Svešinieku skapji vai veikals? :) - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Svešinieku skapji vai veikals? :)

Tik daudz negatīvu atsauksmju un notikumu par dažādām krāpšanām, netīrām paciņām, ka bail šeit ko pirkt. :)

Vai Jums visas negācijas liek stūrēt uz veikaliem vai vienalga uzticaties? :)

Man drīzumā jādodas uz kāzām. Domāju varbūt kleitiņu pirkt šeit. Bet laikam pareizi vien darīju, ka devos uz veikalu, jo kleitu nopirku tikai pa 6 eiro, nu nebija jau tāds mērķis tik lēti nopirkt, bet ja lielas atlaides un mugurā labi izskatās, kāpēc gan ne. :D :) 

Vismaz nervi dzīvi nebaidos vai paciņa atnāks, izmērs derēs, krāsa piestāvēs. :) 

17 Ответы

Ja gribas kautko konkrētu, vieglāk izskatīt sludinājumus, nekā skraidīt pa visiem t/c. Bet arī, es skatos uz cenu, tās drēbes, kas ir veikala cenās negribu, jo nu.. tās pašas humpalas te vien ir.

Man jau liekas ka nav tik traki. Bet ja nepieciešams, kas konkrēts un steidzami, tad gan labāk iet uz veikalu. Pašai arī ir sanācis "'jauno sūtijumu"" izmest ārā vai adot labdarībā, tāpēc neiepērkos pa lielām naudas summām.

Te nu domas dalās! :D
No vienas puses, dažkārt staigājot pa veikaliem liekas, ka nekā nav, vai arī nevari atrast to, ko gribās/vajag, līdz ar to atverskapi.lv vai citās vietnēs var atrast daudz dažādas lietas un arī par draudzīgākām cenām.
Bet no otras puses, ja runā par neuzticēšanos vai sliktām precēm, tad arī veikals negribīgi piesaista ar savām atlaidēm un parauj uz tādu kā šopinga impulsu kā rezultātā tu sapērc kaudzi lietu, kuras, pēc tam pārmērot mājās, secini, ka nav ar ko sakombinēt, vai izmērs tomēr neder, vai atklāj kādus caurumus vai plīsumus, kurus steigā nepamanīji uzlaikošanas kabīnē utt. Līdz ar to beigu beigās kāda daļa jauniegādāto drēbju pēc ilgas stāvēšanas skapī tiek atdotas tuviniekiem, vai nonāk tepat atverskapi.lv. :)
Tāpēc, manuprāt, abos var gūt gan lieliskas preces, gan vilties. Galvenais ir meklēt.

man līdz šim gan ir tikai pozitīvas atsauksmes.laikam esmu veiksminiece.:)

> Ieva

Ja gribas kautko konkrētu, vieglāk izskatīt sludinājumus, nekā skraidīt pa visiem t/c. Bet arī, es skatos uz cenu, tās drēbes, kas ir veikala cenās negribu, jo nu.. tās pašas humpalas te vien ir.

Nu vienreiz man bija problēma, kad ziemas laikā vajadzēja kurpes, tad diezgan daudz t/c izskraidīju , vai nu nav kurpju, jo nav sezona, vai dārgas, nepirkšu jau kurpes pa 100 eiro, ja īpaši nemaz nevalkāju tādus apavus. Tad biju nikna un nogurusi.  Bet kleitu tagad pilns un lētajos veikalos cenas normālas. :)

Pērku gan, gan.

Vispirms apskatu pieejamo te, vai ir atrodams, kaut kas no man vajadzīgā, bet pirms pērku noteikti dzīvē apskatu vai citādi (ja caur pakomātiem) noskaidroju visu nepieciešamo. Vienkārši,  jābūt uzmanīgai. :)
Ja neatrodu šeit, dodos uz veikalu - arī tur savs labums, var laikot cik ilgi un daudz gribās un, ja vēl atlaides, tad vispār super! :)

Ja es pērku šeit, tad tikai no meitenēm, kuras var tikties klātienē Rīgā. :)

Ļoti dalíti. Pársvará 50/50. Ko nopérku veikalá, ko śeit - dažas reizes uzvelku vai vispár neuzvelku un andeléju nost. 70% pérku jaunu veikalos, internetveikalos, 10% andelés, 20% mainoties.

Исправлено 21.08.2016 18:25

No apģērba esmu pirkusi legingus mammai, kur teica, ka ir M izmērs, satiekoties sapratu, ka noteikti būs par mazu un paņēmu sev.  Domāju. ai, labi gan jau kkad noderēs , jo cena bija 2 eiro un kkā neērti arī neņemt. Daļēji labs darījums, jo pati vilku pa māju, bija ērti, bet mammai jau vajadzēja. 

Nopirku rotu tā gan smuka, tikai nesanāk tik bieži uzlikt, betr ir smuka un ap 2 eiro tikai. :) 

Somu pirku pa lēto, bildē grūti bija redzēt, ka rokturiet iet nost mākslīgā āda. Satiekoties paņēmu, jo arī cena maza un pārāk uzkrītoši pa gabalu defektu redzēt nevar. Bet mīnuss bija tas,ka tajā laikā staigāju ar pelnu mētelīti un uzliekot somiņu tur viss berzējās nost un smērējās mētelis.  Līdz ar to vairāk somu nelietoju. :(

Neveiksmīgākais pirkums bija mētelis, kas bija atzīmēts, ka ir jauns, bet tika atsūtīts lietots un neatbilda izmērs. Beigās meitene neatgrieza naudu un sanāca tāds kā kašķis, biju vīlusies. Tiesa man mēteli atpirka, tā kā  gandrīz visu iztērēto dabūju atpakaļ.

Beigās kkā es priekšroku dodu veikalam, aizeju, atrodu pieņemamu cenu, uzmēru, ņemu. :)  

Skapī esmu nolēmusi pirkt tikai klātienē, lai var piemērīt. :) 

Pārsvarā pērku uz vietas veikalos vai ārzemēs iepērkos. Internetveikalus neesmu apguvusi un domāju, ka nemaz neiepirkšos tādā veidā. Ja veikalu piedāvājumā nav tā ko meklēju, tad ieskatos atverskapī un andelēmandelē - jo šeit ir liela dažādība - nebūs tikai sezonas prece pēc jaunākās modes. 

1 - 10 с 17