Tvaika gludeklis atsauksmes - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Tvaika gludeklis atsauksmes

Labvakar!

Jūsu viedoklis par tvaika gludekli? Ir vērts? Gludināšana būs ērtāka un ātrāka vai tieši pretēji. Ja Jums ir pieredze ar tvaika gludekli, labprāt dzirdētu Jūsu viedokli. 

9 Ответы

Es ieteiktu. diezgan labi gludina,łoti ērti,manuprat ;)

Es arī iesaku, man gludināšana ar tvaiku iet ātrāk kā ar parasto gludekli un rezultāts ir ļoti labs. :)

Tvaika gludeklis ir lielisks palīgs, ja drēbes pēc veļas mazgāšanas ir saburzītas... Īpaši jau kokvilnai, lielisks palīgs! Man pašai ir Philips firmas, esmu apmierināta.

man arī interesē! :)
Kāds jums ir modelis, marka? kur pirkāt?

Vai tad tagad tikpat kā visiem gludekļiem nav tvaika funkcija? Vai runa par īpašiem tvaika gludekļiem? 

Katrā ziņā, manam Philips ir šī funkcija,izmantoju ikdienā,ļoti patīk. 

Paldies pat ieteikumiem. 

Lampiņa, es nedomāju parasto gludekli, arī manam ir tvaika funkcija. Man interesē tieši tvaika gludeklis.

kaut kas līdzīgs, bet vēlos nevis vertikālo, bet portatīvo

Ar viņu super ērti gludinās aizkari, mēteļi, žaketes un tās lietas, kuras dēļ visādiem krokojumiem, savilkumiem, rišām utml. sarežğīti izgludināt uz gludināmā dēļa.  Savukārt visu citu man ērtāk gludināt ar parasto gludekli.

Jāpievērš uzmanība ražotājam un cenai. Lai būtu labs un izcili pildītu savu funkciju, tad attiecīgi arī maksās.

Tagad Perkamkopa.lv piedaavaa tvaika gludekli ForMe ar 32% atlaidi. Kaads nez tas ir???

1 - 9 с 9