būs Origo tad man uzraksta ziņu vai uzzvana. Ok,  bet tad būs jāgaida man. Vai nu jāpabrīdināt man ap 40 min pirms  . Nedzīvoju Origo. 

Bija arī dīvaini,  kad pircejs pati pajautā tel numuru lai pabrīdināt ja kas. Viss bija sarunāts.  Bet,  es viņu nesagaidīju. Gaidīju ilgi jo domāju ka cilvēks brauc un vienkārši nokavē.  Bet nekas. Pargaidīju pilnībā ap 35 min, es atnācu 10 min agrāk nekā bija sarunāts.  Uz trešo sms viņa atbilda ka bērnam ir dzimšana diena un viņa nevar tikties...

Jā, man arī visvairāk besij , ka pajautā atsūtīt bildes un pēc tam, kad tu speciāli nofotogrāfē un aizsūti, tur otrā galā uzmet ignore 

Mīļās pārdevējas! Pēc daudzu meiteņu tekstiem izklausās,ka Jūs izdarat milzīgu pakalpojumu pircējai pārdodot savu preci. Kas tad ir ideāla pircēja? Tāda kura nejautājot mērus uzreiz pārskaita naudu un klusi ,pacietīgi gaida savu precīti? Nedod Dievs, pajautāt vairākus mērus, un vēl dažus interesējošos jautājumus un pēc tam padomāt vai to preci vispār vajag, jo tad pircēja uzreiz dīvaina. Jo redzat, pārdevējs taču speciāli mērījis mērus, tērējis savu laiku , bet pircēja uzreiz neatbild jo grib padomāt. Kādreiz šeit iepirkos regulāri,vienmēr esmu uzreiz pārskaitījusi naudu, nekad neēsmu kaulējusies, vai rezervējusi. Bet jā!!! Es vienmēr prasīšu mērus, kvalitāti un visu pārējo, tikai daudzas pārdevējas neuzskata par vajadzību atbildēt uz manu jautājumu, jo redz viņām nav laika speciāli priekš manis mērīt  , un droši vien viņu acīs es liekos dīvaina.

haha man ari visādi gadiijumi ir bijuši, bet neņemu galvā :D   Bieži ir bijis, ka stāvu, gaidu, bet neviens taa ari neatnaak, uz sms neatbild. Tad vēl ir bijis, ka viss jau sarunāts, bet te pēkšņi, kad esmu jau ceļā raksta:  Es ŅEmšu Pa 3,00 vai tur 2,50 - pilniigi, ko?? ja grib atlaides; tad jaavaicaa par to uzreiz; turklaat man profila aprakstaa rakstits; ka parasti atlaidi dodu saakot no otraas preces (no zolituudes biju gatava braukt lidz alfai, nu tiiri taa iemesla deelj, ka man vel nebija neviena atsauksme un pirceejiem taas biezi vien daudz ko izsaka, taadelj lai leenaam kaut kas saaktu iet uz prieksu es pieteicos aizbraukt meitenei izdevigaa vietaa)  - protams, atteicu, jo visu preču kopsumma jau taa bija  zema, t.i. 5 eiro - veikalaa peerkot sanaaktu  3x daargaak, reaali tie 5  eiro man butu aizgajusi par braukšanu, tur jau vairs nav ko kauleeties, manupraat. :)   Tad ir taas mistiskās rezervētājas, iedod numurus; saka 100% ņemšu, pec tam neatbild ne te, ne sms, nu neko paardou citai, tikai ceru, ka pec tam nebirs suudzibas manaa virzienaa, ka es redziet, biju rezerveejusi viņai un kaadeelj paardegu :D

paardegu   paardevu :)

Un veel, nepatiik, ka neizlasa profilaa ierakstiito, piem., to ka es NEsūtu, ka tiekos tikai Rīgā - pat pie katra sludinaajua, šķiet, ir rakstits-apmaksas veids: skaidrā naudā, bet nee, uzdod jautaajumus; prasa foto papildus; izmeerit visu un beigās kaa vienmeer no taa visa nekaadas jeegas, jo cilveeks nav apskatiijies to, ka tiekos tikai dziivee

Ir, ir tādas indivīdes! :D

> viktorija

Mīļās pārdevējas! Pēc daudzu meiteņu tekstiem izklausās,ka Jūs izdarat milzīgu pakalpojumu pircējai pārdodot savu preci. Kas tad ir ideāla pircēja? Tāda kura nejautājot mērus uzreiz pārskaita naudu un klusi ,pacietīgi gaida savu precīti? Nedod Dievs, pajautāt vairākus mērus, un vēl dažus interesējošos jautājumus un pēc tam padomāt vai to preci vispār vajag, jo tad pircēja uzreiz dīvaina. Jo redzat, pārdevējs taču speciāli mērījis mērus, tērējis savu laiku , bet pircēja uzreiz neatbild jo grib padomāt. Kādreiz šeit iepirkos regulāri,vienmēr esmu uzreiz pārskaitījusi naudu, nekad neēsmu kaulējusies, vai rezervējusi. Bet jā!!! Es vienmēr prasīšu mērus, kvalitāti un visu pārējo, tikai daudzas pārdevējas neuzskata par vajadzību atbildēt uz manu jautājumu, jo redz viņām nav laika speciāli priekš manis mērīt  , un droši vien viņu acīs es liekos dīvaina.

Te nav pārdēvēju-pircēju nolikšanas diskusija, runa iet par atsevišķiem eksemplāriem. Jautāji, kādas pircējas ir "labas"? Pieklājīgas!! Es arī esmu pircēja, bet iesaku sarunu ar sveiki, labdien un visu pārējo. Vai arī tev šeit pieminētie gadījumi liekas normāli? Nu tad skaidrs.

Man bija sarunāta tikšanās pie Zinātņu Akadēmijas.  Centrā darīšanas savas biju izdarījusi, speciāl gaidīju līdz norunātajam laikam vairāk kā 2h, jo nolēmu, ka topiņa cena nav tik liela, lai stundu tērētu ceļā uz mājām un atpakaļ, tad sanāktu, ka par topiņu papliek pāri vien kādi 0.70 centi. Labi, tāpat pariņķoju pa veikaliem. Pienāca tikšanās laiks stāvu, gaidu, sāka līt, palika vēsi. Ok 10 min gaidu nav.  Domāju, laikam pamazām veidojas sastrēgumi varbūt nedaudz kavējas. Kāpēc, tad neuzraksta... labi paiet 20 min, es aizsūtu sms. Pretī saņemu sms, ka gar Akadēmiju vairāk nebraukšot, pēc stundas apm būšot centrā. Forši gaidīju, gaidīju, beigās samirku, nosalu. Varētu padomāt, ka laicīgi nevar uzrakstīt, ka negrasās braukt uz tikšanos. 

41 - 50 с 53