nejaukās :( - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

nejaukās :(

Sveikas!!

Pēc bērniņa dzimšanas..paradījušas strijas.. kaut arī visu grūtniecības laiku lietoju pretstriju eļļiņu../ 

Padalieties pieredze kaa Jums gajis ar "nejaukajaam" strijaam?? KO lietojat, lai tas "vismaz" mazinatu...jo kaa jau zinams pavisam no tam var tik vaļaa tikai ar ķirurģisku iejaukšanos...Raudulīgais

25.10.2013 16:59

Zinu ka man ieteica maset ar rokam vai dusa ar svamiti, lai asinsriti uzlabotu, bet japaiet laikam lai vinas butu balakas, man ta pa lielo vairs neredz!

25.10.2013 17:22

Jā, galvenais esot mitrināt un bieži masēt, lai veicinātu ādas elastību. Pēcāk ir striju balinošie krēmi, kas tās padara gaišākas un mazāk pamanāmas..

Tā kā esmu saviem striju kompleksiem jau pāris gadus pāri un man viņas ir gaišas, tad neko konkrētāku pateikt nevarēšu. Varu iedot kontaktus sievietei, kas mazāk kā gadu atpakaļ piedāvāja bez maksas izmēģinat pretstriju krēmu ar iespēju pēcāk iegadāties, ja patīk, bet neko diži konkrētāku..

25.10.2013 17:42

Es lietoju,grutniecibas lika sezama ellu,un pēc bērniņa piedzimšanas nav nevienas strijas.

25.10.2013 18:04

Исправлено 25.10.2013 18:05

Grūtniecības laikā uz vēdera, gurniem un krūtīm man strijas neveidojās, lietoju parasto bērnu eļļu Babydream, tad Maria pretstriju krēmu... Bet tagad gan uz krūtīm ir parādījušās strijas, neko darīt, dažreiz ar bērnu eļļu vēl smērēju Neizlēmīgs Bet vispār jau ir par vēlu, profilaksei jālieto visi līdzekļi...

25.10.2013 18:08

es pat nebiju stavokli.bet 14 gados riktigi nokritos atri svara un paradijas uz dibena strijas,ka biju pusaudzis un neko nezinaju ko darit,domaju paries,tagad vinjas palika baltas,maz pamanamas,pirmo laiku kompleksoju,bet tagad jau pieradu,protams maseju ar svammi,kontrastejosha dusha-auksts udens,karsts,skrubji

Man jau šķiet, ka tie krēmi, utt īpaši neko nelīdz...tas ir atkarīgs no katra ādas īpatnībām...viena var smērēties visus 9 mēnešus ar sazin ko un strijas būs...cita var nesmērēt neko un neviena strija. Tāpat kā plīsumi dzmedībās- viss ir atkarīgs no ādas elastības. Bet sirdsmieram  jau labāk kaut ko pasmērēt :)

1 - 6 с 6