Svešinieku skapji vai veikals? :) - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Svešinieku skapji vai veikals? :)

Tik daudz negatīvu atsauksmju un notikumu par dažādām krāpšanām, netīrām paciņām, ka bail šeit ko pirkt. :)

Vai Jums visas negācijas liek stūrēt uz veikaliem vai vienalga uzticaties? :)

Man drīzumā jādodas uz kāzām. Domāju varbūt kleitiņu pirkt šeit. Bet laikam pareizi vien darīju, ka devos uz veikalu, jo kleitu nopirku tikai pa 6 eiro, nu nebija jau tāds mērķis tik lēti nopirkt, bet ja lielas atlaides un mugurā labi izskatās, kāpēc gan ne. :D :) 

Vismaz nervi dzīvi nebaidos vai paciņa atnāks, izmērs derēs, krāsa piestāvēs. :) 

17 Ответы

Man, laikam, sanāk 50-55% AS, 40% internetveikali, 5-10% parastie veikali.

70% pirkumi AS ir veiksmīgi, 25% neatbilst norādītais izmērs, 5% ārā metams/pilnīgi savādāks kā bildē.

Kopumā lielākā daļa garderobes jau ir izveidota un pērku tikai to, kas sirsniņā iekrīt, bet meklēju to, ko nekur neizdodas atrast, kas manā gadījumā ir apavi.

Perku parasti  veikalos ,  jo  hm un lidziga sada veida kvalitate nepatik,   kad  drebi vairs vilkt nevelos pardodu seit.

Daudzam pardevejam gan seit izliktas  pagaisa gadsimta preces vai humpalu, brinos ka vispar sadu kads ari perk.

Seit ir pirkts tikai dazas reizes, preci apskatot vai piemerot klatiene.

Man  šeit nekas slikts nav gadījies. Ir bijis, ka neder, bet tāds risks jāņem vērā, īpaši apavus pērkot. Lielākoties gadījušās laipnas meitenes un laba prece. Tiesa, neko dārgu šeit neesmu pirkusi.Kas attiecas uz pagājušā gadsimta preci un humpalām, tā ir gaumes lieta un katram pašam ir acis pierē. Manuprāt, miljonāru draudzenes te neiepērkas un arī netirgojas. Smaidīgs

Man  šeit nekas slikts nav gadījies. Ir bijis, ka neder, bet tāds risks jāņem vērā, īpaši apavus pērkot. Lielākoties gadījušās laipnas meitenes un laba prece. Tiesa, neko dārgu šeit neesmu pirkusi.Kas attiecas uz pagājušā gadsimta preci un humpalām, tā ir gaumes lieta un katram pašam ir acis pierē. Manuprāt, miljonāru draudzenes te neiepērkas un arī netirgojas. Smaidīgs

euuva, ko slikti izsakies par portālu un meitenēm, ja pašai ir stipri novalkātas mantas skapī?  Ko nīdi, ej uz veikalu un pērc visu pēc kārtas, ja kaut kas te nepatīk! Kliedzošs

Svešinieku skapji un veikals. Izvēlos abus! Te var atrast pērles, kuras veikalos nenopirksi, un par lētāku cenu! Protams, ir lietas ko pērku tikai veikalā- bet kamēr šādi saiti pastāvēs vienmēr būs iespēja iegādāties ko foršu un varbūtība uz ielas satikt tādā pašā drēbītē būs mazāka kā iepērkoties tirgū vai vietējā t/c 

11 - 17 с 17