Vai tādas mantas pārdod ir normāli? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Vai tādas mantas pārdod ir normāli?

Mana pirmā slikta pieredze atverskapī. Apraksts ar fotogrāfijām blogā: http://www.atverskapi.lv/lv/blogi/blogs.html?id=909

7 Ответы

oi, viņai 11 sliktaas atsauksmes - vispaar, ja ne atsauksmes ir raaditaajs, tad; manupraat, pec kopeejaa skapja satura, fotograafijaam var noteikt vai iegraabsies vai nee, ieskatijos vinas profilaa un tur liela dalja dreebju taadas noņurciitas, kaa no  humpalaam - tas daudz ko izsaka :) :)  vispār nevar taa uz dullo uzticeeties, labaak tikties dziivee, apskatiities, izlemt, piemeerit, jo citaadi nekaadu garantiju nav.

ir te veel viena par kuru es briinos,daudz sliktu atsauksmju,dreebes parasti pa kapeikaam,bet plekjainas,novalkaatas,bet ir veel,,kas peerk...

> rolipoli

ir te veel viena par kuru es briinos,daudz sliktu atsauksmju,dreebes parasti pa kapeikaam,bet plekjainas,novalkaatas,bet ir veel,,kas peerk...

Niks viņai gadījumaa nesaakas ar ,,K"? Bērnu drēbes?

Nevar apskatít. Es vnm apskatos atsauksmes, it ípaši negatívás. Var uzreiz saprast, kas lácítim véderá - atriebíbas atsauksmes, pamatotas/nepamatotas. Un ja ir vairák par 5, nemaz nav vélmes sadarboties :(

kur ir tas blogs?

Исправлено 08.07.2016 20:53

Blogs visticamak bija neatbilstošs un škiet ir izdzēsts... tās nebija bērnu drēbes. Palasot atsauksmes, ja gribetu no viņas kko pirkt,tad drīzāk apskatītu uz vietas vai labāk neņemtu, ja nav iespejams apskatit (kā man tas ir gadijumā, ko škiet domā Iveta K. - no tās pārdevejas gribētu, bet labāk neriskēju sūtīt, jo pat labās atsauksmes nav īpaši glaimojosas). 

Smieklīgi,ka drebēm vieta tikai atkritumos, bet pardevējas profilā kareiz teksts,ka metamās drēbes izmestas...nu laikam so to izlaidusi gan :D man arī ir mīļa pidžama ar 2 cauruminiem un savēlusamies kunkuļiem, nu nepārdotu tādu nevienam tik tapec,ka man liekas vēl lietojama.ir arī šortiņi,ko reāli žēl izmest, bet par maziem, bet pārdot būtu kauns, jo pāris neizmazgājami mikropleķīši...

Исправлено 09.07.2016 23:08

Nu tas taču atkal tikai apstiprina to,ka katram savu kritēriji.  Kādam labs,citām metams.

Bet nu krekliņu ar dzeltenām padusēm... fui.

1 - 7 с 7