dīvainītes - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

dīvainītes

Jā, jā, tēma bezjēdzīga, bet gribas pacepties, nervi netur atsevišķus eksemplārus. :D 

Viena prasa bezmaksas sūtīšanu precei pa 3 eur (turklāt nevis prasa, bet pilnīgi liek),  otra prasa mērus, lai arī tie ir aprakstā, trešā vai var pievest uz otru Rīgas galu, vēl kāda katru dienu ar maiņu uzbāžas, vēl kāda bez jebkāda ievada "atsūti man vēl 10 bildes no visām pusēm". Viena uzraksta kurpēm pa 10 eur "es ņemu par 5 ar visu sūtīšanu" un pieraksta pakomatu. Pārgriezu acis unneatbildu, pēc divām dienām vēstule "man kurpes nav atnākušas. :D :D :D es nesaprotu, tās dāmas troļļi vai kas. Es te pa retam pāris lietas salieku, nezinu, kā iztur tās kam pāris desmiti sludinājumu.

Un tajā pašā laikā protams pilns ar burvīgām, pieklājīgam meitenēm, ar kurām jauki kontaktēties, kuras ir gan jaukas pircējas, gan pārdevējas. Paldies. :) es nefokusejos uz slikto, bet tagad apnika, mby kāda izlasīs un sapratīs, lai gan šaubos.

53 Ответы

Par meriem runajot es pati piedavaju visiem merus:) un  teicu  lai droši jauta visus merus un visus citus  jautajumus par preci. Cilvekam jabut drošam par pirkumu   lai viss der un patik. Un es nesaprotu, ka bez meriem un bez pielaikošanas un pat bez apskatišana kas maisa perk.  Es pati  piedavaju pielaikot un apskatit , gribu lai viss patiktu un butu labi, nav zinams varbut dzīve neiepatikas vai nederes.Nav nekas slikts bet interesanti.
Pati bieži nevaru merus sagaidit, lietas iepatikas bet atbildes nav..vai pec menesi kad vairs nevajag... :) 

Šī ir laba tēma:))

Ik pa laikam saskaroties ar kaut ko līdzīgu, esmu nodomājusi, vai man vienīgai tādi kadri vai pārējiem arī. Izrādās ir pat trakāki gadījumi kā man.

Man visvairāk sanācis saskarties ar šiem gadījumiem:

kad prece, kas maksā simbolisku naudu, vēl ir par savu naudu jāsūta:)

neadekvātas pircējas, kas vēlas kaut ko iegādāties, gatavas tikties, bet kad pienāk tikšanās laiks, tad pat neatceras, ka tikšanās sarunāta;

kad skaidri un gaiši profilā ir uzrakstīts, kur varam tikties, bet tāpat sūta savu vietu un  laiku, kad varam tikties centrā (tur praktiski neesmu).

No visa šī esmu izdarījusi secinājumus, un:

pirmajām skaidri un gaiši atbildu, ka tad, ja es ar labdarību nodarbotos, tad diez vai tērētu laiku, lai šeit ievietotu foto;

otrās-jau no rīta aizsūtu sms, vai būs uz tikšanos. Tas parasti nostrādā un izdodas savu laiku ietaupīt.

trešajām aizsūtu savus nosacījums pretim, kur un kad varu tikties.
Secinājums no tā visa: kas gribēs, tas atradīs kompromisu ar pārdevēju un vienosies par abpusēji izdevīgiem nosacījumiem. Kas nē, tas vienkārši nav mans pircējs:))

Man ļoti bieži prasa rekvizītus, lai atsūtitu naudu par omnivu (tam lietam,ko atdodu) un pazūd.

51 - 53 с 53

Последнее на форуме
Ķengursoma!!!
Katerina Bunakova 53 минуты назад
Meklēju apavus
Aloy 1 час назад
Jauni suņu iemaukti
pūka сегодня, 19:50
Manekens
IJA777 сегодня, 15:49